Peklo a ráj

Re: Peklo a ráj

Příspěvekod Trini » úte 16. črc 2019 15:14:39

Alaja píše:
Eva Nada píše:podle mne je nejlepší takovou hladovou mysl nekrmit, protože nejhorší, co se takové hladové mysli může stát, je NIC


To já ji budu klidně krmit, ať se pořádně nají, třeba z toho i ztloustne. :lol: .....když bude stále hltat, tak to NIC ji nikdy nepotká, bude raději neustále pendlovat mezi nebem a peklem, ale to NIC ji bude stále unikat....
Ostatně, ona o to NIC vůbec nestojí, ani trochu..... :P


:lol:
To je fakt. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Peklo a ráj

Příspěvekod Trini » úte 16. črc 2019 15:17:21

Alaja píše:
Eva Nada píše:podle mne je nejlepší takovou hladovou mysl nekrmit, protože nejhorší, co se takové hladové mysli může stát, je NIC


To já ji budu klidně krmit, ať se pořádně nají, třeba z toho i ztloustne.


No, Eva ji právě zase porádně nakrmila. Už sem zase pilně mastí ta svá nesmyslná dogmata, posedlá představou, že je probuzená. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Peklo a ráj

Příspěvekod Trini » úte 16. črc 2019 15:45:01

Eva Nada píše:
Popravdě, nějak nevím, o čem píšeš..., čeho nemám zkušenost, že o tom nepíšu?


Nemáš zkušenost toho, aby na tebe Jana stále dorážela. Nepíšeš třeba o Moojim a zkušenostech s ním jako Rosada, nebo o D. Hawkinsovi jako Lída. To jsou věci, na které se Jana okamžitě sápe a všechno pravdivé rozsápe na nesmyslnosti.

Samozřejmě nemá cenu Janě vysvětlovat, v čem se mýlí, protože je úplně na začátku a tedy jakékoliv vysvětlování nedokáže pochopit. Na to vůbec nemá.

Ale na to, jak je bezohledná k druhým - jako obzvláště sobecké ego - na to je dobré upozornovat. Dát té nestoudnosti, skrývané v přesládlých řečičkách, hranice.

O mně otevřeně napsala, že mne nesnáší. Její ego zuří, když čte, co o ní píši. Taky když mne naposled banovala, tak to, co mně k tomu soukromně napsala, nemělo vůbec nic společného s tím, co obvykle veřejně píše. :lol: To pak ukáže svoji pravou tvář. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Trini za tento příspěvek:
Alaja

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků