Beznadějný případ

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod armin » stř 11. lis 2020 0:02:49

Trini píše:To máš společné s Petrem Vostálem - pořád se navážet do Lídy.


Tino je určitě nick Lídy. Má k tomu své důvody účastnit se diskuse jaksi anonymně, když její jméno už budí u některých lidí pochopitelnou alergii.
Já si Lídy velmi vážím. Do nikoho se "nenaváží". Přesto v některých svými komentáři provokuje jejich duchovňácký mindrák. Působí chladně jako zrcadlo. Chladné a neúprosně pravdivé. Taková je Pravda - chladná a neúprosná k našim iluzím a rádoby duchovním "úspěchům" či recyklovaným názorům, kterými svoje ego zaštiťujeme a povyšujeme nad druhé.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Pro Armina

Příspěvekod honzam » stř 11. lis 2020 0:12:15

armin píše:Dík za upřímnou reakci. Zřejmě nejsi na ty krásné Pavlíčkovy zvuky a harmonie jeho kytary. A ta Basiková je ro mne také skvělá.
Nicméně jiný to může vnímat třeba jako kňourání.
To je v pohodě. Každý má naprostou svobodu vnímat hudbu a zpěv jak je mu to přirozené.
:)

Když už nějaké kňourání pro romantické vzpomínání na mne, tak alespoň klasiku. :D

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Alaja » stř 11. lis 2020 0:22:25

armin píše:
Trini píše:To máš společné s Petrem Vostálem - pořád se navážet do Lídy.


Tino je určitě nick Lídy. Má k tomu své důvody účastnit se diskuse jaksi anonymně, když její jméno už budí u některých lidí pochopitelnou alergii.
Já si Lídy velmi vážím. Do nikoho se "nenaváží". Přesto v některých svými komentáři provokuje jejich duchovňácký mindrák. Působí chladně jako zrcadlo. Chladné a neúprosně pravdivé. Taková je Pravda - chladná a neúprosná k našim iluzím a rádoby duchovním "úspěchům" či recyklovaným názorům, kterými svoje ego zaštiťujeme a povyšujeme nad druhé.


No, to se máte čím chlubit.... :koukam:

..a to jste se všechno naučili na té chatě? :(

Vypadá to tedy, jako by z anonymního nicku vycházelo to, co by se oficiální nick neodvážil napsat.....aby neutrpěl šrám na své pověsti... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod honzam » stř 11. lis 2020 0:29:44

Lída je hezké jméno, určitě je mnohem hezčí než Tino. ;)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » stř 11. lis 2020 8:30:47

Alaja píše:
armin píše:
Trini píše:To máš společné s Petrem Vostálem - pořád se navážet do Lídy.


Tino je určitě nick Lídy. Má k tomu své důvody účastnit se diskuse jaksi anonymně, když její jméno už budí u některých lidí pochopitelnou alergii.
Já si Lídy velmi vážím. Do nikoho se "nenaváží". Přesto v některých svými komentáři provokuje jejich duchovňácký mindrák. Působí chladně jako zrcadlo. Chladné a neúprosně pravdivé. Taková je Pravda - chladná a neúprosná k našim iluzím a rádoby duchovním "úspěchům" či recyklovaným názorům, kterými svoje ego zaštiťujeme a povyšujeme nad druhé.


No, to se máte čím chlubit.... :koukam:

..a to jste se všechno naučili na té chatě? :(



Vždyt' zase jen plácá. To se nedá brát vážně. Párkrát jsem se bavila s Lídou přes SZ a vůbec není chladná. Ale vzpomínám si, že na JZ byla hodně dohromady s Ruth, jestli si to jméno dobře pamatuju :? . Myslím, že to byla její žákyně. Tady je třeba jako Tino. :donknow: Lída si taky hodně rozuměla s Monikou.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Alaja » stř 11. lis 2020 9:02:41

Monču znám, už jsme se potkaly.

Ale už jsem ji tady skoro 4 roky nečetla.... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Eva Nada » stř 11. lis 2020 11:12:08

armin píše:
Trini píše:To máš společné s Petrem Vostálem - pořád se navážet do Lídy.


Tino je určitě nick Lídy. Má k tomu své důvody účastnit se diskuse jaksi anonymně, když její jméno už budí u některých lidí pochopitelnou alergii.
Já si Lídy velmi vážím. Do nikoho se "nenaváží". Přesto v některých svými komentáři provokuje jejich duchovňácký mindrák. Působí chladně jako zrcadlo. Chladné a neúprosně pravdivé. Taková je Pravda - chladná a neúprosná k našim iluzím a rádoby duchovním "úspěchům" či recyklovaným názorům, kterými svoje ego zaštiťujeme a povyšujeme nad druhé.

Domníváš se podle sebe, proč a jak to Lída má, rádoby tu chladnost jako zrcadlo, neúprosnost k našim iluzím atd.

Ano, Lída má problém s vyjádřením emocí, stejný, jako ty. Proto působíte jako psí čumáci :-)
Lída stále a stále (ahoj Lído, tvůj oblíbený obrat) tlačí ty svoje psychoanalýzy, proto je její rukopis tak čitelný. Ale proč k tomu používá druhé nicky a ne jen jeden, dva, to mi fakt hlava nebere. Když je tolik čitelná..., reakce nejsou na NICK, ale na to, co stále a stále tlačí.
Dobrou otázkou pro ni je proč to stále a stále tlačí a proč stále a stále pod různými nicky?

Co ji to přináší? přineslo? Doposud, za ty roky. Co? Že by nějak pokročila na cestě, se říct nedá... a kdo ví jak, dlouho tu svíčku tu nejen ona má - máme vyměřenou, tak mi to přijde trochu líto, noa ale zase vím, že se nedá dělat nic násilím, je to tak, jak to je, že, armine, zase tvé oblíbené zakončení :-)

Myslíš, že by z vás dvou měli Tomášovi radost, kdyby vás nyní mohli sledovat?
Toť otázka...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Pro Armina

Příspěvekod honzam » stř 11. lis 2020 12:07:57

armin píše:Působí chladně jako zrcadlo. Chladné a neúprosně pravdivé. Taková je Pravda - chladná a neúprosná k našim iluzím a rádoby duchovním "úspěchům" či recyklovaným názorům, kterými svoje ego zaštiťujeme a povyšujeme nad druhé.

https://refresher.cz/63912-Pamatujes-si-na-Nekonecny-pribeh-pohadku-ktera-dojala-miliony-deti

Co se týče českého dabingu, tak ten je legendární sám o sobě. Především svými mnohými omyly. Nikdo dnes vlastně neví, jak vzniklo jméno „Sandonoriko“. Předpokládá se, že někdo trochu nahluchlý z českého týmu prostě foneticky přepsal „Southern Oracle“.



Armin je taky hezké jméno, skoro tak hezké jako Átrej. :)

59:00 ...

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Trini » stř 11. lis 2020 16:19:45

Eva Nada píše:
Ano, Lída má problém s vyjádřením emocí, stejný, jako ty. Proto působíte jako psí čumáci :-)


Lída žádný problém vyjádřit emoce nemá. Na veřejnosti ale vystupuje raději na distanc. A nedivím se jí. Když jednou armin projevil emoce, tak od tebe dostal takovou po čumáku, že jsem jen koukala.

Eva Nada píše:Co ji to přináší?


Lída působí velmi vyrovnaně a spokojeně. To je zřejmě to, co jí to přináší.
;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Eva Nada » stř 11. lis 2020 19:01:25

To je tvůj názor... :)
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Eva Nada » stř 11. lis 2020 19:46:01

Pokud se někdo dlouholetě schovává za více nicků, nechce jednat, hovořit sám za sebe.
Sám za sebe.
Nechce za to převzít zodpovědnost.
Bojí se odkrýt, že bude zraněn.
Opětovně.
Stále a stále je zraňován nepochopením, plynoucím z očekávání.
Z očekávání čeho?
Pochopení?
Potvrzení, že jdu dobře?

Až taková je hra ega...

Sama jsem v minulosti vystupovala pod více nicky, modří vědí a myslela si, že mě nikdo nepozná a čeřila jsem vodu a stejně jsem za chvíli byla odhalena a hlavně, po čase jsem jasně viděla, jak tím utíkám sama před sebou, před ničím jiným a stejně jsem se za chvíli zase dostihla a byla konfrontována sama se sebou, svou maskou, svou HROU a znovu se zbořil domeček karet a já za chvíli postavila nový domeček, který se jinak jmenoval, aby... a .... a..... :-)

Jaká to úleva, když člověk odloží všechny masky a jedná jen sám za sebe.

Jaká to úleva....
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Lída » stř 11. lis 2020 20:40:57

Dokud někdo posuzuje druhé jen podle svých domněnek, ignoruje i fakta, která ostatní pochopili a berou je v úvahu.
Takže ještě jednou:

Lída píše:Příspěvek od Lída » ned 30. srp 2020 21:14:02

Ahoj Evo,

a) Nejprve k těm nickům: víc nicků jsem v diskusích začala používat po jedné zkušenosti: kdysi na Poradně jsem se zapomněla přihlásit do diskuse, napsala jsem tam svůj příspěvek jako návštěvník... a nestačila jsem se divit :koukam: Jeden z tamních diskutujících, který mě naprosto nesnášel a pokaždé si našel v diskusi nějaký důvod, aby mi mohl oponovat, k mému velkému překvapení na tenhle můj příspěvek zareagoval souhlasně. Poprvé! Pochopila jsem, že po čase lidi v diskusích reagují čím dál víc na toho, kdo to napsal (= především na svoje představy o něm), a ne na to, co napsal. Jenže mě v diskusích vždycky zajímalo především téma, o které v diskusi právě šlo; a tak mi přišlo jako docela užitečné tam, kde se daly čekat obvyklé osobní reakce, použít nick, který víc umožňoval, že se objeví věcná reakce k tématu.

b) Píšeš o mně a přisuzuješ mi:

Eva Nada píše:Ve své ublíženosti (pocit ublíženosti), pocitu vyjímečnosti, pocitu nepochopení, pocitu nepřijetí :-)

Důležitá panna :-)


Alaja píše: Je to tu přece samá panna. Máš něco proti nim? :lol:


Eva Nada píše:Nemám. Sama jsem Panna...

Ale znám tu zaseklost v té domělé dokonalosti, pocitu pravdy, pocitu křivdy, nedorozumění, lítostivosti, nepochopení...

Je to škoda času...


Existují poznatky, které mohou být při diskutování velmi užitečné, umožňují porozumět nejen sobě, ale i druhým, proč si o nás dělají určité představy, o kterých jsou pak skálopevně přesvědčeni.

Podle sebe soudím tebe“, aneb zrcadlení v našem životě

Psychologie to nazývá projekcí, v laické řeči se říká „podle sebe soudím Tebe“. Určitě jste se i setkali s výrokem: „Řekni mi, co soudíš o ostatních lidech a já Ti povím, jaký jsi“. Tento fenomén souvisí s principem „zrcadlení“ v oblasti duchovního rozvoje a zákonitostí – vnější svět je odrazem toho vnitřního; jak nahoře/tak dole.

Co má výše uvedené společné? Je to fakt, že když se díváme do světa a na lidi kolem sebe, „vidíme“ jen sami sebe. Na druhých lidech vidíme svoje vlastnosti a své složky osobnosti. Ty mohou být jak zvědoměné (např. sami jsme pracovití a vidíme kolem sebe pracovité lidi), či potlačené (např. neumíme projevovat negativní emoce a kolem nás vidíme samé vzteklé a agresivní lidi), můžeme je vidět ve stejné kvalitě (jsem lakomý a kolem vidím samé lakomé lidi) či v opačné polaritě (sám jsem příliš šetřivý a kolem vidím samé rozhazovačné lidi). Jde to dokonce tak daleko, že když někoho obdivujeme, tak tento potenciál máme v sobě také, ovšem nejsme si toho mnohdy vědomi. Pravda ale je, že venku vidíme jen to, co máme „uvnitř sebe“, co jsou naše vlastnosti, přednosti a nadání.

Nejde ale jen o to, že my „vidíme“ sami sebe ve vnějším světě, nýbrž je potřeba si uvědomit, že se skutečně náš vnitřní svět – naše vnitřní složky, vnitřní mechanismy a témata – prostřednictvím energetického působení ven promítají. A tak vše, co je kolem nás, se nás nějakým způsobem týká a zároveň pohledem do vnějšího světa můžeme poznávat a měnit sami sebe (svůj vnitřní svět, svoje reakce apod.). Zrcadlení je tady pro nás – umožňuje nám uvidět sami sebe a svoje témata, a tak se posouvat dál.

Tento fakt a toto uvědomění je velmi zásadní pro náš rozvoj. Když to zjistíme, můžeme s tím začít pracovat a zejména začít zkoumat, co se nám okolní svět snaží říct o nás samých. To nás automaticky překlápí z pozice oběti do pozice tvůrce a aktivního činitele ve své realitě. Můžeme přestat plýtvat energií na neustálé posuzování vnějšího světa, hodnocení a souzení a zároveň můžeme informace z vnějšku využít pro sebe.

Pro osobní rozvoj je vhodné pozorovat sám sebe a vnímat, jak smýšlíme o vnějším světě a jak ho prožíváme. Zároveň je dobrým vodítkem seberozvoje sledovat to, jak já reaguju na vnější svět – co mě zlobí, co se mi líbí, čeho se bojím apod. Klíčovým pro to, čemu se máme v našem osobním rozvoji věnovat, je totiž náš prožitek – cokoli nás nějak emočně zasahuje a „rezonuje“ s námi, je pro nás signálem, že s tím můžeme něco dělat pro to, abychom se stávali harmoničtější a spokojenější. Naše tzv. stinné stránky, které jsou nám hluboce skryty v našem podvědomí, s námi promlouvají tak, že je vidíme venku ve svém okolí. Tyto stinné stránky chtějí být osvobozeny tak, abychom se stali celistvými.

Když uvidíme ve vnějším světě uvidíme něco, co nás zaujme, můžeme se sami sebe zeptat: Jak se mě to týká? A podívat se na to hlouběji. Někdy je vhodné fenomén zrcadlení použít pro osobní a spirituální rozvoj (hlubší zájemce o tuto problematiku zatím odkážu na výbornou knihu Debbie Fordové – Temná stránka hledačů světla). Jindy zcela postačí, když v dané chvíli, kdy uvidíme svoje zrcadlení ve vnějším světě stačí, když si řekneme: Aha, to mám také, také se mě to týká.

Pro tuto chvíli pro Vás mám jednoduché „uvědomovací“ cvičení, které lze provést v běžném životě. Jeho cílem je pozorovat ve svém životě to, co jsem uvedla výše.

Úvodní cvičení:
1.Podívejte se na lidi kolem sebe a vyberte si někoho výrazného, na kterém se Vám něco nelíbí/líbí. Na papír si napište min. 3 vlastnosti nebo způsoby chování, které dle Vás daný člověk má – např. je náladový, vzteklý, myslí jen na sebe.
2.Vyberte si vždy jednu vlastnost, kterou jste napsali a podívejte se sami na sebe. Vždy si vezměte jednu vlastnost a chování a položte si otázku, jestli se tak také někdy chováte/máte tuto vlastnost. Jestli tuto vlastnost nenajdete, hledejte ji u sebe v opačné polaritě – např. druhý člověk se vzteká a já u sebe vztek nenajdu – hledám u sebe tedy protipól – např. najdu, že musím být stále klidný a vyrovnaný a nesmím své emoce vyjadřovat.
3.Zkoušejte toto cvičení opakovaně – u různých lidí a i u situací.
4.Nyní možná již vidíte a uvědomujete si, že je vnější svět Vaším zrcadlem nebo také to, že ve vnějším světě vidíte svoje vlastnosti a složky osobnosti. To je první krok pro to, začít ve svém životě něco měnit. Ale již nyní můžete začít mít pro svět a lidi kolem Vás pochopení, vždyť teď již asi vidíte, že to, že my někoho nějak hodnotíme, je jen naše subjektivní stanovisko.

Malá aplikace tohoto principu v běžném životě:
Uvědomte si, že cokoli Vás „dostává“, je nějakým způsobem Vaše. Místo toho, abyste se příště „vytočili do běla“, „nadávali“ (a tak mnohdy zbytečně plýtvali energií), zaměřte pozornost na sebe. Zeptejte se sami sebe – týká se mě to nějak? Jak se mě to týká? Mám to taky? Jak se to projevuje v mém životě? Možná, že když si uvědomíte, v čem je toto téma Vaše, už se příště nebudete muset tak rozčilovat. Zdravě se naštvat může být samozřejmě někdy přínosné, na druhou stranu je to také mnohdy sebedestruktivní a je lepší energii využít účelnějším způsobem.

Držím Vám palce při sebepoznávání.

https://cestouzmeny.cz/2016/podle-sebe-soudim-tebe/


I mně nezbývá nic jiného než držet Ti palečky a popřát Ti :give_flower: , aby se Ti to taky začalo dařit.

:lodka: :ahoj2:

Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod honzam » stř 11. lis 2020 21:13:26

Lída píše:Dokud někdo posuzuje druhé jen podle svých domněnek, ignoruje i fakta, která ostatní pochopili a berou je v úvahu.
Takže ještě jednou:

Lída píše:Jenže mě v diskusích vždycky zajímalo především téma, o které v diskusi právě šlo; a tak mi přišlo jako docela užitečné tam, kde se daly čekat obvyklé osobní reakce, použít nick, který víc umožňoval, že se objeví věcná reakce k tématu.

Reakce je vždycky osobní založená na osobní zkušenosti. Neosobní věcné reakce mají roboti.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Eva Nada » stř 11. lis 2020 22:06:44

Ahoj Lído.
Ráda tě zase oslovuji Lído.

Napsala jsi:
... a nestačila jsem se divit :koukam: Jeden z tamních diskutujících, který mě naprosto nesnášel a pokaždé si našel v diskusi nějaký důvod, aby mi mohl oponovat, k mému velkému překvapení na tenhle můj příspěvek zareagoval souhlasně.


A přesně o tom jsem psala.
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Eva Nada » stř 11. lis 2020 22:29:21

armin píše:Něco pro Honzama.
Po dlouhé době jsem v radiu slyšel tuhle skladbu Stromboli, moc se mi dobře poslouchala a vzpomněl jsem si při tom na Honzama:

Tato skladba je více situovaná pro armina, než Honzama.
Bára Basiková v této skladbě coby Siréna a Domina plně hraje typ ženy, která arminovi imponuje.

Konstatování.

Honzam inklinuje k jinému typu stvárnění. Více mateřskému s prvky dětské nevinnosti....
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » stř 11. lis 2020 22:36:10

Eva Nada píše:Honzam inklinuje k jinému typu stvárnění. Více mateřskému s prvky dětské nevinnosti....

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Eva Nada

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Lída » stř 11. lis 2020 22:41:28

Eva Nada píše:Ahoj Lído.
Ráda tě zase oslovuji Lído.

Napsala jsi:
... a nestačila jsem se divit :koukam: Jeden z tamních diskutujících, který mě naprosto nesnášel a pokaždé si našel v diskusi nějaký důvod, aby mi mohl vztekle oponovat, k mému velkému překvapení na tenhle můj příspěvek zareagoval přátelsky a souhlasně.



Proč tak zareagoval??? Protože nevěděl, že jsem to napsala já. Proto konečně zareagoval na poznatky, které jsem tam napsala, a ne na mě coby pisatele; on totiž do té doby pokaždé v diskusi zareagoval odmítavě až přímo nenávistně na všechno, co jsem tam pod svým jménem napsala - ať jsem napsala cokoliv.

Snad je z toho už dostatečně zřejmé, že diskutující si většinou během doby udělají na každého dalšího účastníka svůj názor a pak - pokud jim úplně chybí sebereflexe - čím dál víc reagují už jen na svoje pocity, které v nich druzí probouzejí, místo na to, co dotyční napsali.

Kdo tohle chápe, nemá problém akceptovat i možnost, jak tyhle emocionální reakce v diskusi neprobouzet. Nicméně plně respektuju, že ne každý si tyhle souvislosti uvědomuje a že ho proto změna nicku dráždí.

I proto tu ráda přenechám další diskuse ostatním.

:ahoj2:
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Eva Nada » stř 11. lis 2020 22:56:15

I proto tu ráda přenechám další diskuse ostatním.


A zase utíkáš, jako vždycky.

Proč?

Že by z pocitu ohrožení?

Ohrožení čeho?
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod Eva Nada » stř 11. lis 2020 23:00:02

Jj, Honzame, tak tě mám navnímaného.... :-)

Brou dobrou.
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Eva Nada za tento příspěvek:
honzam

Re: Beznadějný případ

Příspěvekod honzam » stř 11. lis 2020 23:05:01

Dobrou.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Eva Nada

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron