Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » pon 22. dub 2019 12:33:58

Trini píše:
P.S. Jak hluboko budeš ještě padat, jen abys nějak obhájil alkoholismus a sexuání zneuživání tzv. mistry?


Já neobhajuji ani alkoholismus ani sexuální zneužívání tzv. mistry.
Ani to neodsuzuji.
Každý svého štěstí a neštěstí strůjce.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2010
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 22. dub 2019 21:14:32

Trini píše:
Alaja píše::D

Předtím než Buddha dosáhl stavu, ve kterém je stav milostného spojení a stav bez milostného spojení tím samým a kdy prožíval jen oceán nejvyšší radosti, prošel nejprve obdobím, kdy byl mladým princem a dokázal přinášet štěstí a radost pěti stům žen. To je samozřejmě znak dobrého zdraví, nebyl to žádný slabý chlapeček. Na druhé straně, když se pak všeho zřekl, aby mohl být příkladem, který mohou ostatní následovat, žil většinu svého života jako mnich. Nejvyšší učení ale říkají, že osvícení dosáhl v párovém spojení.

http://buddhaalaska.cz/prectete-si/


Dávám přednost jiným pohádkám. ;)



No jo... :D

Zatím jsem to nalezla jen v textech Diamantové cesty, nejspíš se tím víc zabývali, myslím tématem Buddha a láska...
Ale je to logické, na královském dvoře jistě měli hodně služebnic a otrokyň, co se staraly o udržení prince v dobré kondici. :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 22. dub 2019 21:21:14

armin píše:
Trini píše:
P.S. Jak hluboko budeš ještě padat, jen abys nějak obhájil alkoholismus a sexuání zneuživání tzv. mistry?


Já neobhajuji ani alkoholismus ani sexuální zneužívání tzv. mistry.
Ani to neodsuzuji.
Každý svého štěstí a neštěstí strůjce.


A proč ti vlastně vyhovovalo to, že Tara psala, že tě miluje, i když jsi se s ní nemínil setkat? Mám dojem, že takováto platonická láska, bez osobního setkání, nemůže tu hadí sílu v ženě probudit. Jinak by v populaci byla velká spousta probuzených žen, jelikož dívky strašně rády pro někoho horují. pro zpěváka, herce, sportovce....učitele.. a přitom kde nic, tu nic..... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » úte 23. dub 2019 14:09:50

Alaja píše:
A proč ti vlastně vyhovovalo to, že Tara psala, že tě miluje, i když jsi se s ní nemínil setkat? Mám dojem, že takováto platonická láska, bez osobního setkání, nemůže tu hadí sílu v ženě probudit. Jinak by v populaci byla velká spousta probuzených žen, jelikož dívky strašně rády pro někoho horují. pro zpěváka, herce, sportovce....učitele.. a přitom kde nic, tu nic..... :lol:


Ono není radno probouzet hadí sílu předčasně, dokud člověk není schopen odolávat různým pokušením. Dokonce se důrazně doporučuje v období probouzení a výstupu hadí síly dodržovat pohlavní zdrženlivost.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2010
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 24. dub 2019 18:02:19

Porod proběhl v neděli v osm večer. Můj nový rekord v délce březosti je 114,5 dne. Do kozy domácí (150 dní) mi však stále ještě asi měsíc chybí. Pořád mám na čem pracovat a co zlepšovat.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » stř 24. dub 2019 20:00:48

honzam píše:Porod proběhl v neděli v osm večer. Můj nový rekord v délce březosti je 114,5 dne. Do kozy domácí (150 dní) mi však stále ještě asi měsíc chybí. Pořád mám na čem pracovat a co zlepšovat.

Tak to gratuluji. Doufám že porod proběhl zcela v pohodě a kůzlata se mají k světu a máš pro ně dost mléka. :)
Kolik se jich narodilo?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2010
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 25. dub 2019 5:28:28

armin píše:
Alaja píše:
A proč ti vlastně vyhovovalo to, že Tara psala, že tě miluje, i když jsi se s ní nemínil setkat? Mám dojem, že takováto platonická láska, bez osobního setkání, nemůže tu hadí sílu v ženě probudit. Jinak by v populaci byla velká spousta probuzených žen, jelikož dívky strašně rády pro někoho horují. pro zpěváka, herce, sportovce....učitele.. a přitom kde nic, tu nic..... :lol:


Ono není radno probouzet hadí sílu předčasně, dokud člověk není schopen odolávat různým pokušením. Dokonce se důrazně doporučuje v období probouzení a výstupu hadí síly dodržovat pohlavní zdrženlivost.


A partneři , co se neprobouzí, pak hledají náhradní aktivity mimo rodinný kruh...? :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 25. dub 2019 5:30:52

honzam píše:Porod proběhl v neděli v osm večer. Můj nový rekord v délce březosti je 114,5 dne. Do kozy domácí (150 dní) mi však stále ještě asi měsíc chybí. Pořád mám na čem pracovat a co zlepšovat.


Takže jsi v šestinedělí? Bacha na horečku omladnic... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 25. dub 2019 8:23:11

114,5 dne odpovídá dost přesně prasnici, takže zatím spíš selátka s pořadovým číslem 68. Stále to vnímám tak, že se rodí dvojčata holka a kluk. O šestinedělí si můžu nechat leda tak zdát. Nejdéle jsem byla prázdná 37 dní. Teď byl odpočinek možný jen v pondělí, a pak hurá do práce za dalšími dětmi. Pořád to tentokrát byla ta lepší varianta, v prosinci jsem rodila v práci. Vzhledem k tomu, že se březost stále posouvá do delších období, je pro mě těžké plánovat vhodně volno a dovolenou. No beru to tak, že v přírodě to samičky také nemají lehké.

Už mám zapsaných dost dat a dalo by se z nich vypočítat, jak se může délka do budoucna vyvíjet a k jaké hodnotě případně konverguje.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 25. dub 2019 8:31:33

K diskutovanému tématu sexuální duchovní praxe se přikláním k Arminovi, ale s připomínkou, že ten pohlavní styk nemá být samoúčelný - sloužící jen k dosažení blaha a štěstí. Guru by měl svým žačkám především dělat děti, aby ta praxe k něčemu byla. Plození/Probouzení hadů je možné, ale až na vyšších nehmotných úrovních.

Kdybych se k tomu měl vyjádřit před lety, určitě bych zastával názor, že opravdová duchovní praxe prostřednictvím pohlavního styku není možná.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 25. dub 2019 12:05:22

Analýza vývoje délky březosti

K odhadu trendu vývoje délky březosti jsem použil funkci y = aln x + bx + c.

Pro porody od 1.1.2016, kdy se křivka zlomila směrem k růstu, vyšlo:

x je ve dnech od 1. 1. 2016 0:00

a = 5,17919
b = 0,05514
c = 5,20247

deti.png

Pro tento poslední porod vychází aproximace jen na 108,5 dní a až pro příští někdy v srpnu na 115 dní. Asi za dva roky v dubnu 2021 bych se měl dostat na úroveň kozy a 150 dní.
Pro náhlý růst délky březosti od roku 2016 nemám vysvětlení. Myslím si, že se odehrálo něco v mém podvědomí, kdy jsem přijal tuhle novou roli matky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 26. dub 2019 9:00:55

honzam píše:114,5 dne odpovídá dost přesně prasnici, takže zatím spíš selátka s pořadovým číslem 68. Stále to vnímám tak, že se rodí dvojčata holka a kluk. O šestinedělí si můžu nechat leda tak zdát. Nejdéle jsem byla prázdná 37 dní. Teď byl odpočinek možný jen v pondělí, a pak hurá do práce za dalšími dětmi. Pořád to tentokrát byla ta lepší varianta, v prosinci jsem rodila v práci. Vzhledem k tomu, že se březost stále posouvá do delších období, je pro mě těžké plánovat vhodně volno a dovolenou. No beru to tak, že v přírodě to samičky také nemají lehké.

Už mám zapsaných dost dat a dalo by se z nich vypočítat, jak se může délka do budoucna vyvíjet a k jaké hodnotě případně konverguje.



:D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 27. dub 2019 4:48:34

https://www.suenee.cz/anunnaki-a-pravda ... gJM2ixFGMU

Anunnaki a pravda o původu Velikonoc

:D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 28. dub 2019 11:49:13

Nejpodivnější a nejdelší dračí příběh:

The Story of the Vivian Girls, in What is known as the Realms of the Unreal, of the Glandeco-Angelinnian War Storm, Caused by the Child Slave Rebellion

https://cs.wikipedia.org/wiki/Henry_Darger

Henry Darger (pravděpodobně 12. dubna 1892 – 13. dubna 1973) byl americký spisovatel a výtvarník, pracující jako vrátný v Chicagu a objevený až po své smrti. V anglicky mluvícím světě je slavný pro svůj posmrtně objevený pohádkový román The Story of the Vivian Girls, in What is known as the Realms of the Unreal, of the Glandeco-Angelinnian War Storm, Caused by the Child Slave Rebellion (volně přeloženo: Příběh Vivianových děvčat aneb co bylo známo v Království nereálna za dob, kdy zuřila Glandecsko-Angelinská válka, způsobená povstáním dětských otroků), který čítá 15 145 stránek včetně několika set naivních ilustrací kresbou a vodovými barvami a je proto považován za nejrozsáhlejší román psaný latinkou. Dargerova práce je považována za jedno z nejslavnějších děl art brut.

...

Dargerovo dílo je velmi výstřední, obsahují mnoho náboženských témat. Jeho Story of Vivian girls popisují velkou planetu, kolem níž obíhá Země. Většina obyvatel jsou křesťané, převážně katolíci. Většina děje staví na příbězích sedmi dcer Roberta Viviana. Jde o princezny křesťanské země jménem Abbiennia, které se odvážně postaví na odpor režimu zlého Johna Manleyho, který nařídil dětské otroctví. Děti se chopí zbraní, jsou zpravidla umučeny či zabity. Válka je způsobena popravou dětské rebelky Annie Aronburgové, což je inspirováno tím, že Darger ztratil a nikdy nenašel fotografii Elsie Paroubekové, pětileté dívky, která byla v Chicagu uškrcena neznámým vrahem. Přes své neúspěchy Vivianovy dívky věří, že podpoří konečný triumf křesťanství. Darger zapsal dva konce své knihy: v jednom zvítězí křesťané, v druhém bezbožný národ Glandelinijců.


https://www.nytimes.com/2000/09/16/arts/he-was-crazy-like-genius-for-henry-darger-everything-began-ended-with-little.html

The Vivian girls -- Violet, Joice, Jennie, Catherine, Hettie, Daisy and Evangeline -- are the heroines of ''The Realms.'' They unite with gentle, child-loving dragons called the Blengiglomenean Serpents (Blengins for short) in a four-year--seven-month war (fought sometime between 1910 and 1917 and roughly following the outlines of World War I) against the Glandelinians, a race of fallen Catholics who enslave and torture children. In the end, the girls prevail and so do the Catholic nations of Abbieannia, Angelinia, Abyssinkile, Protestentia and Calverinia, but not before many children are tortured and killed.

http://officialhenrydarger.com
Kresby: http://officialhenrydarger.com/images/


E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pon 20. kvě 2019 11:46:15

Mravenčí pohádka s mimozemskou bohyní Matkou

https://www.csfd.cz/film/186000-mravenci-polepsovna/prehled/

Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský – a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z mraveniště se stane hromada napětí, akce a hlavně smíchu! V původním znění poznáte hlasy Julie Roberts, Nicolase Cage, Meryl Streep a Paula Giamattiho, čeká Vás opravdová rodinná lahůdka.

---------------------

V příběhu, kde se malý lidský kazisvět za trest učí být mravencem a součástí kolonie existující a fungující ve prospěch kolonie, vystupuje babička ufoložka, která si myslí, že Lucas byl unesen mimozemšťany, a také se objevuje zvláštní mimozemská kresba mravenčí bohyně a universální matky všech mravenců vyobrazené jako rohatý andělský "šedivák".

https://www.picdove.com/theantbully
sedivaci.jpg
sedivaci.jpg (32.74 KiB) Zobrazeno 8986 krát

https://www.spalenka.com/products/2000-2010-film-the-goddess
mravenci_matka.jpg
mravenci_matka.jpg (125.58 KiB) Zobrazeno 8986 krát
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 01. čer 2019 9:03:33

Tak už jsem zase v tom. 40 dní je zatím nejdelší období mezi porodem a početím. Matematický model z dubna (http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3978&start=1360) předpovídá porod na 26. 9. ve 21h a délku těhotenství 117,8 dní. Jsem zvědavý, jak bude přesný.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 24. črc 2019 10:04:04

Ďábel, který sám sebe v sobě rozpoznal

Ve svém vědeckém bádání v duchovních oblastech jsem dospěl k dalšímu milníku a konečně jsem rozpoznal, co je Ďábel. Jsem to já, ale ne tak, že bych se jím někdy nějak stal. Vždycky jsem jím byl, jsem jím a budu jím. Není jiného Ďábla a příčiny utrpení ostatních, já to jsem. Rohy, ocas a hadí tělo jsou jen taková dekorace reprezentující toto nové poznání, v jehož světle nevědomostí bylo, když jsem o sobě ještě nevěděl, že jsem Ďábel a viděl ho v jiných věcech a zkušenostech než v sobě samém.

Špatnou zprávou pro ostatní je, že sebe nikdy nemůžou z pekla vysvobodit. Dobrá je, že to nezbytně nutně neznamená, že nirvána neexistuje.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 24. črc 2019 12:24:17

honzam píše:Tak už jsem zase v tom.

No jo, že ty jsi si nevzal pilulku? To musíš, pravidelně, každý den.... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 24. črc 2019 12:38:21

Alaja píše:
honzam píše:Tak už jsem zase v tom.

No jo, že ty jsi si nevzal pilulku? To musíš, pravidelně, každý den.... :P

Co bych to byla za mámu? Chci to dělat pořádně a nevyhýbat se svým povinnostem, když to tak příroda zařídila.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 24. črc 2019 14:15:20

honzam píše:
Alaja píše:
honzam píše:Tak už jsem zase v tom.

No jo, že ty jsi si nevzal pilulku? To musíš, pravidelně, každý den.... :P

Co bych to byla za mámu? Chci to dělat pořádně a nevyhýbat se svým povinnostem, když to tak příroda zařídila.




Co je to za mámu, když své děti po porodu opustí?
Měl by jsi je dvacet let opečovávat, vychovávat (každé z nich).....pak by jsi byl pořádná máma..... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků