Tohle je docela dobré

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » pát 26. čer 2020 8:42:38

https://stars24.cz/aktualne-z-internetu ... idet-duchy

Každý dvanáctý člověk trpí zvláštní poruchou. Může vidět duchy!

Duchové jsou jedním z nejstarších nadpřirozených monster na světě lidem se zjevují po celé zemi. Někteří věří, že jsou to pozůstatky zemřelých lidí, jiní, že jde o následky prokletí, další jejich vznik přisuzují mnoha jiným aspektům, a spousta lidí na ně nevěří. Vědci ale nyní konečně zjistili, jak to s duchy skutečně je.

Duchové mají mnoho znaků společných. Zjevují se nejčastěji v noci nebo ve tmavém prostředí, jsou bílí nebo průhlední, mají lidskou podobu a chodí nebo se vznášejí. Mnoho lidí, kteří je údajně spatřili, tvrdí, že je viděli na vlastní oči nebo s nimi dokonce mluvili.

Podle odborníků je tento pocit reálný a podobný prožitek je skutečně možný. Nemůže za to však existence duchů jako takových, ale určitá zvláštnost v mozku, která zapřičiní, že si někteří lidé udržují stav vědomí během spánku. Poté se jim stává, že vidí nebo slyší věci, které se nedějí, ačkoliv jsou bytostně přesvědčeni o tom, že je zažili na vlastní kůži.

Lidí s touto zvláštností je na celém světě asi osm procent. Z lékařského hlediska trpí poruchou spánku, která se nazývá spánková paralýza. K té dochází, kdy tito lidé dosáhnou stavu hlubokého spánku nebo fáze REM, ve které sní. Na rozdíl od zbytku populace se jim ale nezdají obyčejné sny, nýbrž si udržují určitou formu vědomí, což způsobuje, že se v jejich mozku sny mění na realitu.

Tento stav může v kombinaci se syndromem explodující hlavy vyvolat u lidí pocit, že vidí nebo slyší ducha. Samotný syndrom se nejčastěji projevuje tak, že lidé trpící touto chorobou slyší hlasitý zvuk. Jde přitom pouze o sluchovou halucinaci, která se může několikrát opakovat.


"Ve spánku omezuje retikulární tvorba mozkového kmene (část mozku, která je zodpovědná za vědomí) naši schopnost hýbat se, vidět či slyšet věci. Když při něm uslyšíme hlasitou ránu, může se tak stát v důsledku opožděného nástupu tohoto procesu. Místo toho, aby retikulární tvorba naše sluchové neurony umlčela, vystřelí je do mozku," vysvětluje pro britský server The Independent profesorka psychologie na Goldsmiths University Alice M. Gregory.

Jejímu tvrzení nahrává i několik případů pacientů, kteří se léčili právě s nepříjemným pocitem, že se u nich doma pohybuje duch. To je případ i sedmdesátileté paní Sinclairové, která žije sama. Byla přesvědčena o tom, že v jejím domě straší duch, který ji v noci škrtí.

Několikrát jej viděla a ačkoliv nebyly na jejím krku žádné stopy po útoku, byla přesvědčena o existenci ducha. Poté, co se seznámila s vědeckými poznatky v této oblasti, ale návštěvy "ducha" přestaly. Podle psycholožky je objasnění podobných problémů jedním z kroků, které mohou vyléčit pacienty, kteří s podobnými duchy doma zápasí také.
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod vostalpetr » pát 26. čer 2020 9:43:07

Tento stav může v kombinaci se syndromem explodující hlavy vyvolat u lidí pocit, že vidí nebo slyší ducha. Samotný syndrom se nejčastěji projevuje tak, že lidé trpící touto chorobou slyší hlasitý zvuk. Jde přitom pouze o sluchovou halucinaci, která se může několikrát opakovat.


Myslím, že ta věc je mnohem jednodušší,

totiž že existuje přímý vztah mezi "vypouštěním duchů" a "viděním duchů"

Pokud člověk "vypustí ducha" může se snadno stát že po nadechnutí takto zamořeného vzduchu začne mozek

halucinogenovat až tak, že pak "vidí duchy", obzvláště pak ve spánku,

vždyt i v bdělém stvu pokud někdo "vypustí ducha" dochází poměrně často k jevu jenž bychom mohli nazvat

"syndrom explodující hlavy" a ač není viděn žádný duch, člověk v panice prchá z takto zamořené místnosti

či autobusu nebo tramvaje...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » pon 29. čer 2020 10:54:42

https://www.novinky.cz/zahranicni/ameri ... _campaign=

Hymna USA je prolezlá násilím a klasická hudba je privilegium bílých, tvrdí američtí aktivisté

:donknow:


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... USA-628894

Matematika je rasistická, padlo v USA

:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Alaja za tento příspěvek:
Trini

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » čtv 02. črc 2020 4:44:04

:donknow:

https://dennikslovensko.sk/48293/na-olt ... I_zpzv41TU

Nad oltár anglickej katedrály zavesia obraz, na ktorom stvárňuje Ježiša černoch z Jamajky
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod vostalpetr » čtv 02. črc 2020 18:27:00

Coby nebyl černoch,
vždyt jeho otec je přece také černoch....

(alespon podle toho židovskýho vtipu, ale už si ho nepamatuji jak to bylo)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Trini » čtv 02. črc 2020 23:37:54

Hurá, konečně se ten film zase objevil!

Láska (český film z roku 1973)

Režie: Karel Kachyňa
Hrají: Jaroslava Schallerová, Oldřich Kaiser, Milena Dvorská, František Velecký, Hana Houbová, Jiří Pleskot, Vladimír Šmeral, Věra Uzelacová, Helena Loubalová, Zdeněk Ornest, Lenka Kořínková,


https://www.youtube.com/watch?v=zYsQP4-WO5o



Bude se mi ještě líbít? :donknow:

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Trini » pát 03. črc 2020 14:12:36

E. Tomáš o své manželce Míle.

JUDr. Tomáš: Určitě je bude zajímat Fráňa Drtikol, ke kterému mě zavedla Míla. Byl to výborný člověk, jsem přesvědčen, že ve své době jeden z nejlepších lidí u nás. Poznal absolutno a ztotožnil se s ním. Byla radost s ním meditovat, nebo třeba jen vedle něho tiše sedět. Chodívali jsme za ním s Mílou, ani jsme třeba nemluvili, ale z něho sálalo takové to ….. no, to pravdivé. To člověk rozezná. Nebyl to učitel Míly, žila už tehdy na jeho úrovni, ale málokdo o tom věděl. Fráňa to poznal hned. Míla si to také přinesla z minulých životů. Píše se o tom v knize Za čas a prostor. To je moudrá kniha, kouzelná, a je o ní zájem i v zahraničí. Teď ji překládají v šesti zemích světa.


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Trini za tento příspěvek:
Eva Nada

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Trini » pát 03. črc 2020 14:40:57


Otázka: Méně lidí ví, že jste se znal třeba s Pavlem Bruntonem. A jak ovlivnila váš život vaše žena?

JUDr. Tomáš: Ta ho ovlivňuje stále. Spojení s duchovním člověkem je nejrychlejší pomocí na cestě k osvícení. Bohužel je velmi těžké najít tak vzácného člověka. A Pavel Brunton? Přijal mě za žáka hned po první světové válce, ještě z Indie, a s velkými nadějemi do budoucnosti. Tehdy jsem to potřeboval. Splnily se všechny.

Otázka: Které další osobnosti byste ještě rád připomněl, že svým způsobem ovlivnili vaši cestu?

JUDr. Tomáš: Mým prvním guruem byla maminka. Měla hluboce náboženskou duši, ale čistě náboženskou, ne klerikální, což byla tehdy zvláštnost. Zvýrazňovala ji touhou po Pravdě bez dogmat. Jednou měla vizi, že vidí Krista v nadživotní velikosti, jak se k ní blíží, zmenšuje se a zjasňuje, až se jí ztratil v srdci. Bylo to pro ni velké poučení, kde Ho má hledat. Mne to také učila. Maminka byla i jasnovidná, věděla předem, co se stane. Poznala třeba i na dálku, když se nám něco přihodilo. To bylo u nás běžné a ani jsme tomu nedivili. Patřilo to prostě k ní. Když jsem trochu povyrostl, začala mi nosit duchovní knížky. Bibli jsem přečetl několikrát, hlavně Nový zákon. Nakonec mě to plně neuspokojilo, nemohl jsem jako malý školák všemu porozumět. Ale touha zde byla, tak jsem pátral dál. Stále jsem se ptal „proč“. Proč byl stvořen svět, proč je tu člověk, proč nezná Boha. Pak jsem se seznámil s jistým letcem, jmenoval se Krabec, velmi dobrý člověk. Ten mně zasvětil do jógy. Četl jí, studoval i učení Ramana Maharišiho. Z jeho knihovny jsem začal čerpat a šlo to rychle. Když jsem si sedl do meditace, pochopil jsem, co se mi stalo v jedenácti letech. Tehdy jsem totiž přišel do jedné jeskyně u Macochy a tam se mi jakoby rozpojila duše, jak jsem se už zmínil. Absolutno bylo v jedné části, v druhé byl človíček, jedenáctiletý kluk. Nevěděl, co se to děje a jak se to dostat do sebe. To byla moje první duchovní zkušenost. Říkal jsem tomu odhmotňování. Mělo to pro mne velký význam, a vlastně dosud má. Cokoliv se mi stalo, třeba i špatného, nějaký malér ve škole, tak jsem se na to díval. Nezaujatě. Mne se to netýkalo, byl jsem ve stálém klidu. Teď třeba vidím, že Tomáš s vámi mluví a já to pozoruji, ani nevím odkud. Ta poslední pozornost je totiž v nekonečnu. Takhle jsem žil.

Když jsem konečně začal meditovat, dostavovaly se neobyčejné vjemy. Objevovala se mi úžasně čistá, křišťálová světla v těle i mimo ně. Jednou jsem se celý proměnil ve světlo. Bylo živé, neuvěřitelně jasné a bylo všude, Později jsem zjistil, hlavně z Bruntonových spisů, že je to stav pokročilejšího jogína, ale není to pravidlem. Objeví se jen u těch, kteří mají probouzenou „hadí sílu“. Přišel jsem tehdy také na to, že jsem takto patrně meditoval již v minulých vtěleních a že se mi vrací staré zkušenosti. Mnohokrát jsem byl také ve vědomí nekonečna. Nekonečným jsem se buď stával, nebo jsem byl v něm, v nekonečnu... a nikde mu skutečně nebyl konec. Je to první budhistický vnor. Ale tehdy jsem vůbec nevěděl, že nějaké zvláštní vnory existují. Myslel jsem zprvu, že tak žije každý. Když jsem zjistil, že tomu tak není, raději jsem to nikomu neříkal, abych nebyl nápadný.



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Trini za tento příspěvek:
Eva Nada

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » pát 03. črc 2020 15:15:15

...
Weinfurterovská mystika se tak stala alternativou pro duchovně hledající, které církve neuspokojily nebo přímo zklamaly. Navázaly na něj buď přímo, nebo zprostředkovaně prakticky všechny osobnosti, kteří v Československu v oblasti alternativní (necírkevní) mystiky působily, ať to byl F. Drtikol, J. Scheufler, J. Kočí, K. Makoň, manželé Tomášovi či J. Vacek a další.
...

https://spolekpsyche.mypage.cz/


:D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Trini » pát 03. črc 2020 15:28:29

Alaja píše:
...
Weinfurterovská mystika se tak stala alternativou pro duchovně hledající, které církve neuspokojily nebo přímo zklamaly. Navázaly na něj buď přímo, nebo zprostředkovaně prakticky všechny osobnosti, kteří v Československu v oblasti alternativní (necírkevní) mystiky působily, ať to byl F. Drtikol, J. Scheufler, J. Kočí, K. Makoň, manželé Tomášovi či J. Vacek a další.
...

https://spolekpsyche.mypage.cz

:D



Zřejmě používali jeho překlady. ;)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Weinfurter


Karel Weinfurter

Weinfurterovská mystika se tak stala alternativou pro duchovně hledající, které církve neuspokojily nebo přímo zklamaly.[2] Z jeho díla a překladů čerpaly buď přímo nebo zprostředkovaně prakticky všechny osobnosti, které v Československu v oblasti alternativní (necírkevní) mystiky působily, ať to byl František Drtikol, Květoslav Minařík, Jiří Scheufler, J. Kočí, B. Hejhal, P. A. Toušek-Klíma, K. Makoň, manželé Eduard a Míla Tomášovi či Jiří Vacek a další.[3][4][5]


Vybrané Weinfurterovy překlady
Bhagavad-Gita (překlad a komentáře K. W.) (1926, 1935)
H. P. Blavatská: Hlas ticha (1920, 1921, 1995), Příšerné povídky (1924)
P. Brunton: Tajnosti indické (1937), Tajnosti egyptské (1937), Tajná stezka (1938)
Bo Yin Ra: Kniha o živém Bohu (1921, 1922)
E. Bulwer-Lytton: Zanoni (1919, 1931, 1993, dotisky b.d.)
M. Collinsová: Světlo na cestu a Karma (1922)
Mistr Eckhart: Mystická nauka Mistra Eckeharta z Hochheimu (1934)
Mistr Eckhart: Mystické učení Mistra Eckeharta z Hochheimu (1935)
J. B. Kerning: Cesta k nesmrtelnosti (1924), Příliv a odliv (1935), Student (1936), Zednář (1936)
J. Leadová: O královském úřadu kněžském (Nauka bílé lóže IV.) (1932, 1998)
R. Maháriši: Spisy Sri Ramana Maharišiho (1940)
M. de Molinos: Duchovní vůdce, který odpoutává duši (1928, 1992)
Abbé N. de Montfaucon de Villars: Hrabě de Gabalis (1932)
P. Mulford: Dar Ducha (8 dílů) (1919–22, 1992–95, 1995–96)
Svami Svatmaram: Lampa k Hatha-Jógu (1936, 2016)
Swami Vivékánanda: Budoucnost duchovního člověka (1919, 1921), Karma Yoga (1920, 1921, 1991), Radža Joga čili ovládnutí vnitřní podstaty (1924), Radža Joga, díl II. – *Patandžaliho výroky o Jogu (1925)
Tomáš z Kempenu: Čtyry knihy o následování Krista (překlad a komentáře K. W.) (1931)
Bessie Marchantová: Mladá hrdinka (1921)
A.Conan Doyle: Země mlhy (1927)


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Trini » pát 03. črc 2020 15:34:29


Vybrané Weinfurterovy překlady

P. Mulford: Dar Ducha (8 dílů) (1919–22, 1992–95, 1995–96)



Koukám, že přeložil i Prentice Mulforda.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Trini » pát 03. črc 2020 16:18:30

Fráňa Drtikol - mystická cesta dokument

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo





František Drtikol 3.3. 1883

Tři trojky (ještě když jsou v mřížce oddělené od ostatních čísel) v datu narození - genialita blízká šílenství. :?


Vincent van Gogh 30.3.1853

:)
Naposledy upravil Trini dne sob 04. črc 2020 10:37:35, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Eva Nada » pát 03. črc 2020 16:30:18

V tom případě to Drtikol ustál velmi dobře :-)
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Trini » sob 04. črc 2020 11:00:23

https://www.novinky.cz/komentare/clanek ... y-40329582

KOMENTÁŘ: Rasistická hádanka Ameriky - Alexander Tomský

„Na černošských životech záleží,” ozývalo se v poslední době v amerických pouličních bouřích i ze všech velkých měst Západu, zato český prezident Miloš Zeman na americké ambasádě v Praze k výročí americké nezávislosti kontroval, ne, „na všech životech záleží” a vyjádřil svůj nesouhlas s vlnou demonstrací, kácení soch, potyček s policií a rabováním.

Kdo by s ním u nás nesouhlasil. Logicky vzato pravdu ale neměl, z výroku, že na něčem záleží, nevyplývá, že nezáleží taky na něčem jiném. Ten podivný slogan je nastražená past na ty, kteří s hnutím nesouhlasí, protože je lze snadno obvinit z rasismu.

Aha, takže nezáleží! Ty všechny, kteří poukazují, kolik Američanů přišlo o život nebo bylo nadosmrti postiženo v občanské válce proti otrokářům, kolik se zasloužilo o zrušení segregace a diskriminačních zákonů v jižanských státech, dnes protestující nezajímají. Dávno už neplatí rasová omezení ve výběru profese nebo zaměstnání. Občanský zákoník nedává přednost žádné etnické skupině obyvatel, ba právě naopak, všelijaké neústavní „afirmativní akce” pomáhají černochům ke vstupu do škol a v kariéře (na úkor ostatních) a během posledních 50 let se lidé zbavili rasového předsudku a přestala jim vadit smíšená manželství. Žádný „institucionální rasismus” v Americe neexistuje a na individuální předsudky je každá moc krátká. Proč ale takový šílený povyk?

Příčin je mnoho, černoši jsou zavlečené etnikum, Ameriku si k životu nevybrali, jejich chudinská subkultura má své tragické kořeny v otrokářství a ani po staletích se se svou zemí nedokáží ztotožnit. Nepochybně se ale nechali vyprovokat extrémní levicí. A tak hlavní důvod dnešního útoku na legitimitu Spojených států tkví zřejmě v lidské zabedněnosti. Vypovídá o tom bestseller Robina DiAngelo White fragility (křehká bílá rasa), který každou racionální námitku považuje za přetvářku a považuje obvinění všech amerických bělochů za vysvobození.

Fakta ale mluví jinou řečí. Za poslední měsíc útoků na „rasistickou policii” a požadavku snížit její financování a omezit ochranu pořádku v černošských čtvrtích, loupeže, přepady a vraždy vzrostly exponenciálně. Jaký život čeká černošské děti, když dennodenně slyší, že jsou běloši rasisté? Cítit se obětí jistě optimismu a důvěry ve vlastní možnosti nepřidá a hněv je špatný rádce. Ve skutečnosti je to ještě horší, většina zločinců trpí celoživotním pocitem ublíženosti. Já nic, to ostatní za všechno můžou. Proto se také necítí vázáni morálním řádem. Hawk Newsome z newyorské branže Black Lives Matter (Na černošských životech záleží) to možná vyjádřil za ostatní radikály: „Buďto dostaneme, co chceme, nebo to tady všecko zlikvidujeme.” Jeden z demonstrantů v San Diegu na zprávu o zastřelení zloděje při vloupání do obchodu prohlásil: „Jestliže někdo krade, tak je to přece vina státu a vlády, že nemá, co potřebuje”. Kdo se cítí obětí, má právo loupit.

Ve jménu rasového vyrovnávání se snižují požadavky na přijímání do škol a univerzit, nehledě na to, že je jistě pro černochy ponižující, jsou-li považováni za neschopnou etnickou skupinu. Taková pomoc snižuje úroveň školství, ale především v očích veřejnosti devalvuje jejich kvalifikaci.

S Amerikou je to zlé. Konzervativní komentátor Dennis Prager napsal: „Považuje-li se dnes zničení sochy Abrahama Lincolna za správné, ocitá se společnost ve smrtelném ohrožení, prožíváme morální otřes, přímo zemětřesení a nejvíc na to doplatí sami černoši, ztratí morální kompas ke spokojenému životu a pozitivní vztah ke svým bělošským spoluobčanům.”

Podivná hádanka, zdá se, že hnutí Na černošských životech záleží ve skutečnosti na černošských životech vůbec nezáleží.

Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » sob 04. črc 2020 12:55:26

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... nuorkm6J9Q

Chodí do ghett a říkají černochům, ať nepracují, ať žijí z podpory. Vazba na Obamu. Petr Hampl o šílenství v USA
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » sob 04. črc 2020 13:02:13

https://www.arfa.cz/potvrzeno-miliardar ... wBvO-l7nor

Potvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem”
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod vostalpetr » sob 04. črc 2020 19:04:22

Co se dá dělat,
židi jsou vyvolenej národ dobroserů, kteří dostali v historii pořádně nakopáno do zadku,

ale stejně si nedaj pokoj a nedaj pokoj,
se svejma obchodníma machinacema a manipulacema a filozofiema...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » úte 07. črc 2020 19:00:45

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prij ... _campaign=

Přijeďte k nám, zve Ghana černé Američany prchající před rasismem

:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod armin » stř 08. črc 2020 18:41:21

Stalinův věštec
Muž, který viděl budoucnost. Předpověděl konec války a fascinoval Stalina
https://www.novinky.cz/historie/clanek/ ... a-40252251
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Tohle je docela dobré

Příspěvekod Alaja » stř 08. črc 2020 20:15:40

Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron