Boží království

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 11:31:22

Alaja píše:
Nic píše:A s tím se objevuje zároveň i poznání, že neexistuje nic a nikdo, kdo by byl mimo to, ale může tady být sen - iluze oddělenosti a pak tohle nemusí být jasné.


A z čeho jsi tohle usoudila? :koukam:



:lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 03. lis 2019 11:33:33

všechno je Boží království.

No, po smrti často odcházejí astrální těla do toho BK......tudíž je to vlastně astrální království.... :donknow:

A jak jistě víš, astrálních rovin je víc...nejen ty žádoucí, ale i ty pekelné......jsou vedle sebe.....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 03. lis 2019 11:51:08

Občas čtu svědectví či poslouchám videa, jak lidé popisují svou klinickou smrt a popis toho, co při tom viděli.
Nebo když v regresi popisují svůj předchozí život a život mezi životy....

Občas nakouknou i do těch kladných oblastí, do toho BK, kde je přivítá někdo, s kým se dřív znali, přátelili se atd.
A marně v takových vyprávěních hledám nějaké stopy po mimoních....zatím jsem nenašla ani jeden popis, že by tam byl ještě někdo jiný kromě bývalých pozemšťanů....žádný mimoň tam není k mání.....
Buďto žádní mimoni nejsou ...(ale mé zkušenosti praví že mimoni existují).....nebo je tahle astrální oblast (BK i peklo) rozdělena podle planet,.... každá planeta má pak svůj vlastní astrální svět, oddělený od ostatních.....
Přikláním se k té verzi, že každá planeta má svou vlastní astrální oblast a nemísí se s jinými....

No a ty známé namodralé astrální šňůry......(popisů se na internetu najde jistě dost),........ty končí v těch astrálních oblastech.....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 12:02:17

Alaja píše:Občas čtu svědectví či poslouchám videa, jak lidé popisují svou klinickou smrt a popis toho, co při tom viděli.
Nebo když v regresi popisují svůj předchozí život a život mezi životy....

Občas nakouknou i do těch kladných oblastí, do toho BK, kde je přivítá někdo, s kým se dřív znali, přátelili se atd.
A marně v takových vyprávěních hledám nějaké stopy po mimoních....zatím jsem nenašla ani jeden popis, že by tam byl ještě někdo jiný kromě bývalých pozemšťanů....žádný mimoň tam není k mání.....
Buďto žádní mimoni nejsou ...(ale mé zkušenosti praví že mimoni existují).....nebo je tahle astrální oblast (BK i peklo) rozdělena podle planet,.... každá planeta má pak svůj vlastní astrální svět, oddělený od ostatních.....
Přikláním se k té verzi, že každá planeta má svou vlastní astrální oblast a nemísí se s jinými....


Když se mimoň inkarnuje na Zemi, tak už není mimoň? :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 03. lis 2019 12:04:56

Trini píše:ž se mimoň inkarnuje na Zemi, tak už není mimoň?


Myslíš ty, co prý ve svých předchozím životech žili na Venuši, Saturnu, Jupiteru, Plejádách a pod.? :donknow:

Když oni tvrdí, že vypadali jako lidé....takže to jsou možná lidé, co opustili kdysi dávno Zemi, ale astrálně byli se Zemí spjati nadále.....a za trest se sem vrátili zpátky... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 13:03:42

Alaja píše:
Trini píše:ž se mimoň inkarnuje na Zemi, tak už není mimoň?

Myslíš ty, co prý ve svých předchozím životech žili na Venuši, Saturnu, Jupiteru, Plejádách a pod.? :donknow:

Když oni tvrdí, že vypadali jako lidé....takže to jsou možná lidé, co opustili kdysi dávno Zemi, ale astrálně byli se Zemí spjati nadále.....a za trest se sem vrátili zpátky... :lol:

Ale ne, myslím ty mimoně, kteří se sem inkarnují, protože si chtějí vyzkoušet lidský žívot. A kdo se tady inkarnuje, tak samozřejmě vypadá jako člověk/pozemšt'an. Některým ale chybí emocioánální tělo, které na jejich planetách neexistuje, a tak se ho prý snaží křečovitě imitovat. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 13:16:21

Alaja píše:
..takže to jsou možná lidé, co opustili kdysi dávno Zemi

Oni prý tvrdí pravý opak, že všichni pozemštané byli původně mimoni, kteří se zde inkarnovali ( a tak vzniklo lidstvo). Někteří už strašně, strašně dávno a ti si pak říkají "staré duše". Ale během historie lidstva přicházeli další a těm úplně čerstvým :D říkají "mladé duše". Většina z nich v té tíživé energetické úrovni uvízne, a tak se tady musí inkarnovat znova a znova.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 13:28:08

Americké duchovní učitelky např. Rhea Powers a Chris Griscom se tím ve svých knihách zabývaly. Četla jsem je na začátku 90. let.

Rhea Powers
http://www.rheapowers.com/p/about-rhea.html

Chris Griscom

https://chrisgriscom.com/

https://lightinstitute.com/

Na její přednášce ve Vídni jsem tenkrát byla. Chtěla jsem si ji okouknout, co vyzařuje a tak. ;)

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 03. lis 2019 14:30:00

Trini píše:Ale ne, myslím ty mimoně, kteří se sem inkarnují, protože si chtějí vyzkoušet lidský žívot. A kdo se tady inkarnuje, tak samozřejmě vypadá jako člověk/pozemšt'an. Některým ale chybí emocioánální tělo, které na jejich planetách neexistuje, a tak se ho prý snaží křečovitě imitovat.

Tak to fakt nevím...:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 03. lis 2019 14:39:02

Trini píše:
Alaja píše:
..takže to jsou možná lidé, co opustili kdysi dávno Zemi

Oni prý tvrdí pravý opak, že všichni pozemštané byli původně mimoni, kteří se zde inkarnovali ( a tak vzniklo lidstvo). Někteří už strašně, strašně dávno a ti si pak říkají "staré duše". Ale během historie lidstva přicházeli další a těm úplně čerstvým :D říkají "mladé duše". Většina z nich v té tíživé energetické úrovni uvízne, a tak se tady musí inkarnovat znova a znova.

:)

:D

A párkrát se mezi sebou o naši zeměkouli prý poprali....

Já si myslím, že duše se na Zem inkarnuje s astrálním balíčkem DNA....aby ta hmota věděla, jak se má poskládat do živého těla.... :lol:
Takže mi vychází, že každá kosmická rasa má svůj vlastní genofond...že i v astrálních oblastech si podržuje svou přibližnou podobu, jakou má i ve hmotě.
Jeden pán, co kdysi absolvoval agni jogu, mi jednou povídal něco o "mateřské buňce" každého člověka (nehmotné)...a s tou pak operoval, když po něm někdo chtěl, aby ho léčil....

Ale třeba je to jinak, že jo.... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Nic » ned 03. lis 2019 15:19:03

Alaja píše:
Nic píše:A s tím se objevuje zároveň i poznání, že neexistuje nic a nikdo, kdo by byl mimo to, ale může tady být sen - iluze oddělenosti a pak tohle nemusí být jasné.

A z čeho jsi tohle usoudila? :koukam:

Tohle je přesně to, co učí všichni Probuzení. Poznat nejprve, kdo skutečně jsi bez připoutanosti k smyslovým vjemům, k mysli.

V hluboké meditaci, introspekci, se objeví poznání, že i když tady není mysl, není tady tedy žádné možné ztotožňování s čímkoliv, pořád je tady vědomé vědomí, ve kterém se nemusí vůbec nic zobrazovat a tohle čisté Vědomí je Tvým skutečným Bytím, je Bytím celé existence, všeho, co existuje. A tohle čisté Bytí je sat-čit-ánanda, je to to Blaho, se kterým jsi měla tu čest.

Všechno, co si můžeš kdy uvědomit se zobrazuje ve vědomí, nemůže to být nikde mimo. Je tedy v tom Vědomí, které je samo o sobě Blahem, tím, čemu se říká Boží království.

S připoutaností k mysli je možné prožívat všechno možné, nejen blaho, ale i iluzi oddělenosti a s ní i všechno to trápení individuality, která se rodí, umírá. Všechno to dobrodružství, všechna možná nebezpečí. A život individuality z pohledu připoutanosti k tělu končí vždy tragicky - smrtí. Smrtí kterou každý na okamžik dojde k osvícení a když toho dobrodružství nemá dost a potřebuje si ještě něco prožít, vyřešit, odpykat, dokončit, tak se rodí znovu jako ztotožnění s individualitou.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Nic » ned 03. lis 2019 15:28:53

Alaja píše:
Nic píše:A s tím se objevuje zároveň i poznání, že neexistuje nic a nikdo, kdo by byl mimo to, ale může tady být sen - iluze oddělenosti a pak tohle nemusí být jasné.

A z čeho jsi tohle usoudila? :koukam:


A nebo také totéž je možné poznat bhakti cestou, tedy obráceně. Nejprve poznáním, že láska je opravdu vším a s tím se objeví poznání nezávislosti na formě a projevu. Objeví se poznání existence - Bytí - které je Láskou bez potřeby, být něčím konkrétním, nějakou formou, být tím, kdo má nějaký konkretní projev. Tím se veškerá připoutanost uvolní.

Obě cesty - meditace i láska vedou k poznání, že:

Moudrost říká - "Nejsem nic"
Láska říká - "Jsem vším"

A kde by se tady vzalo ještě něco, co by bylo mimo to?

Leda by tady nebyla moudrost nebo láska.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 15:31:11

Alaja píše:
Nic píše:A s tím se objevuje zároveň i poznání, že neexistuje nic a nikdo, kdo by byl mimo to, ale může tady být sen - iluze oddělenosti a pak tohle nemusí být jasné.


A z čeho jsi tohle usoudila? :koukam:


Někde si něco si přečetla a pak si z toho udělala svůj zcela osobní galymatyáš. :lol: Od ní se nic moudrého nedozvíš. Jen futr ty samé nesmysly dokola. :roll: Myslí si, že je probuzená a neustále o tom chce přesvědčit všechny okolo. Marně. :? Chudák.

:)
Naposledy upravil Trini dne ned 03. lis 2019 15:32:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 15:32:09

A už zase vomílá ty samé blbiny dokola. To je fakt nemoc. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 03. lis 2019 15:32:54

Nic píše:
Alaja píše:
Nic píše:A s tím se objevuje zároveň i poznání, že neexistuje nic a nikdo, kdo by byl mimo to, ale může tady být sen - iluze oddělenosti a pak tohle nemusí být jasné.


A z čeho jsi tohle usoudila? :koukam:


A nebo také totéž je možné poznat bhakti cestou, tedy obráceně. Nejprve poznáním, že láska je opravdu vším a s tím se objeví poznání nezávislosti na formě a projevu. Objeví se poznání existence - Bytí - které je Láskou bez potřeby, být něčím konkrétním, nějakou formou, být tím, kdo má nějaký konkretní projev. Tím se veškerá připoutanost uvolní.

Obě cesty - meditace i láska vedou k poznání, že:

Moudrost říká - "Nejsem nic"
Láska říká - "Jsem vším"

A kde by se tady vzalo ještě něco, co by bylo mimo to?

Leda by tady nebyla moudrost nebo láska.


Ufff, a já už se lekla, že jsi něco našla v tom, co jsem psala já. :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 03. lis 2019 15:43:02

Z FB....pod jedním příspěvkem....(překladač):

Konečně jsem to udělal už dlouho!
Ma, jedno z na non kulturního dědictví v moři
Miska z koňaku, misku z koňaku,
Pečená celá koza s dobrým olejem
Snědl jsem ho a zbláznil jsem se!
Život je přesně takový ~


Rozkošné.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 03. lis 2019 16:14:35

Alaja píše:
Nic píše:
Alaja píše:A z čeho jsi tohle usoudila? :koukam:


Blablabla...


Ufff, a já už se lekla, že jsi něco našla v tom, co jsem psala já. :lol:


Na tomhle vlákně už číst nebudu. Bude tady dál Honzama pomlouvat, házet na něj bláto a mrzačit a přetvářet moudrá slova probuzených k obrazu svému. Zřejmě se v ní kvůli oblibě pekla, utrpení, dábla atd. usadil nějaký malý, přihlouplý démonek, který chce ubližovat a škodit lidem. Dříve si ještě uvědomovala, že píše blbiny a že tím druhé otravuje. Ted' už toho není schopná.
Zbyla v ní už jen sobeckost a bezohlednost. Poradna jí nestačí, a tak ještě pořádá invazi na Inspiruj. Ten démonek v ní nechce připustit, abychom se tady mohli normálně bavit. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Nic » ned 03. lis 2019 17:16:05

Takže shrnuto, podtrženo:

BOŽÍ KRÁLOVSTVÍ JE ZAKOUŠENÍ PRAVDY

kdy

Moudrost říká - "Nejsem nic"
Láska říká - "Jsem vším"


A kde by se tady vzalo ještě něco, co by bylo mimo to?

Leda by tady nebyla moudrost nebo láska.


------------------------------------------------------------------

V iluzi oddělenosti je možné být s čímkoliv ztotožněný, vidět ve druhých všechno možné, a to podle úrovně zatemnění mysli.

Takže asi tak, mějte se tady pěkně a užívejte si všechno, co je libo.

:ahoj:
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » pon 11. lis 2019 8:41:30

Nic píše:Petro, nemůžu Ti vůbec nic slibovat, snad jen jediné,

že jakmile objevíš Království nebeské,

budeš mi dokonale rozumět.


Obrázek


Zřejmě jsi nečetla pozorně mé vlákno o Královstvím nebeském podle Jana Křtitele a Ježíše. Tedy: Nemám zájem o Boží království a už vůbec ne o tvoji představu o něm. Tak mne z tvých představ, jak to podle tebe budu mít, prosím tě, vynech. Díky.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » pon 11. lis 2019 16:27:21

Nic píše:BOŽÍ KRÁLOVSTVÍ JE ZAKOUŠENÍ PRAVDY


Jo???

Pán Bůh na trůně, jedni archandělé napravo, jiní archandělé nalevo, statisíce andělů před nimi...a do toho všeho se má ještě vejít 144 000 lidí, co se po své smrti tam dostali, páč byli silně věřící.... jo a ještě se tam musí vejít PRAVDA..... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: armin, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] a 28 návštevníků

cron