Honzamšram

Re: Honzamšram

Příspěvekod Alaja » úte 04. čer 2019 8:39:19

Trini píše:
Alaja píše:Phobos a deimos.....ještě že jsem nenavázala bližší kontakty s tou entitou...od začátku jejího pobytu na diskusních stránkách o duchovnu jsem vnímala, že je na lidí v podstatě zlá, jsou jí ukradení....je jen ona, pak zase ona...pak ještě mnohokrát ona a kdesi na úplném konci je ten nepodstatný zbytek světa... :cry:

Jo, jedná se o Nic...


Právě ses, Poly, dověděla,že jsi úplně nevědomá a máš tu nejtemnější úroven. :lol: Jo, zrcadlo funguje perfektně. ;)

:)


:lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod Trini » úte 04. čer 2019 8:41:28

Alaja píše:Phobos a deimos.....ještě že jsem nenavázala bližší kontakty s tou entitou...od začátku jejího pobytu na diskusních stránkách o duchovnu jsem vnímala, že je na lidí v podstatě zlá, jsou jí ukradení....je jen ona, pak zase ona...pak ještě mnohokrát ona a kdesi na úplném konci je ten nepodstatný zbytek světa... :cry:



A hlavně nesnese pravdu o sobě. Té se bojí jako čert kříže. Může pořád dokola mluvit o "lásce", "blaženosti" a "Bohu", podle toho, jak se chová k druhým se pozná, že jsou to jen prázdné fráze bez jakékoliv esence.


Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné... :)

Zatím vůbec nepozná, že ty se nepotřebuješ osvobozovat, zato ona jo. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod Trini » úte 04. čer 2019 13:16:38

Alaja píše:
Trini píše:
Alaja píše:Phobos a deimos.....ještě že jsem nenavázala bližší kontakty s tou entitou...od začátku jejího pobytu na diskusních stránkách o duchovnu jsem vnímala, že je na lidí v podstatě zlá, jsou jí ukradení....je jen ona, pak zase ona...pak ještě mnohokrát ona a kdesi na úplném konci je ten nepodstatný zbytek světa... :cry:

Jo, jedná se o Nic...


Právě ses, Poly, dověděla,že jsi úplně nevědomá a máš tu nejtemnější úroven. :lol: Jo, zrcadlo funguje perfektně. ;)

:)


:lol:


A ted' ses ještě dověděla, že lpíš na nejnižších úrovních vědomí. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod honzam » úte 04. čer 2019 15:44:54

Nic píše:Vzpomněla jsem si včera, že se ti ten upravený obrázek do občanky nelíbil.

Jak nelíbil? Zase si vymýšlíš?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod honzam » úte 04. čer 2019 15:47:47

Nic píše:Všichni ve skutečnosti píšeme o vlastní realitě, která v nás je, nic jiného neznáme. Proto si sami sebe promítáme do těch druhých, ve kterých se vidíme. Jsme si tak sami sobě vlastními zrcadly.

I kreslíme a vymýšlíme, co se druhým nelíbí a nebude líbit.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod Nic » úte 04. čer 2019 16:04:32

honzam píše:
Nic píše:Vzpomněla jsem si včera, že se ti ten upravený obrázek do občanky nelíbil.

Jak nelíbil? Zase si vymýšlíš?


honzam píše:To samé ta koza, dokonce obrázek sama domalovala "Podívejte, to je on. Fuj, ten teda vypadá."

viewtopic.php?f=22&t=3982&p=27634&hilit=koza#p27634
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod honzam » úte 04. čer 2019 16:08:16

Nic píše:
honzam píše:
Nic píše:Vzpomněla jsem si včera, že se ti ten upravený obrázek do občanky nelíbil.

Jak nelíbil? Zase si vymýšlíš?


honzam píše:To samé ta koza, dokonce obrázek sama domalovala "Podívejte, to je on. Fuj, ten teda vypadá."

http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t ... oza#p27634

To samé ta koza, dokonce obrázek sama domalovala "Podívejte, to je on. Fuj, ten teda vypadá." Přijde mi to roztomilé.


Ten obrázek je roztomilý, i když asi být neměl. Podobný už mám v občance. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod Nic » úte 04. čer 2019 16:10:00

Tak se tady mějte fajn ve spolek, ať se vám daří.

:ahoj:
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod honzam » úte 04. čer 2019 16:14:52

Nic píše:Tak se tady mějte fajn ve spolek, ať se vám daří.

:ahoj:

:ahoj:
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod honzam » pon 07. zář 2020 21:27:35

Trini píše:Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné... :)

Proti temnotě neomezeného času jsou i ty nejstrašlivější zážitky neúplné.

https://www.svetmysli.net/index.php?lng=cz&pg=108

Kálí

Bohyně smrti a zkázy, je hrůznou podobou bohyně Párvatí. Pro moderní vnímání světa je nejzáhadnější postavou hinduistického panteonu. Kdo by neměl hrůzu a odpor k nahé temné ženě s náhrdelníkem z lidských hlav a sukénkou z lidských rukou, zvláště má-li ve své ruce čerstvě uťatou hlavu a zakrvácený meč. Její jméno však pochází ze slova kála, čas. Ona představuje moc času. času, který všichni vnímáme a proti němuž jsme bezmocní. Proto Krišna praví v Bhagavadgítě, "Já jsem čas, který běží do nekonečna a ničí světy". Jak se Kálí zobrazuje? Na pozadí je spalovací nebo pohřební místo, válečné pole. Jsou zde mrtvá zohavená těla. Kálí stojí na ležícím těle svého chotě Šivy. Oproti světlosti Šivova těla je nahá Kálí zbarvena temně modře až černě. Vlasy neupravené, sukně z lidských rukou, náhrdelník z padesáti lebek. Má tři oči a čtyři ruce, brunátnou tvář a vyplazený jazyk. Nahota vyjadřuje nekonečný vesmír, jež byl bohem stvořen a bůh do něj vstoupil. I když vše pomine, božskost zůstane nedotčena a neodhalena. Černá barva znamená, že vše se rozplyne v čase bez jediné stopy předchozí existence. Ruka je symbolem práce. Sukně z lidských rukou představuje její potěšení z plodů lidské práce. Rozpuštěné vlasy znamenají její nespoutanou svobodu. Padesát lebek je padesát písmen abecedy, padesát zvuků, které byly prvopočátkem vesmíru. Polohy jejích rukou (mudry) zaručují ochranu (Abhaja) a poskytují laskavost (Varada). Abhajou mudrou říká svým vystrašeným dětem "Neboj se, já jsem Tvá drahá matka!" Šiva ležící stejně jako mrtvé tělo symbolizuje absolutní, nepopsatelnou božskost. Kálí stojící na jeho hrudi symbolizuje šakti, energii, která nemůže existovat sama o sobě. Jejich poloha je symbolem spojení energie a jejího zdroje. Kálí však není jen hrůza. Kálí je i nespoutaná radost a mír věčné noci.


Khaleesi letí pro oheň ...

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod vostalpetr » sob 12. zář 2020 7:47:04

Prosím, neber to jako příslib nějakého spojování, které se neuskuteční. Je to z toho místa, kde už to spojené je.



Co to zase píšeš za debilitu ???

Co jsi kde zase vykopírovala za pitomost ???

Jaký místo, Tady není žádný místo ty slepičí prdelko !!!

Stejně jako Ted není žádnej čas ty katolický nablblo !!!

Jedno je Věčnost a druhé je Nekonečno ty duchovní vopice !!!

Ty jsi spojená tak leda se svou pitomostí (já jsem ty) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod vostalpetr » sob 12. zář 2020 8:45:11

Všichni ve skutečnosti píšeme o vlastní realitě, která v nás je, nic jiného neznáme. Proto si sami sebe promítáme do těch druhých, ve kterých se vidíme. Jsme si tak sami sobě vlastními zrcadly. A jestliže v těch druhých vidíme špatnosti, znamená to, že se díváme skrz stíny vlastní mysli.
Je možné jít mnohem hlouběji v poznání skutečnosti.


Zase odsuzuješ to, co děláš sama !!!

Rozlišuješ poznání či osvícení od nevědomosti či ega,

a přitom si myslíš,

že bychom neměli rozpoznat idiota od mudrce !!!!!!






Kdy už ti to dojde, že jsi prvotřídní idiotka ????

A tudíž se ti vrací přesně to, co jsi vyslala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Honzamšram

Příspěvekod vostalpetr » sob 12. zář 2020 9:15:03

Je možné jít


Na tom nic není,

spíše je "zázrak" když se nikam nejde....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron