Osvicující sezení

Osvicující sezení

Příspěvekod Alaja » čtv 25. dub 2019 5:23:28

https://vimeo.com/187959130

Keesjan van der Klooster, Osvicující sezení




Také si při meditování ráda poležím... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Osvicující sezení

Příspěvekod armin » čtv 25. dub 2019 20:12:25

Alaja píše:https://vimeo.com/187959130

Keesjan van der Klooster, Osvicující sezení




Také si při meditování ráda poležím... :D

Když o nás někdo pečuje, je to příjemné (podobně jako třeba masáž) a přirozeně povzbuzující. Může se na tom dnes i docela dobře vydělat.
Ale s osvícením to nemá nic společného. Spíše naopak (podporuje to, upevňuje závislost na těle, blaženosti, egu).
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Osvicující sezení

Příspěvekod armin » čtv 25. dub 2019 20:21:12

Zkrátka dobře mi dělá, když o mne někdo pečuje a dává mi něco duchovního, povznášejícího, co zrovna potřebuji, jako ten Osvicující .
A proč bych si za to nezaplatil/a ?

Já, jako hledač Pravdy (nejen pro sebe) bych se tímto nemohl živit, raději bych zametal ulice nebo něco, co je opravdu potřeba, než za peníze a slávu čechrat něčí ega.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Osvicující sezení

Příspěvekod Alaja » čtv 25. dub 2019 20:59:25

armin píše:
Alaja píše:https://vimeo.com/187959130

Keesjan van der Klooster, Osvicující sezení




Také si při meditování ráda poležím... :D

Když o nás někdo pečuje, je to příjemné (podobně jako třeba masáž) a přirozeně povzbuzující. Může se na tom dnes i docela dobře vydělat.
Ale s osvícením to nemá nic společného. Spíše naopak (podporuje to, upevňuje závislost na těle, blaženosti, egu).



Viděla jsem někde cenu za 4 hodiny seance...600 K5... :donknow:

Ale to padání na záda...to mi nějak připomíná některé léčitele, nebo letnice, nebo některé výjevy z filmů, kde se vášnivě zpívá v kostele a někteří jsou z toho úplně mimo... :donknow:

Ale na druhou stranu, možná svým zákazníkům opravdu zprostředkovává zážitek vnitřního světla, kdo ví...aj někteří guruové to prý umí... :D
Kdysi jsem zkoušela, zda by mi fungovala v rukách virgule na hledání vody pod zemí. A ani ťuk - nehla se ani trochu. Ale stačilo, když mně zezadu za zápěstí vzal člověk, kterému to fungovalo, a virgule se v místech, kudy tekla voda, roztočila velmi rychle, div mne ten drát (virgule) nepraštil do nosu... :lol:
Takže vím, jaké to je, když se virgule sama hýbá v rukách....ale mne neposlouchá....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Osvicující sezení

Příspěvekod armin » čtv 25. dub 2019 21:17:14

Alaja píše:Ale na druhou stranu, možná svým zákazníkům opravdu zprostředkovává zážitek vnitřního světla, kdo ví...aj někteří guruové to prý umí... :D.


Ne. to se nedá zproštředkovat. To musí člověk sám pravdivě najít sám.
Co ti někdo jiný pro tebe zprostředkuje, je jen iluze, iluzorní něco, povznášející pocit.
Pokud ti druhý nějak pomůže, třeba i ten guru, je to v tom, že ty mu dáváš (sebe) ne v tom, že něco od něj dostáváš.
Taková je moje zkušenost.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Osvicující sezení

Příspěvekod Alaja » pát 26. dub 2019 8:52:18

armin píše:
Alaja píše:Ale na druhou stranu, možná svým zákazníkům opravdu zprostředkovává zážitek vnitřního světla, kdo ví...aj někteří guruové to prý umí... :D.


Ne. to se nedá zproštředkovat. To musí člověk sám pravdivě najít sám.
Co ti někdo jiný pro tebe zprostředkuje, je jen iluze, iluzorní něco, povznášející pocit.
Pokud ti druhý nějak pomůže, třeba i ten guru, je to v tom, že ty mu dáváš (sebe) ne v tom, že něco od něj dostáváš.
Taková je moje zkušenost.


Tím slovem "zprostředkovává" jsem měla na mysli spíš to, že se možná stává jakýmsi katalyzátorem, umožňujícím jistou akci .....ale je to jedno. Rozhodně za tím člověkem nepojedu a nebudu přezkoumávat, co to tam s těma lidmi doopravdy dělá. :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích


Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron