Setkávání na sedm let

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod honzam » čtv 15. úno 2018 19:50:04

Nic píše:Pro mě je zajímavé sledovat, k čemu je ta Honzamova cesta dobrá.




:D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod honzam » sob 17. úno 2018 19:55:34

Jano,

1) Opakuju ti už po několikáté, že nestojím o tvé nevyžádané emaily!
2) Ptala ses Terezky, jestli souhlasí s tím, že její fotky budeš rozesílat na internetu cizím lidem jako spam? Chci slyšet pravdu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Nic » ned 18. úno 2018 10:41:19

Opravdu jsi cizí?

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod honzam » ned 18. úno 2018 11:46:56

Nic píše:Opravdu jsi cizí?

Obrázek


To si snad děláš legraci! Takže ses jí ani neptala, jestli k fotografiím můžeš přidat její jméno a poměrně citlivé údaje o její rodině. Máš snad souhlas svého zaměstnavatele, že můžeš fotografie a osobní údaje pacientů používat ke svým soukromým účelům a volně je rozesílat po internetu? Na stránkách nemocnice jsem nikde nenašel upozornění:

"Upozorňujeme pacienty, že pracovníci nemocnice mohou volně využívat fotografie a další informace o pacientech pro své osobní potřeby a předávat je dalším osobám."

Představ si matku, která má své malé dítě v nemocnici a zjistí, že nějaká pracovnice rozesílá fotky jejího dítěte, jméno a další informace o rodině okruhu svých známých a navíc z nějakých perverzních důvodů i minimálně jednomu úchylákovi, který o sobě píše v ženském rodě, chce být nazýván maminkou nebo Její Výsostí a chlubí se veřejně na internetu, že má rohy a ocas. Dál by se k ní ten email přímo dostal a tam by si přečetla nesmysly o nějakých "Probuzených" ... cituji "Znala (její dcera) v tu chvíli to tajemství, které znají Probuzení a které si většina dospělých neuvědomuje".

Co myslíš, že by ta máma udělala? Myslíš si, že by tě za to milovala?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Alaja » ned 18. úno 2018 15:25:30

To snad není pravda.....tohle že ona dělá.... fakt ?????

To aby si pak jeden bál jít na operaci do nemocnice...co když si ho pak spícího po narkóze personál fotí jen tak pro srandu králíkům a rozesílá to po netu... :sek:

PS....co když se takto pořizují ony divné obrázky na krabičky cigaret??? Už jsem četla o pár případech, že se lidi poznali na fotkách a přitom netušili, že je někdo vyfotil...kolik asi dostal fotograf za to zaplaceno????

.... i když, nemocnice se prý dušují, že u nich fotky nevznikly, firmy tvrdí, že na fotkách jsou jen namaskovaní herci......ale kdo z nich mluví pravdu a kdo lže...?
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Nic » pon 19. úno 2018 7:33:43

Pokud se veřejně zveřejní citlivé údaje a fotografie dětí, které potřebují pomoc a žijí v jiném kontinentu, tak je to v pořádku.

Pokud pošleme někomu, koho považujeme za blízkého, něco podobného o dítěti, které žije v naší lokalitě, tak je to podle Tebe zločin?

Vadilo by Ti, kdyby tohle dítě díky takovému sdílení nalezlo třeba novou rodinu, která by ho milovala? Která by s ním žila? Která by se o ně zajímala?

Rozumím tomu, proč je ve Tvém srdci peklo.

Nalézáš vinu i tam, kde žádná není.

Pořád si to neumím srovnat, co se vlastně s Tebou děje. Pepovi jsi u nás doma pomáhal zpracovávat diplomku na podobnou tématiku a byl jsi dobrota sama.

Měla jsem za to, že oceníš moudrost toho dítěte, že na něj na chvilku pomyslíš s láskou.

Určitě by se na Tebe za to nezlobilo a kdyby to vědělo, mělo by radost.

A jeho rodičům by to bylo jedno, vždyť se o ně vůbec nezajímají.

Chyba je jen ta, ze které se nepoučíme.

Teď už vím, že Ti musím nechat prostor pro to být cizí.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Trini » pon 19. úno 2018 10:19:34

honzam píše:
Nic píše:Opravdu jsi cizí?

Obrázek


To si snad děláš legraci! Takže ses jí ani neptala, jestli k fotografiím můžeš přidat její jméno a poměrně citlivé údaje o její rodině. Máš snad souhlas svého zaměstnavatele, že můžeš fotografie a osobní údaje pacientů používat ke svým soukromým účelům a volně je rozesílat po internetu? Na stránkách nemocnice jsem nikde nenašel upozornění:

"Upozorňujeme pacienty, že pracovníci nemocnice mohou volně využívat fotografie a další informace o pacientech pro své osobní potřeby a předávat je dalším osobám."

Představ si matku, která má své malé dítě v nemocnici a zjistí, že nějaká pracovnice rozesílá fotky jejího dítěte, jméno a další informace o rodině okruhu svých známých a navíc z nějakých perverzních důvodů i minimálně jednomu úchylákovi, který o sobě píše v ženském rodě, chce být nazýván maminkou nebo Její Výsostí a chlubí se veřejně na internetu, že má rohy a ocas. Dál by se k ní ten email přímo dostal a tam by si přečetla nesmysly o nějakých "Probuzených" ... cituji "Znala (její dcera) v tu chvíli to tajemství, které znají Probuzení a které si většina dospělých neuvědomuje".

Co myslíš, že by ta máma udělala? Myslíš si, že by tě za to milovala?


Potom už ani nepřekvapí tato Janina nestvůrná představa:


Nic píše:
Rozumím tomu, proč je ve Tvém srdci peklo.


:roll: :no:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Nic » pon 19. úno 2018 13:15:37

honzam píše:
Představ si matku, která má své malé dítě v nemocnici a zjistí, ...

Věděl jsi, že dítě opustila, odstěhovala se do zahraničí, kde si založila novou rodinu a na to dítě tady se nepřijela podívat ani na Vánoce, a kdyby zjistila, že o tom někdo někomu něco napsal, tak by se na její mateřské neúčasti nejspíš stejně nic nezměnilo.

...že nějaká pracovnice rozesílá fotky jejího dítěte, jméno a další informace o rodině okruhu svých známých a navíc z nějakých perverzních důvodů i minimálně jednomu úchylákovi, který o sobě píše v ženském rodě, chce být nazýván maminkou nebo Její Výsostí a chlubí se veřejně na internetu, že má rohy a ocas...."


Nerozumím tomu, že se vidíš jako úchylák, kdybych Tě takhle viděla, tak bych se Ti nikdy s ničím takovým nesvěřovala a ani Tě nepovažovala za někoho blízkého.

Ten mail jsem posílala Tobě, ne nějakému úchylovi. Ale jestli se na sebe díváš jako na úchyláka, pak se nedivím, že Tvá reakce byla taková a že v komunikaci s Tebou nalézáš i nějaké perverzní důvody.

Pro mě ani teď nejsi úchyl. To, kým jsi, se přeci té role antikrista neúčastní, sám jsi to říkal.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Nic » pon 19. úno 2018 16:40:31

S tou neúčastí matky toho dítěte na mateřské roli a Tvou účastí na roli antikrista se právě teď vyjasnilo, že z pohledu projevu je třeba brát obě role vážně, bez ohledu na to, že to, kým skutečně jsi, se té role neúčastní.

Takže pro mě zůstáváš dál tím, kým skutečně jsi a zároveň je tady respekt k rolím i k tomu, jestli se považuješ za cizí.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Alaja » pon 19. úno 2018 17:30:17


Chcete dítě adoptovat nebo se stát opatrovníkem?

Přemýšlíte o tom, že do vaší rodiny přibude někdo další, kdo už nebude miminko? Ať už je to z důvodů zdravotních, nebo jiných, máte možnost přemýšlet o adopci nebo opatrovnictví. Každý ze způsobů se přitom liší.

Přemýšlíte o tom, že do vaší rodiny přibude někdo další, kdo už nebude miminko? Ať už je to z důvodů zdravotních, nebo jiných, máte možnost přemýšlet o adopci nebo opatrovnictví. Každý ze způsobů, jak přijmout mezi sebe nového člena rodiny, se přitom liší.

Adoptovat můžete, pokud jste manželé

Adopci se také říká osvojení. Tímto způsobem přijímáte dítě za vlastní a máte k němu práva a rodičovské povinnosti stejné, jako byste byli jeho vlastními biologickými rodiči. Nový člen rodiny získá vaše příjmení. Pozor, osvojit si můžete pouze dítko, které je nezletilé, a musí být mezi vámi přiměřený věkový rozdíl. Za dítě zodpovídají jeho zákonní zástupci a těmi nemusí být nutně rodiče. Tito zástupci nebo tento zástupce musí dát nejdříve k adopci souhlas.

6 měsíců nezájmu rodičů = možnost adopce

Pokud jsou zákonnými zástupci rodiče dítěte, budete tedy potřebovat jejich souhlas k adopci. Jestliže ale po dobu nejméně 6 měsíců o dítě neprojevovali zájem, třeba tím, že jej nenavštěvovali nebo neplnili tzv. vyživovací povinnost, není jejich souhlas třeba. To samé platí v případě, že po narození dítěte o něj neprojevili žádný zájem po dobu 2 měsíců. Někdy dají rodiče souhlas k osvojení předem a potom už jejich žádný další souhlas nepotřebujete. Soud rozhodne o tom, zda jsou splněny všechny podmínky a zda můžete dítě adoptovat.

Další způsob – opatrovnictví

V případě, že rodiče dítěte zemřeli nebo byli zbaveni rodičovských práv či nemají způsobilost k právním úkonům, je ustanoven opatrovník, který dítě zastupuje a stará se o jeho záležitosti. Pokud o něj i osobně pečuje, nahrazuje péči rodičů. Opatrovníkem a zároveň zákonným zástupcem dítěte se můžete stát i vy, a vzniknou vám tedy nároky jako pěstounovi.

Pokud při pěstounské péči nebudete ustanoveni zákonnými zástupci dítěte, mohou jeho původní rodiče rozhodovat o některých důležitých věcech. Třeba o těch, které se týkají volby povolání nebo cestování s dítětem do zahraničí. Může být také zajištěn styk původních rodičů s dítětem. Jako pěstoun máte nárok na odměnu poskytovanou státem a rovněž na příspěvek na úhradu potřeb dítěte. Pěstounská péče zaniká, když dítě dosáhne 18 let.

Dětí, které nemohou vyrůstat ve své vlastní rodině, je u nás kolem 20 tisíc. Většina z nich má svoji vlastní rodinu, která se ale o ně z nějakých důvodů nemůže nebo nechce starat. 2 % z těchto dětí jsou sirotci. Ať už se rozhodnete pro adopci, či pěstounskou péči, budete spolupracovat s odděleními péče o dítě a psychologem a konečný verdikt pronese soud.

http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky ... vnikem-497
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod honzam » pon 19. úno 2018 18:03:50

Nic píše:Pokud se veřejně zveřejní citlivé údaje a fotografie dětí, které potřebují pomoc a žijí v jiném kontinentu, tak je to v pořádku.

Pokud pošleme někomu, koho považujeme za blízkého, něco podobného o dítěti, které žije v naší lokalitě, tak je to podle Tebe zločin?

Vadilo by Ti, kdyby tohle dítě díky takovému sdílení nalezlo třeba novou rodinu, která by ho milovala? Která by s ním žila? Která by se o ně zajímala?

Rozumím tomu, proč je ve Tvém srdci peklo.

Nalézáš vinu i tam, kde žádná není.

Pořád si to neumím srovnat, co se vlastně s Tebou děje. Pepovi jsi u nás doma pomáhal zpracovávat diplomku na podobnou tématiku a byl jsi dobrota sama.


S diplomkou to bylo jasné, tam si hned otevřeně napsala, že kamarád potřebuje pomoc a jakou. V tomhle emailu ale nic takového není. Měla jsi to napsat hned, že si myslíš, že bych měl být její adoptivní rodič. Souhlasím, ale nejdřív o tom pravdivě promluv s Terezkou.

Řekni jí, že jsi pro ni našla novou lepší maminku: Je to jeden hodný strejda z internetu, co dal svou lásku a srdce ďáblu a má teď místo něj peklo a neumí už lásku cítit. Taky má ocas a rohy jako čert a je to antikrist (asi nebude vědět, co to znamená, tak jí to prosím vysvětli), ale slibuje, že tě nebude vařit v kotli, protože prý nejí maso. Taky občas někoho vysává i mě (můžeš jí vyprávět, jaké to bylo), ale nemusíš se bát, protože s tím, čím skutečně jsi, se nemůže nic stát. To je další tajemství Probuzených, které dospělí neznají.

Když mě bude chtít za maminku, budeme to řešit dál.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod honzam » pon 19. úno 2018 18:07:49

Nic píše:Pro mě ani teď nejsi úchyl. To, kým jsi, se přeci té role antikrista neúčastní, sám jsi to říkal.


Nevím o tom, že jsem něco takového říkal, naopak jsem jasně psal, že jsem antikrist a proč jsem antikrist. Poprvé jsem to psal v arikiranově vláknu na poradně i s tím vysvětlením. Už je to dávno smazané. Myslím si, že to bylo jedinkrát, kdy jsem o tom psal nebo se i jinak zmínil. Spolu jsme o tom nemluvili.

Ta "neúčast něčeho, čím skutečně jsem, v roli" je asi dílo tvé fantazie, protože jsi tomu antikristovi nedokázala uvěřit, přestože jsi o tom pak sama dokola psala.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod honzam » pon 19. úno 2018 18:16:41

Nic píše:S tou neúčastí matky toho dítěte na mateřské roli a Tvou účastí na roli antikrista se právě teď vyjasnilo, že z pohledu projevu je třeba brát obě role vážně, bez ohledu na to, že to, kým skutečně jsi, se té role neúčastní.

Takže pro mě zůstáváš dál tím, kým skutečně jsi a zároveň je tady respekt k rolím i k tomu, jestli se považuješ za cizí.


Teď už vím, že jsou pro tebe lidi jenom hračky pro zábavu. Takoví plyšoví medvídci, o kterých píšeš v tom emailu. Dřív jsem si myslel, že to tak máš třeba jen s muži.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod honzam » pon 19. úno 2018 18:20:34

Avatara si klidně můžeš vrátit zpátky a přestat se opičit - není přehledné, kdo co píše, když sis toho mého překopírovala. To video není o tobě. Není o setkání nás dvou. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Nic » úte 20. úno 2018 6:42:20

Toužíš po tom, aby Ti dítě říkalo maminko. Existují děti, které by maminku potřebovaly. Jenže jsi si jist, že bytost, která se rozhodla jít cestou bez lásky, cestou utrpení, dokáže vytvořit dítěti láskyplný domov, ve kterém bude to dítě šťastné?

Když budeme tu Tvou roli Antikrista brát vážně, co když je to tak, jak píšeš, co když to Tvé rozhodnutí jít cestou bez lásky z Tebe opravdu udělalo perverzního úchyla? Co když nemůžeš vést nikoho nikam jinam, než kam ses rozhodl jít Ty sám - do míst věčného utrpení bez lásky?

Tvé příspěvky na Poradně nebyly smazané, pokud budeš mít zájem, tak Ti zřídím k nim přístup a můžeš si je sem překopírovat.

Poradna slouží lidem, kteří hledají a nalézají Boží milost, Tvá cesta vede opačným směrem, proto na Poradně Tvé příspěvky nejsou veřejné.

Tím neříkám, že jsi špatný. Probuzení nalézají sjednocení energie mysli, těla a vědomí. U Tebe se to manifestuje jako rozdělené. Je to z mého pohledu jako sen, žiješ jako mysl. V okamžiku, kdy se Antikrist konfrontuje s pravdou, kdy se konfrontuje s Kristem, tak zmizí a zůstane jen Kristus. Setkáš se sám se Sebou a poznáš, kdo skutečně jsi.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Alaja » úte 20. úno 2018 10:02:18

Nic píše:Toužíš po tom, aby Ti dítě říkalo maminko. Existují děti, které by maminku potřebovaly. Jenže jsi si jist, že bytost, která se rozhodla jít cestou bez lásky, cestou utrpení, dokáže vytvořit dítěti láskyplný domov, ve kterém bude to dítě šťastné?

Když budeme tu Tvou roli Antikrista brát vážně, co když je to tak, jak píšeš, co když to Tvé rozhodnutí jít cestou bez lásky z Tebe opravdu udělalo perverzního úchyla? Co když nemůžeš vést nikoho nikam jinam, než kam ses rozhodl jít Ty sám - do míst věčného utrpení bez lásky?

Tvé příspěvky na Poradně nebyly smazané, pokud budeš mít zájem, tak Ti zřídím k nim přístup a můžeš si je sem překopírovat.

Poradna slouží lidem, kteří hledají a nalézají Boží milost, Tvá cesta vede opačným směrem, proto na Poradně Tvé příspěvky nejsou veřejné.

Tím neříkám, že jsi špatný. Probuzení nalézají sjednocení energie mysli, těla a vědomí. U Tebe se to manifestuje jako rozdělené. Je to z mého pohledu jako sen, žiješ jako mysl. V okamžiku, kdy se Antikrist konfrontuje s pravdou, kdy se konfrontuje s Kristem, tak zmizí a zůstane jen Kristus. Setkáš se sám se Sebou a poznáš, kdo skutečně jsi.

Obrázek


Žes mu to ale nandala...je ti jety nyní líp, jsi spokojená, šťastná?


Nutit někoho aby si osvojil cizí dítě, to jsem ještě nečetla ani v červené knihovně....hmmm...
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Nic » úte 20. úno 2018 12:21:15

Alaja píše:Žes mu to ale nandala...


Nemám pocit, že bych Honzamovi nandala. Toho antikrista bez lásky a úchyla si nandal sám.

Alaja píše:...jsi spokojená, šťastná?

Ano, jistě, že jsme, že je to, co je.

Alaja píše:Nutit někoho aby si osvojil cizí dítě...

Jaképak nucení?

Pouze jsem poslala Honzamovi mail s tímhle textem:

Terezka říkala:

"Můj bláznivý táta pořád krade a je už podruhé zavřený ve vězení, nezná ani moje jméno, máma měla svatbu, bydlí v Německu, mám tam dvouletého brášku. Nebyla tu ani na Vánoce...."

Dala jsem jí medvěda, který drží v náruči malého medvídka.

"Babička by mě nikdy takhle nechovala."

V duchu jsem se ptala - co s tím?

S úsměvem odpověděla:

"Každý mě má rád."

Byla v tom velká síla.

Znala v tu chvíli to tajemství, které znají Probuzení a které si většina dospělých neuvědomuje,

že naše existence, to, co skutečně jsme,

je milovanou milující láskou.


Byla v tom projevu dítěte taková síla, že jsem se o to podělila s několika blízkými bytostmi. Mimo jiné mezi nimi byla i má nadřízená, která mi na mail odpověděla: "Díky! to teď potřebuji!"

Honzam na to reagoval, tak jak reagoval. Samozřejmě, že ta možnost, že by díky těmhle mailům Terezka získala někoho, pro koho by nebyla "cizí" a kdo by se stal jejím milujícím rodičem, by byla skvělá. Stejně tak by bylo skvělé, kdyby se naplnila i Honzamova touha. Ale upřímně řečeno, mě to v tu chvíli, když jsem ten mail posílala, ani nenapadlo. Dělila jsem se jen o tu radost.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Alaja » úte 20. úno 2018 13:00:06

Nic píše:
Alaja píše:Žes mu to ale nandala...


Nemám pocit, že bych Honzamovi nandala. Toho antikrista bez lásky a úchyla si nandal sám.

Alaja píše:...jsi spokojená, šťastná?

Ano, jistě, že jsme, že je to, co je.

Alaja píše:Nutit někoho aby si osvojil cizí dítě...

Jaképak nucení?

Pouze jsem poslala Honzamovi mail s tímhle textem:

Terezka říkala:

"Můj bláznivý táta pořád krade a je už podruhé zavřený ve vězení, nezná ani moje jméno, máma měla svatbu, bydlí v Německu, mám tam dvouletého brášku. Nebyla tu ani na Vánoce...."

Dala jsem jí medvěda, který drží v náruči malého medvídka.

"Babička by mě nikdy takhle nechovala."

V duchu jsem se ptala - co s tím?

S úsměvem odpověděla:

"Každý mě má rád."

Byla v tom velká síla.

Znala v tu chvíli to tajemství, které znají Probuzení a které si většina dospělých neuvědomuje,

že naše existence, to, co skutečně jsme,

je milovanou milující láskou.


Byla v tom projevu dítěte taková síla, že jsem se o to podělila s několika blízkými bytostmi. Mimo jiné mezi nimi byla i má nadřízená, která mi na mail odpověděla: "Díky! to teď potřebuji!"

Honzam na to reagoval, tak jak reagoval. Samozřejmě, že ta možnost, že by díky těmhle mailům Terezka získala někoho, pro koho by nebyla "cizí" a kdo by se stal jejím milujícím rodičem, by byla skvělá. Stejně tak by bylo skvělé, kdyby se naplnila i Honzamova touha. Ale upřímně řečeno, mě to v tu chvíli, když jsem ten mail posílala, ani nenapadlo. Dělila jsem se jen o tu radost.



Aha, takže ten mail jsi mu poslala proto, protože tě tady několikrát veřejně žádal, aby jsi mu žádné maily neposílala...
Zajímavé...hmmm...
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Nic » úte 20. úno 2018 13:52:02

Vzhledem k tomu, že Honzam pomáhal Pepovi u nás na tohle téma zpracovávat diplomku a jeho poslední reakce byla takováhle:

honzam píše:
Nic píše:Pro mě je zajímavé sledovat, k čemu je ta Honzamova cesta dobrá.




:D



tak to vypadalo, že není možné se s ním o něco takového nepodělit.

:D
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Setkávání na sedm let

Příspěvekod Alaja » úte 20. úno 2018 14:27:25

Znáš to, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne...
a stokrát nic umořilo osla..
atd...

:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Události, akce, přednášky, srazy a setkávání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron