Beznadějný případ

Beznadějný případ

Příspěvekod honzam » pon 09. lis 2020 19:49:27

armin píše:Tys to teda ve svém myšlení a pocitech dopracoval...
:lol:

Mám dojem, že Vostál tě nechává na pokoji, protože jsi podle něj asi beznadějný případ, tak se u tebe zbytečně ve svých sprosťárnách nevysiluje.
Podobně jako u toho intaga.

Kam jsem to dopracoval? Zkus se vyjadřovat jasněji. Díky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod armin » pon 09. lis 2020 22:30:20

honzam píše:Kam jsem to dopracoval? Zkus se vyjadřovat jasněji. Díky.

K tomu, že už nevidíš objektivně.
Vostál, to je pro tebe něco jako slovo boží
a tím měříš vše ostatní.
Ale to není slovo boží.
Zkus se podívat svým pohledem, co je podstatné a co nepodstatné.
Co je podle tebe (ne podle Vostála) podstatné ?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod honzam » úte 10. lis 2020 8:03:54

armin píše:
honzam píše:Kam jsem to dopracoval? Zkus se vyjadřovat jasněji. Díky.

K tomu, že už nevidíš objektivně.
Vostál, to je pro tebe něco jako slovo boží
a tím měříš vše ostatní.
Ale to není slovo boží.
Zkus se podívat svým pohledem, co je podstatné a co nepodstatné.
Co je podle tebe (ne podle Vostála) podstatné ?

Určitě nevidět vostalpetra jako slovo boží, což nyní nedokážu. Když je z něho opakovaně dělán vyvrhel a je označovaný za duchovní spodinu, tak ho sám pak vnímám jako svého Boha. Po tom všem, čemu byl vystavený, pro mě teď září jako živý Kristus. Tenhle způsob vnímání nemám omezený jen na jeho osobu. Například sem někdo začne psát o svých zkušenostech a hned proti němu vystoupí hlas, že to jsou blbosti. Tím víc mě zaujme, co píše, a začnu ho přijímat a obhajovat jako skutečného proroka.

Jak jsem to u sebe zkoumal, jsem si jistý, že to souvisí s tím pozvedáváním bytostí z nižších světů výše skrze mé srdce. V současnosti pro sebe v tomhle směru žádnou naději na zlepšení nevidím, protože s každým dalším potomkem se tohle mé nastavení jen posiluje a cítím se v něm dobře na svém pravém místě.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Alaja » úte 10. lis 2020 8:05:43

Kdo že je tady mezi námi obdivovatel Babiše?

:donknow:

https://www.krajskelisty.cz/praha/24807 ... -fakta.htm

„A ten váš syn půjde do pr*ele, rozumíte? Do p*dele!" řval Babiš na uzavřeném jednání na Faltýnka. Máme svědky, známe fakta
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » úte 10. lis 2020 10:17:33

Alaja píše:Kdo že je tady mezi námi obdivovatel Babiše?



Proč to chceš vědět, Alajo? :donknow: Obdivuješ nějakého politika?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Alaja » úte 10. lis 2020 10:56:52

Trini píše:
Alaja píše:Kdo že je tady mezi námi obdivovatel Babiše?



Proč to chceš vědět, Alajo? :donknow: Obdivuješ nějakého politika?


Mám dojem, že Arminovi se Babiš líbí.... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » úte 10. lis 2020 11:27:24

Alaja píše:
Trini píše:
Alaja píše:Kdo že je tady mezi námi obdivovatel Babiše?



Proč to chceš vědět, Alajo? :donknow: Obdivuješ nějakého politika?


Mám dojem, že Arminovi se Babiš líbí.... :donknow:


Taky bych asi volila Babiše, můj bratr ho volil. Když Babiš začínal s politikou, tak mi byl hodně nesympatický. Ale mezitím mi připadá, že dělá svou práci docela ok, snad i lépe než ti ostatní před ním. Ted' mi ho je i trochu líto, když vidím jak je proti němu všude hecováno, jak je nenáviděnej. Je vidět, jak ho to nervuje, a tak se snaží všem vyhovět, a proto začal dělat chyby. Asi mu nedochází, že vůbec nejde o to, jak to dělá, ale že jde jen o koryta. EU by se Babiše ráda zbavila, protože by pak Česko začalo přijímat uprchlíky.

Nechápu, že někdo volí Piráty - už ten jejich název naznačuje průšvih. :roll: Piráti jako protestní strana byli, pokud vím, v Německu i v Rakousku, ale nikdy nedostali moc hlasů, což je u protestní strany bez programu normální - něco pro voliče obzvlášt' frustrované politikou. Ted' už vymizeli.

Co podle tebe dělá Babiš špatně a o kom si myslíš, že by to dělal lépe?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » úte 10. lis 2020 11:42:14

Právě se dívám, jak je to s Piráty v EU:

Jen v Česku jsou Piráti poměrně silná strana, mají v EU tři zástupce (z 21), Německo má jednoho (z 96). Na Islandu mají 6 pirátských poslanců, ale žádného zástupce v EU. 2 poslance má Lucembursko.

https://de.wikipedia.org/wiki/Europ%C3% ... atenpartei
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Alaja » úte 10. lis 2020 16:07:54

Trini píše:Co podle tebe dělá Babiš špatně a o kom si myslíš, že by to dělal lépe?


Když museli tomuhle politikovi v tisku vytečkovat jeho plamennou řeč, tak nejspíš používá stejný vulgární slovník, jak náš zabanovaný Petr... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » úte 10. lis 2020 16:32:22

Alaja píše:
Trini píše:Co podle tebe dělá Babiš špatně a o kom si myslíš, že by to dělal lépe?


Když museli tomuhle politikovi v tisku vytečkovat jeho plamennou řeč, tak nejspíš používá stejný slovník, jak náš zabanovaný Petr... :donknow:


Politické klima je čím dál tím drsnější a Babiš ztrácí nervy - pod tou obrovskou vlnou nenávisti, ke které vyhecovala lidi opozice, není divu. :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Pro Honzama

Příspěvekod armin » úte 10. lis 2020 16:42:29

Něco pro Honzama.
Po dlouhé době jsem v radiu slyšel tuhle skladbu Stromboli, moc se mi dobře poslouchala a vzpomněl jsem si při tom na Honzama:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli armin za tento příspěvek:
honzam

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Alaja » úte 10. lis 2020 16:42:59

Trini píše:Politické klima je čím dál tím drsnější a Babiš ztrácí nervy - pod tou obrovskou vlnou nenávisti, ke které vyhecovala lidi opozice, není divu.


:donknow:

Kdysi, když se objevilo jeho jméno mezi politiky, tak jsem jen své rodině řekla, že nechápu, proč se ten pán do politiky vlastně cpe.
Pak jsem to pochopila....nešlo mu o 10 milionů Čechů, ale jen o ty, co pracují v jeho podnikách pro jeho zisk....
:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » úte 10. lis 2020 16:57:02

Alaja píše:
Trini píše:Politické klima je čím dál tím drsnější a Babiš ztrácí nervy - pod tou obrovskou vlnou nenávisti, ke které vyhecovala lidi opozice, není divu.


:donknow:

Kdysi, když se objevilo jeho jméno mezi politiky, tak jsem jen své rodině řekla, že nechápu, proč se ten pán do politiky vlastně cpe.
Pak jsem to pochopila....nešlo mu o 10 milionů Čechů, ale jen o ty, co pracují v jeho podnikách pro jeho zisk....
:donknow:


No, ono žádnému politikovi nejde o 10 milionů Čechů. ;) Ale že by se Babiš dal na politiku kvůli zisku, tak to se mi nezdá. :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Alaja » úte 10. lis 2020 17:05:02

Trini píše:
Alaja píše:
Trini píše:Politické klima je čím dál tím drsnější a Babiš ztrácí nervy - pod tou obrovskou vlnou nenávisti, ke které vyhecovala lidi opozice, není divu.


:donknow:

Kdysi, když se objevilo jeho jméno mezi politiky, tak jsem jen své rodině řekla, že nechápu, proč se ten pán do politiky vlastně cpe.
Pak jsem to pochopila....nešlo mu o 10 milionů Čechů, ale jen o ty, co pracují v jeho podnikách pro jeho zisk....
:donknow:


No, ono žádnému politikovi nejde o 10 milionů Čechů. ;) Ale že by se Babiš dal na politiku kvůli zisku, tak to se mi nezdá. :donknow:


No, je u zdroje, kde se pečou zákony....a různé dodatky k nim... a nejspíš i některé přímo na míru někomu..... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » úte 10. lis 2020 17:12:35

Alaja píše:
Trini píše:
Alaja píše:
:donknow:

Kdysi, když se objevilo jeho jméno mezi politiky, tak jsem jen své rodině řekla, že nechápu, proč se ten pán do politiky vlastně cpe.
Pak jsem to pochopila....nešlo mu o 10 milionů Čechů, ale jen o ty, co pracují v jeho podnikách pro jeho zisk....
:donknow:


No, ono žádnému politikovi nejde o 10 milionů Čechů. ;) Ale že by se Babiš dal na politiku kvůli zisku, tak to se mi nezdá. :donknow:


No, je u zdroje, kde se pečou zákony....a různé dodatky k nim... a nejspíš i některé přímo na míru někomu..... :donknow:


Ale tak je to přece vždycky. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod armin » úte 10. lis 2020 17:22:39

Alaja píše:
Trini píše:Co podle tebe dělá Babiš špatně a o kom si myslíš, že by to dělal lépe?


Když museli tomuhle politikovi v tisku vytečkovat jeho plamennou řeč, tak nejspíš používá stejný vulgární slovník, jak náš zabanovaný Petr... :donknow:

Babiš se tak neprojevuje na veřejností, na rozdíl od zabanovaného Petra.
A Petr to nedělá z negativního tlaku okolí, jako Babiš, ale proto, že mu to dělá dobře. Že má příjemné pocity z toho, jak to druhým vadí.
Zkrátka - jak on si to promítá na druhé a označuje to u těch druhých že surfují na svých pocitech.
Já třeba na nějakých pocitech nesurfuji. Lída - jak to mohu posoudit, také ne. Ale Vostál evidentně ano a říká tomu "intuice" :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Eva Nada » úte 10. lis 2020 22:22:48

Lída, pokud se bude stále schovávat za různé osobnosti jako Tino, anim, na Poradně další nicky, za osoby, pro které je nejvíce ze všeho důležitá psychoanalýza, psychosledování a uvědomování si, bohužel nepřekročí svůj stín (osoby).
nepokročí dál.
I když ji bylo dopřáno dostatek času s výbornými učiteli, s kterými mohla jistý čas pobývat.
Zkrátka se zasekla v určitém bodě.
Ale je to tak, jak to má být. Nic se nedá lámat přes koleno.

Stejně jako u armina...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Pro Armina

Příspěvekod honzam » úte 10. lis 2020 22:43:03

armin píše:Něco pro Honzama.
Po dlouhé době jsem v radiu slyšel tuhle skladbu Stromboli, moc se mi dobře poslouchala a vzpomněl jsem si při tom na Honzama:
http://youtu.be/aZMBZqJ0SGI

Díky za písničku. Nevím, jestli je zdravé a přirozené pro muže jako jsi Ty myslet při Carmen na mne. :D
Jinak pro mě je skladba taková ukňouraná bez elánu. Mít mysl bez oddychu nekontrolovaně unášenou Šakti a zvířecími pudy je jiné, víc primitivní než romantické operní tanečky ...

https://en.wikipedia.org/wiki/Rhythm_Is_a_Dancer
In the 2017 book Stars of 90's Dance Pop: 29 Hitmakers Discuss Their Careers by James Arena, singer Thea Austin said about "Rhythm Is a Dancer":
The producers and I had amazing energy and great intent in our creative process. The melodies are hypnotic and make people feel good, like a nursery rhyme that people gravitate towards. The music is so unique in that there was and is no other song that sounds like "Rhythm Is a Dancer".


E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » úte 10. lis 2020 23:29:42

Eva Nada píše:Lída, pokud se bude stále schovávat za různé osobnosti jako Tino, anim, na Poradně další nicky, za osoby, pro které je nejvíce ze všeho důležitá psychoanalýza, psychosledování a uvědomování si, bohužel nepřekročí svůj stín (osoby).
nepokročí dál.
I když ji bylo dopřáno dostatek času s výbornými učiteli, s kterými mohla jistý čas pobývat.
Zkrátka se zasekla v určitém bodě.


To máš společné s Petrem Vostálem - pořád se navážet do Lídy. Hlavně, že ti tak vadilo, když jsme kritizovali Janu. :roll:

Každého holt popuzuje něco jiného. ;)

Není Tino jeden z Lídiných žáků? :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Armina

Příspěvekod armin » úte 10. lis 2020 23:47:31

[quote="honzam"ot]
Jinak pro mě je skladba taková ukňouraná bez elánu. Mít mysl bez oddychu nekontrolovaně unášenou Šakti a zvířecími pudy je jiné, víc primitivní než romantické operní tanečky ...
[/quote]
Dík za upřímnou reakci. Zřejmě nejsi na ty krásné Pavlíčkovy zvuky a harmonie jeho kytary. A ta Basiková je ro mne také skvělá.
Nicméně jiný to může vnímat třeba jako kňourání.
To je v pohodě. Každý má naprostou svobodu vnímat hudbu a zpěv jak je mu to přirozené.
:)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Další

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron