Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 08. srp 2019 14:30:32

Něco na tom je......že na některých diskovitých UFO operují pozemšťané a mají základny mimo Zemi......
Kdysi dávno, když dosluhovala jedna čínská družice a měla podle výpočtů dopadnout na střední Evropu, tak jsem v meditaci vyslala do éteru prosbu, zda by někdo s ní nemohl něco udělat, aby dopadla někam do moře....Za pár dní mi přišla odpověď (o půlnoci) - že se těm z disku, velmi podobného těm, co popisoval Adamski a fotografiím německých talířů, něco podařilo...
Jenže - odpověď byla malovaná na nějakém pc... Bylo to sice přímé vidění očima někoho jiného, ale ten sledoval monitor svého počítače ve své lodi....což bylo dost neobvyklé....
Možná potomci těch, co v pozemských německých talířích odletěli, zabránili dopadu kamsi do Německa.....
Talíř, lidská postava, házení květů z výšky (termín od Krišny a Buddhy)), ty se po dopadu na zem měnili ve slavnostní ohňostrojové barevné koule na znamení, že se cosi podařilo....
Tohle jistě nebyla telepatická zpráva od mimoňů....

Družice nakonec dopadla kamsi do jižního Atlantiku....
Přílohy
296725_2171659003597_1464357731_n.jpg
296725_2171659003597_1464357731_n.jpg (26.22 KiB) Zobrazeno 9097 krát
kvítí.png
kvítí.png (38.06 KiB) Zobrazeno 9097 krát
301466_2171659323605_1596148185_n.jpg
301466_2171659323605_1596148185_n.jpg (130.92 KiB) Zobrazeno 9097 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 08. srp 2019 14:49:14

Trini píše:


Co mně k to mu napadá:

Varovat Hitlera, Magdu Goebelsovou, aby včas utekli?

Nevarovat miliony židů, aby včas utekli?

Jehova, Hospodin (stvořitel) chtěl, aby Noe postavil archu - poví mu přesně, jak ji má postavit. To ji jako "stvořitel všeho" nemohl postavit sám? :donknow:

Mimozemšt'ané (stvořitelé lidí, Země asi ne - nebo?) chtějí po Marii Orsičové, aby postavila létající talíř - rovněž ji dávají přesný návod. To ho nemohli postavit - jako stvořitelé lidstva - sami? :donknow:

Pro Rudolfa Steinera byl Jehova místní, nevýznamný bůh. Za to Ježíš měl podle něj nesmírný význam. Matně si vzpomínám na jeho tvrzení, že vlastně existovali 2 Ježíšové jako malí chlapci, jeden z nich měl být ten, co kázal jako dvanáctiletý v chrámě. Potom se nějak spojili nebo co, aby mohl/li unést tu obrovkou "energii", která na něj byla později přenesena. Asi měl tyto informace také od nějakých mimozemšt'anů, ale myslím, že je nazýval jinak. ;) Prý uměl číst v Akaše.

:)

V článku je napsané, že ti mimoni, co s nimi Maria spolupracovala, mají také přístup k Akaše....


Mám dojem, že ty pozemské lodě jsou poněkud jiné, než ty, s kterými létají mimoni. Nedávno jsem četla, že někteří mimoni mají lodě s vloženým genetickým materiálem z těla pilota té lodi...že jsou jaksi vytvořené či vypěstované na míru...a mentálně spolupracují s pilotem....proto jsou asi tak rychlé.... :donknow:
Maria jistě neměla vhodnou technologii pro použití genetického materiálu při stavbě lodí, tak vymysleli pozemskou variantu, bez genů.... asi....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 15:27:38

Alaja píše: Nedávno jsem četla, že někteří mimoni mají lodě s vloženým genetickým materiálem z těla pilota té lodi...že jsou jaksi vytvořené či vypěstované na míru...a mentálně spolupracují s pilotem....proto jsou asi tak rychlé.... :donknow:


V japonských sci-fi anime to tak je. Když se jedná o humanoidní zbran, tak se to, myslím, jmenuje evangelion.
Sci-fi filmy, seriály a anime mám ráda, ale opravdoví mimoni mě moc nezajímají. Podle mého jsou stejně omylní a asi i sobečtí jako pozemšt'ané, takže do nich nevkládám žádnou naději.

Ti Plejád'ané, co o nich píše B. Marcianak, to nakonec přiznávají. Dělali tady na Zemi také své experimenty s osazením lidmi, ale nějak blbě, protože to mělo velmi nežádoucí dopad na ně samé, a tak se to ted' snaží napravit. Karmě se nikdo nevyhne. ;)

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 08. srp 2019 15:36:38

Trini píše:Ti Plejád'ané, co o nich píše B. Marcianak, to nakonec přiznávají. Dělali tady na Zemi také své experimenty s osazením lidmi, ale nějak blbě, protože to mělo velmi nežádoucí dopad na ně samé, a tak se to ted' snaží napravit. Karmě se nikdo nevyhne.


Mám dojem, že se tu vyřádilo na lidech mnoho vesmírných ras - postupně i souběžně....po velmi dlouhou dobu....

Jen si vezmi tu Bibli, hned na začátku, když Kain zabil Ábela a pak byl vyhnán pryč od .....Adama a Evy (syny další zrovna neměli, o dcerách se tam nikde nepíše)....a pak se někde Kain oženil a dotáhli to až k babylonské věži.....takže otázka zní: koho vlastně Kain pojal za manželku?? :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 08. srp 2019 15:44:36

Trini píše:V japonských sci-fi anime to tak je. Když se jedná o humanoidní zbran, tak se to, myslím, jmenuje evangelion.
Sci-fi filmy, seriály a anime mám ráda, ale opravdoví mimoni mě moc nezajímají. Podle mého jsou stejně omylní a asi i sobečtí jako pozemšt'ané, takže do nich nevkládám žádnou naději.

Na scifi filmy skoro nekoukám, jen to, co na mne vykoukne na jůtůčku, ale i v tom si vybírám...
Byla jsem spíš na ty knihy... Když jsem četla o tom genetickém materiálu v mimozemských lodích, tak jsem si vzpomněla na jednu českou sci-fi.
Václav Klička - Drion opouští Zemi
V té povídce či knížce, se ta plavidla rodí v nějakém odlehlém území, a mimoni si ty divoké driony (plavidla ve tvaru velké koule) ochočují....zkráceně napsáno.... :lol:
Tam je také plavidlo mentálně spjato se svým uživatelem.... :lol:

PS: V drionu nebyly pevně dané místnosti - tvořily se podle toho, co si uživatel přál....
...a nějak mi to připomnělo jedno vyprávění jistého kontaktéra, co byl také na nějaké mimozemské lodi - která měla jakési paralelní vnitřní prostory, přesahující venkovní rozměry lodě..( Žil jsem s mimozemšťany -Jack Robertson) :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 17:32:39

Právě čtu o jednom IQ testu

1. Raketa a mÍč stojí dohromady 1,1 dolaru. Raketa je o 1 dolar dražší než míč. Kolik stojí míč?

2. Pět strojů vyrobí za pět minut pět výrobků. Jak dlouho bude potřebovat 100 strojů, aby vyrobily 100 výrobků?

3.Na jezeře je místo s leknínovými listy. Každý den se dvakrát zvětší. Za 48 dní je pokryto celé jezero. Za kolik dní je pokryta půlka jezera?

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 08. srp 2019 17:47:44

Trini píše:V japonských sci-fi anime to tak je. Když se jedná o humanoidní zbran, tak se to, myslím, jmenuje evangelion.

Evangelion (Eva) je velký bojový robot z kultovního japonského seriálu Neon Genesis Evangelion. Seriál je na evropské poměry dost ujetý a plný násilí a destrukce. Podstatné pro toto vlákno je:

  • Evangelion obsahuje duši matky dítěte, které ho pilotuje a dítě je tak s ním v jakési ideální symbióze.
    ----------------------------------------------
  • Lidé v něm bojují proti tzv. andělům, což jsou obrovské stvůry přilétající z vesmíru. Pro anděly se v seriálu objevuje vyobrazení podobné šedivákovi.
    https://wiki.evageeks.org/Angels

    Obrázek
    "tvář anděla"
    ----------------------------------------------
  • V úvodních titulcích se na chvíli ukáže tato tvář obklopená 12 křídly. Shodou okolností mají hadi spojení do hlavy šediváka dohromady 12 křídel. Každý had má 6.
    https://wiki.evageeks.org/FGC:OP_A

    Obrázek
    ----------------------------------------------
  • V psychedelickém apokalyptickém závěru seriálu se jedna z hlavních postav Rei Ayanami promění v obrovskou okřídlenou bytost pohlcující duše ze Země do "vejce Lilith".
    https://wiki.evageeks.org/Third_Impact

    Obrázek

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Trini

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 18:47:56

honzam píše:
Trini píše:V japonských sci-fi anime to tak je. Když se jedná o humanoidní zbran, tak se to, myslím, jmenuje evangelion.

Evangelion (Eva) je velký bojový robot z kultovního japonského seriálu Neon Genesis Evangelion. Seriál je na evropské poměry dost ujetý a plný násilí a destrukce.


Já se spíš dívám na ty pro děti.
Např. Kuromukuro se mi líbilo.




;) :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 08. srp 2019 19:04:48

Na anime se už moc nedívám. Minulý rok jsem viděl Araši no joru ni (Za jedné bouřlivé noci). Doporučoval jsem to tu arminovi, když psal o žraní kůzlátek. :D

https://www.csfd.cz/film/236410-za-jedne-bourlive-noci/prehled/

Obrázek

Letos Kaguya-hime no monogatari (Příběh o princezně Kaguje).

https://www.csfd.cz/film/334596-pribeh-o-princezne-kaguje/prehled/

Obrázek

Mé nejoblíbenější anime je Mahó šódžo Madoka Magika.

https://www.csfd.cz/film/290023-maho-sodzo-madoka-magika/prehled/

Obrázek
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 08. srp 2019 19:14:36

https://www.youtube.com/watch?v=OUTwYB8uigc

Wall-E (2008) - Wall-E and Eve Best Moments HD




:D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 19:14:59

honzam píše:
Trini píše:V japonských sci-fi anime to tak je. Když se jedná o humanoidní zbran, tak se to, myslím, jmenuje evangelion.

Evangelion (Eva) je velký bojový robot z kultovního japonského seriálu Neon Genesis Evangelion. Seriál je na evropské poměry dost ujetý a plný násilí a destrukce.


Právě se dívám, že je přístupný od 13 let. Tak to snad nebude tak hrozný. :roll:

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 08. srp 2019 19:23:58

Trini píše:
honzam píše:
Trini píše:V japonských sci-fi anime to tak je. Když se jedná o humanoidní zbran, tak se to, myslím, jmenuje evangelion.

Evangelion (Eva) je velký bojový robot z kultovního japonského seriálu Neon Genesis Evangelion. Seriál je na evropské poměry dost ujetý a plný násilí a destrukce.


Právě se dívám, že je přístupný od 13 let. Tak to snad nebude tak hrozný. :roll:

:)

Původní seriál je na evropské poměry dost divoký, ale viděl jsem to před cca 15 lety, tak už si to tolik nepamatuju.

https://www.csfd.cz/film/133165-sinseiki-evangelion/prehled/
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 20:18:24



To mám.

honzam píše:
Mé nejoblíbenější anime je Mahó šódžo Madoka Magika.

https://www.csfd.cz/film/290023-maho-sodzo-madoka-magika/prehled/



To neznám. Právě koukám, je to od 13 let. Ptala jsem se syna a ten řekl, že by mi to nedoporučoval, ale nechtěl říct proč. :? Prý se koukám jen na mělké, líbivé anime. Sailormoon to prý nebude.:lol:

Já mám hodně oblíbených anime. V poslední době to byla Violet Evergarden, i když je to od 16 let. ;)

https://www.csfd.cz/film/564366-violet- ... n/prehled/


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 08. srp 2019 22:03:14

Trini píše:


To mám.

honzam píše:
Mé nejoblíbenější anime je Mahó šódžo Madoka Magika.

https://www.csfd.cz/film/290023-maho-sodzo-madoka-magika/prehled/



To neznám. Právě koukám, je to od 13 let. Ptala jsem se syna a ten řekl, že by mi to nedoporučoval, ale nechtěl říct proč. :? Prý se koukám jen na mělké, líbivé anime. Sailormoon to prý nebude.:lol:

Madoka je jiná a není to Sailor Moon. Místy je trochu drastická, ale ne přehnaně. O novějších anime nemám moc přehled. Ze starších se mi líbilo Haibane renmei.

https://www.csfd.cz/film/157282-haibane-renmei/prehled/

Obrázek
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pát 09. srp 2019 18:23:52

honzam píše:


Mé nejoblíbenější anime je Mahó šódžo Madoka Magika.

https://www.csfd.cz/film/290023-maho-sodzo-madoka-magika/prehled/



Jsem právě na konci 10. kapitoly. :koukam: :? :netusim: Musím si dát pauzu. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 11. srp 2019 20:37:58

:)
Petice za přejmenování mlhoviny podle hlavní hrdinky dosáhla téměř 20000 podpisů.

https://konata.cz/2013/01/godoka-ve-vesmiru/

Mlhovina NGC 6357, nacházející se v souhvězdí Štíra vedle mlhoviny NGC 6334, je dost působivá část vesmíru. Nejen proto, že se zde rodí nové hvězdy a astrologové při jejich pozorování roní slzy štěstí, ale také z toho důvodu, že připomíná Kaname Madoku ve své ultimátní formě tak, jak ji známe z konce anime Puella Magi Madoka Magica.
...


https://www.change.org/p/international-astronomical-union-change-the-official-name-of-nebula-ngc-6357-to-the-madokami-nebula

International Astronomical Union: Change the official name of nebula NGC 6357 to the "Madokami nebula"

Obrázek
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 11. srp 2019 21:18:04

Trini píše:
honzam píše:


Mé nejoblíbenější anime je Mahó šódžo Madoka Magika.

https://www.csfd.cz/film/290023-maho-sodzo-madoka-magika/prehled/



Jsem právě na konci 10. kapitoly. :koukam: :? :netusim: Musím si dát pauzu. :roll:


Dodívala jsem se do konce, ale nějak jsem to nepochopila. Ale typuji, že autorovi šla Sailormoon pěkně na nervy. :lol:

To přání jsem taky nepochopila. Aby byly všechny čarodějnice zničeny, dříve než se narodí. Ale než se narodily, tak byly Magical Girls. :? Maji být tedy zničené všechny Magical Girls? Takový hodmý holky. :koukam: A místo čarodějnic přišla stejně nějaká monstra. Že by bývalí Magical Boys? :donknow:

Co jsem pochopila špatně, Honzame?
:)

P.S. Nebo se ty hodné holky vůbec nemají stát Magical Girls? :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » úte 13. srp 2019 9:17:24

Puella Magi Madoka Magica je anime od studia Shaft.
Toto studio vyrobilo také animovaný seriál podle mangy Sayonara Zetsubō Sensei. Právě si o tom čtu. :? :koukam:
Našla jsem tam pojem Hikikomori.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hikikomori

Hikikomori (japonsky ひきこもり nebo 引き籠もり, doslova „odtrhnutí se“) je japonský termín označující jedince, kteří se z různých důvodů vyhýbají lidské společnosti. Podle průzkumu japonského vládního úřadu z roku 2010 se počet hikikomori pohybuje okolo 700 tisíc.[1] Dle úřední definice je hikikomori člověk, který se ve svém domově (často jen pokoji v domě svých rodičů) izoluje od lidské společnosti na dobu delší než šest měsíců.

Trvání odloučení se ale samozřejmě různí případ od případu, může trvat i roky, ve vzácných případech i desetiletí. Hikikomori nevychází z bytu či pokoje, mají málo či vůbec žádné přátele, dlouhou dobu spí (většinou ale ve dne, zatímco aktivní jsou v noci), mimoto se věnují nespolečenským aktivitám (sledování televize, počítačové hry, čtení).

Autorem termínu a také předním expertem na tento fenomén je japonský psycholog Tamaki Saitó (斎藤 環 Saitó Tamaki, *24. září 1961 Kitakami), dle jehož odhadu je hikikomori v Japonsku asi jeden milion a tvoří tak asi jedno procento japonské populace. Fenomén se samozřejmě nevyskytuje jen v Japonsku, tam je ale nejlépe vědecky popsán, velmi se také odráží v japonské kultuře (romány, anime, manga), třeba NHK ni jókoso! od jošitoši ABeho (安倍 吉俊).



V německé Wikipedii stojí, že to obvykle začíná jako odmítání chodit do školy. V době dospívání mají mladí japonští dospělí problém s nároky a očekáváním, které jsou na ně od společnosti kladeny. Nemají schopnost rozlišovat mezi "veřejnou tváří" a "pravým já", neumí zacházet s denními paradoxy života dospělých.

O všechno se starají dál rodiče, kteří na tom problému obvykle nejsou bez viny.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » úte 13. srp 2019 9:31:52

Trini píše:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Hikikomori

V německé Wikipedii stojí, že to obvykle začíná jako odmítání chodit do školy. V době dospívání mají mladí japonští dospělí problém s nároky a očekáváním, které jsou na ně od společnosti kladeny. Nemají schopnost rozlišovat mezi "veřejnou tváří" a "pravým já", neumí zacházet s denními paradoxy života dospělých.

O všechno se starají dál rodiče, kteří na tom problému obvykle nejsou bez viny.


P.S. Možná všechno stěžuje skutečnost, že se to v Japonsku veřejně na "vědecké bázi" diskutuje a tím si mladí lidé uvědomují, že tato možnost - vystoupit/"odtrhnout se" - reálně existuje. Pro rodinu je to stigma a rodiče obvykle prostě jen čekají, kdy se to samo změní. Je ale fakt, že v Japonsku je společenský tlak mnohem silnější než v jiných zemích.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » úte 13. srp 2019 10:10:32

Hikikomori jsou většinou muži.

https://www.spiegel.de/fotostrecke/maik ... 62-10.html

"Ze začátku jsem se domnívala, že jsou líní, zatím jsou to všechno velmi chytří, empatičtí a přátelští lidé", říká fotografka.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron