Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » čtv 29. zář 2016 20:55:45

Pokud Ti nic opravdu nechybí, tak je to OK, jinak v rámci možností jsem Ti k službám.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 8:44:00

Nic píše:Je mezi rohatými, kde štěstí je utrpením, v pojetí pekla nějaký rozdíl?


Tu jsem padl na kolena k jeho nohám. Ale on mi řekl: „Střez se toho! Jsem jen služebník jako ty a tvoji bratři, kteří vydávají svědectví Ježíšovi. Před Bohem poklekni!“ Kdo vydává svědectví Ježíšovi, má ducha proroctví.
A viděl jsem nebesa otevřená, a hle, bílý kůň, a na něm seděl ten, který má jméno Věrný a Pravý, neboť soudí a bojuje spravedlivě.
Jeho oči plamen ohně a na hlavě množství královských korun; jeho jméno je napsáno a nezná je nikdo než on sám.
Má na sobě plášť zbrocený krví a jeho jméno je Slovo Boží.
Za ním nebeská vojska na bílých koních, oblečená do bělostného čistého kmentu.
Z jeho úst vychází ostrý meč, aby jím pobíjel národy; bude je pást železnou berlou. On bude tlačit lis plný vína trestajícího hněvu Boha všemohoucího.
Na plášti a na boku má napsáno jméno: Král králů a Pán pánů.
A viděl jsem jednoho anděla, jak stojí na slunci a volá mocným hlasem na všechny ptáky letící středem nebes: „Pojďte, slétněte se k veliké hostině Boží!
Budete se sytit těly králů a vojevůdců a bojovníků a koní i jezdců; těly všech, pánů i otroků, slabých i mocných.“
A viděl jsem dravou šelmu a krále země i jejich vojska shromážděná, aby vytrhli do boje proti jezdci a proti jeho vojsku.
Ale šelma byla zajata a s ní i falešný prorok, který k její cti činil zázračná znamení a svedl jimi ty, kdo přijali cejch šelmy a klekali před jejím obrazem. Za živa byli šelma a její prorok hozeni do ohnivého jezera hořícího sírou.
Ostatní byli pobiti mečem vycházejícím z úst jezdce. A všichni ptáci se nasytili jejich těly.

- Zjevení 19:10-21

Jejich svůdce ďábel byl uvržen do jezera, kde hoří síra a kde je již dravá šelma i falešný prorok. A budou trýzněni dnem i nocí na věky věků.

- Zjevení 20:10


Peklo pálí a nebe chladí.

Nic píše:Konečným cílem je prožívání buddhovské podstaty vlastní mysli bez očekávání a obav a bez nesprávných představ, tedy stav trvalého štěstí – plné osvícení.[/i]


Nezapomeň, že to píšou omámení lidé. Nejsou to vyhasnutí Buddhové. Že osvícení je stav trvalého štěstí, je nesprávná představa o přirozenosti svobodné mysli.

Nic píše:Pokud Ti nic opravdu nechybí, tak je to OK, jinak v rámci možností jsem Ti k službám.


Jako "OK" dealer, který svádí své zákazníky do ohnivého jezera, nemůžeš psát nic jiného.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » pát 30. zář 2016 13:58:02

honzam píše:
Nic píše:Je mezi rohatými, kde štěstí je utrpením, v pojetí pekla nějaký rozdíl?


Tu jsem padl na kolena k jeho nohám. Ale on mi řekl: „Střez se toho! Jsem jen služebník jako ty a tvoji bratři, kteří vydávají svědectví Ježíšovi. Před Bohem poklekni!“ Kdo vydává svědectví Ježíšovi, má ducha proroctví.
A viděl jsem nebesa otevřená, a hle, bílý kůň, a na něm seděl ten, který má jméno Věrný a Pravý, neboť soudí a bojuje spravedlivě.
Jeho oči plamen ohně a na hlavě množství královských korun; jeho jméno je napsáno a nezná je nikdo než on sám.
Má na sobě plášť zbrocený krví a jeho jméno je Slovo Boží.
Za ním nebeská vojska na bílých koních, oblečená do bělostného čistého kmentu.
Z jeho úst vychází ostrý meč, aby jím pobíjel národy; bude je pást železnou berlou. On bude tlačit lis plný vína trestajícího hněvu Boha všemohoucího.
Na plášti a na boku má napsáno jméno: Král králů a Pán pánů.
A viděl jsem jednoho anděla, jak stojí na slunci a volá mocným hlasem na všechny ptáky letící středem nebes: „Pojďte, slétněte se k veliké hostině Boží!
Budete se sytit těly králů a vojevůdců a bojovníků a koní i jezdců; těly všech, pánů i otroků, slabých i mocných.“
A viděl jsem dravou šelmu a krále země i jejich vojska shromážděná, aby vytrhli do boje proti jezdci a proti jeho vojsku.
Ale šelma byla zajata a s ní i falešný prorok, který k její cti činil zázračná znamení a svedl jimi ty, kdo přijali cejch šelmy a klekali před jejím obrazem. Za živa byli šelma a její prorok hozeni do ohnivého jezera hořícího sírou.
Ostatní byli pobiti mečem vycházejícím z úst jezdce. A všichni ptáci se nasytili jejich těly.

- Zjevení 19:10-21

Jejich svůdce ďábel byl uvržen do jezera, kde hoří síra a kde je již dravá šelma i falešný prorok. A budou trýzněni dnem i nocí na věky věků.

- Zjevení 20:10


Existuje pekelné trýznění po věky věků, kdy neexistuje čas a ani možnost z toho uniknout v čase.

A existuje stejná možnost věčného štěstí a blaha v Božím království.

Ten, kdo čte Bibli s plnou vážností a plní její úkoly, toho zastaví Největší přikázání a přesměruje ho do Božího království.

To poslední zjevení se ho už nijak nedotýká. Není zachycen v tělesnosti, není zachycen v hmotě. Patří nebi.

Peklo pálí a nebe chladí.


Není to tak. Žár pekla i lásky taví iluzi oddělenosti. Je to úplně stejná záležitost, jen v prvém případě se jedná o extázi lásky, ve které z lásky rádi jako oddělená individualita umíráme a spojujeme se s tím, co milujeme.
Píseň písní 8, 6Polož si mě na srdce jako pečeť, jako pečeť na své rámě. Vždyť silná jako smrt je láska, neúprosná jako hrob žárlivost lásky . Žár její – žár ohně, plamen Hospodinův.

Žár pekla nás spojuje s tím, co odmítáme, co nechceme, co nenávidíme, čeho se bojíme.

Ozeáš 13, 14Mám je vyplatit ze spárů podsvětí, vykoupit ze smrti? Kde je, smrti, tvá morová rána? Podsvětí, kde je tvůj smrtící žár? Lítost však bude mým očím skryta.

Boží Jednota, ve které není žádná iluze oddělenosti je KLID.

Nic píše:Konečným cílem je prožívání buddhovské podstaty vlastní mysli bez očekávání a obav a bez nesprávných představ, tedy stav trvalého štěstí – plné osvícení.[/i]


Nezapomeň, že to píšou omámení lidé. Nejsou to vyhasnutí Buddhové. Že osvícení je stav trvalého štěstí, je nesprávná představa o přirozenosti svobodné mysli.


Pořád nechápeš, čím je Boží království.

Nic píše:Pokud Ti nic opravdu nechybí, tak je to OK, jinak v rámci možností jsem Ti k službám.


Jako "OK" dealer, který svádí své zákazníky do ohnivého jezera, nemůžeš psát nic jiného.


Andělé lásky nás přivádějí do Božího království, padlí andělé, svádějící do pekla, lásku neznají, znají jen žalobnictví a nelítostný chlad.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 15:57:15

Andělé lásky existují jen ve fantazii toxíků, kteří čtou Bibli s růžovými brýlemi.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » pát 30. zář 2016 16:17:54

honzam píše:Andělé lásky existují jen ve fantazii toxíků, kteří čtou Bibli s růžovými brýlemi.


S jednou takovou bytostí jsem se setkala.

V okamžicích, kdy byla má duše vyprahlou pouští, dala mi poznat tu nejčistší a nejnevinnější lásku, která nic nežádá.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 16:29:36

Nic píše:
honzam píše:Andělé lásky existují jen ve fantazii toxíků, kteří čtou Bibli s růžovými brýlemi.


S jednou takovou bytostí jsem se setkala.

V okamžicích, kdy byla má duše vyprahlou pouští, dala mi poznat tu nejčistší a nejnevinnější lásku, která nic nežádá.


Nesetkala. Anděl lásku nezná. Láska je svoboda uvězněná ve štěstí.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Antropomorfismus

Antropomorfismus (z řeckého ανθρωπος anthrópos – člověk; a μορφή morfē – tvar, forma) znamená myšlenkový a řečový postup, kdy se mimolidským skutečnostem či jevům přisuzují lidské rysy, vlastnosti či přímo lidská podoba.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » pát 30. zář 2016 16:46:00

honzam píše:
Nic píše:
honzam píše:Andělé lásky existují jen ve fantazii toxíků, kteří čtou Bibli s růžovými brýlemi.


S jednou takovou bytostí jsem se setkala.

V okamžicích, kdy byla má duše vyprahlou pouští, dala mi poznat tu nejčistší a nejnevinnější lásku, která nic nežádá.


Nesetkala. Anděl lásku nezná. Láska je svoboda uvězněná ve štěstí.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Antropomorfismus

Antropomorfismus (z řeckého ανθρωπος anthrópos – člověk; a μορφή morfē – tvar, forma) znamená myšlenkový a řečový postup, kdy se mimolidským skutečnostem či jevům přisuzují lidské rysy, vlastnosti či přímo lidská podoba.


Božím poslem je vždycky jen posel lásky, vždyť Bůh je Láska.

:happy:
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 16:55:59

Nic píše:Božím poslem je vždycky jen posel lásky, vždyť Bůh je Láska.

:happy:


To je opět antropomorfismus přes růžové brýle.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » pát 30. zář 2016 17:13:23

To nejsou růžové brýle, ale Největší přikázání, díky čemu je poznávána láska jako to nejdůležitější a nejpodstatnější, co je.

Bez ní je, jak říká Maharadž, všechno špatně. Proto je taky Největší přikázání největší.


V Holiwoodu, jak popisuješ, jsou dotyční schopni se pro slávu, moc a bohatství upsat peklu, ztratit cit, vzdát se lásky.

Tebe také fascinovala moc.

Dát jí přednost před láskou je jasná cesta do pekla.

Přitom je v Tobě zároveň tolik dobroty a ušlechtilosti.

Tvým dalším jménem byla Pohádka.

V pohádkách láska vítězí.

Dovol jí vyhrát.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 17:17:37

Nic píše:Tebe také fascinovala moc.


Jsi prolhaná jak ta největší smažka.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » pát 30. zář 2016 17:42:20

honzam píše:
Nic píše:Tebe také fascinovala moc.


Jsi prolhaná jak ta největší smažka.


Opravdu si nevzpomínáš na to, cos říkal, než se to v Tobě, jak jsi říkal, spojilo obráceně?

Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 17:47:31

Nic píše:
honzam píše:
Nic píše:Tebe také fascinovala moc.


Jsi prolhaná jak ta největší smažka.


Opravdu si nevzpomínáš na to, cos říkal, než se to v Tobě, jak jsi říkal, spojilo obráceně?



Je to jedno. Můžeš si vymyslet nebo v lepším případě překroutit cokoliv, abys sama vypadala jako hvězda.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 17:57:39

celý email dne 29.9.2016 v 07:53 Jana

díky Bohu za tu nesmírnou milost
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » pát 30. zář 2016 17:58:37

Nepotřebuji nijak vypadat, ale byly časy, kdy jsi dokonale rozuměl.

l.PNG
l.PNG (11.09 KiB) Zobrazeno 11898 krát
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 18:06:21

Nic píše:Nepotřebuji nijak vypadat, ale byly časy, kdy jsi dokonale rozuměl.

l.PNG


Potřebuješ vypadat jako osvícená a to za každou cenu. Je Ti úplně jedno, že při tom jiným ubližuješ.

5 let je dlouhá doba a to podrobné svědectví z té doby od listopadu 2011 už na poradně není. První den, když to tehdy začalo, byl celý v extázi plné lásky. Nejen za hlavou.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » pát 30. zář 2016 18:12:04

honzam píše:
Nic píše:Nepotřebuji nijak vypadat, ale byly časy, kdy jsi dokonale rozuměl.

l.PNG


Potřebuješ vypadat jako osvícená a to za každou cenu. Je Ti úplně jedno, že při tom jiným ubližuješ.

5 let je dlouhá doba a to podrobné svědectví z té doby od listopadu 2011 už na poradně není. První den, když to tehdy začalo, byl celý v extázi plné lásky. Nejen za hlavou.


A potřeboval nějak vypadat, když to psal? ;)
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » pát 30. zář 2016 18:18:06

Nic píše:
honzam píše:
Nic píše:Nepotřebuji nijak vypadat, ale byly časy, kdy jsi dokonale rozuměl.

Příloha l.PNG je dlouhodobě nedostupná.


Potřebuješ vypadat jako osvícená a to za každou cenu. Je Ti úplně jedno, že při tom jiným ubližuješ.

5 let je dlouhá doba a to podrobné svědectví z té doby od listopadu 2011 už na poradně není. První den, když to tehdy začalo, byl celý v extázi plné lásky. Nejen za hlavou.


A potřeboval nějak vypadat, když to psal? ;)


Tady je poslední obrázek z roku 2011. Je z 16. prosince a tehdy byl určitě i na poradně.

16-12-2011.png
16-12-2011.png (84.44 KiB) Zobrazeno 11890 krát
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » úte 04. říj 2016 6:06:17

honzam píše:Dala jsem Ti toho chlapce, jeho duše však náleží peklu. Zůstala z ní ta díra vedoucí do utrpení nesčetně bytostí a je to pro ně cesta ven do mě - do Molocha.

Tak v sobě našel honzam cestu pro jiné duše, ale ne pro tu svou. V ní teď zní nářek nesčetně bytostí.


Proč je ve mně jistota, že láska je to, co vysvobozuje z každého pekla?

Proč je vědomí Boží lásky tak velké, že ve mně není ani stín pochyb o Tvém vysvobození?

Moudrost říká, že jakmile se to největší stane nejmenším...

Jsi to nevinné dítě, které mateřská láska odevzdává nebi, Božímu trůnu.

5Ona porodila dítě, syna, který má železnou berlou pást všechny národy; ale dítě bylo přeneseno k Bohu a jeho trůnu.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » úte 04. říj 2016 8:29:46

Nic píše:
honzam píše:Dala jsem Ti toho chlapce, jeho duše však náleží peklu. Zůstala z ní ta díra vedoucí do utrpení nesčetně bytostí a je to pro ně cesta ven do mě - do Molocha.

Tak v sobě našel honzam cestu pro jiné duše, ale ne pro tu svou. V ní teď zní nářek nesčetně bytostí.


Proč je ve mně jistota, že láska je to, co vysvobozuje z každého pekla?

Proč je vědomí Boží lásky tak velké, že ve mně není ani stín pochyb o Tvém vysvobození?

Moudrost říká, že jakmile se to největší stane nejmenším...

Jsi to nevinné dítě, které mateřská láska odevzdává nebi, Božímu trůnu.

5Ona porodila dítě, syna, který má železnou berlou pást všechny národy; ale dítě bylo přeneseno k Bohu a jeho trůnu.


Protože toužíš žít a víš, že bez lásky a štětí není život, ale už nevíš, že bez lásky a štěstí není ani utrpení.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Nic » úte 04. říj 2016 10:31:58

honzam píše:Protože toužíš žít a víš, že bez lásky a štětí není život, ale už nevíš, že bez lásky a štěstí není ani utrpení.


Jak by voda mohla toužit po vodě? Život tady je. Není možné se od něj oddělit, leda ve svých snech, představách.

Tak jako v Honzamově srdci je díra vedoucí do utrpení nesčetně bytostí, do Molocha,

existuje i srdce, skrz které vede cesta do Božího království.

Existuje jen jedno jediné takové srdce.

Je to srdce, které patří Honzamovi stejně tak jako každému, kdo je Láskou.

Obrázek

:srdce:
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků