Na co byste se zeptali Abrahama?

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Petr » pát 13. úno 2009 17:53:01

Ten online seminar ve me evokoval otazku:

Na co byste se zeptali Abrahama? Co byste chteli jeste vedet?
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Sluníčko

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Návštěvník » stř 25. úno 2009 22:53:32

zaujímalo by ma ako nazerať na sexualitu ako uspokojovanie tela, ak sa netýka súžitia v partnerstve ale ide o čistú hru dvoch ľudí, ktorí si len možno zatiaľ ale možlo len v tomto smere vyhovujú Bez sľubu toho, čomu sa hovorí láska Či su na mieste výčitky a očakávanie trestu alebo je to vnímané ako krásna hra dvoch ľudí vo fyzične
Uživatelský avatar
Návštěvník
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Petr » čtv 26. úno 2009 9:57:46

presne tak, je to vnimane jako krasna hra dvou lidi ve fyzicnu, ktera jim oboum poskytuje radost. Pokud ani jeden z nich neni vazany jinak, tak je to takto jednoduche.. pokud by mel nekdo z nich "zavazky" vuci nekomu jinemu, tak to uz je slozitejsi na vysvetleni :)

Jinak vize trestu od Boha, je dle Abrahama naprosto zcestna, skodliva a omezujici jen nas same.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Sluníčko

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Návštěvník » čtv 26. úno 2009 22:57:45

veľmi som potešená odpoveďou :kvetina:
Takto mi to našepkáva vnútro, no morálne pohľady okolia na ženu ktorá si užíva s niekym, s kým si vyhovujú len fyzicky sú dosť obmedzené.. a pritom na tom nevidím nič zlé, tak som bola kusok zmätená :donknow:
Stretávam mužov s ktorými si dávame vždy na inej úrovni Fyzicke stretnutie s mužom mi veľmi chýbalo a tak som to poriešila zatiaľ tak, že mám na všetko niekoho iného, nikoho nevodím za nos, je to vždy jasné, milujem uprimnosť, nakoľko človek, ked vie na čom je, môže sa rozhodnúť či do toho ide alebo o skusenosť nestojí
Verím, že stretnem muža v ktorom nájdem čriepky tých viacerých a budeme si vzájomne dávať, spolu sa smiať, plakať, rozvíjať, kráčať, hľadať odpovede, smiať sa, tešiť, milovať a možno aj mlčať Takú moju polku rite :)
Učenie Abraháma som objavila ,,náhodou", na tejto skvelej stránke a VDAKA vám za ňu, až potom som zistila, že mi doma leží knižočka (Pros a dostaneš 1) v poličke pol roka Teraz som sa k nej dostala, no vzťahy som tam nenašla..
inak je úžasná, dojala ma k slzám a som veľmi vďačná, že sa ľudom takéto informácie dostávajú
som vďačná za rýchlu odpoved :thanx:
nech sa darí podľa predstváv, mnoho všetkého o čo stojíš
Uživatelský avatar
Návštěvník
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 30. led 2010 1:58:10

Já bych měl na něj takové obrovské množství otázek, že ani nevím, která z nich je ta nejdůležitější :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 30. led 2010 11:45:53

Jo, to je pravda. Jak se spojit se svým průvodcem by asi také byla jedna z mých hlavních otázek.
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod LuKas » sob 30. led 2010 15:18:38

:happy:
Naposledy upravil LuKas dne ned 07. lis 2010 17:35:38, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
LuKas
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Petr » sob 30. led 2010 17:48:49

AlfaScorpii píše:Já bych měl na něj takové obrovské množství otázek, že ani nevím, která z nich je ta nejdůležitější :-)

:D A jsou to spise otazky ze zvedavosti, ze zajimavosti, jak to a to a proc tak a tak funguje, nebo spise neco praktickeho pro tento zivot :)
Co se tyka toho praktickeho, tak se mi zda, ze uz Abraham rekl temer vse.. nebo resp. to nejpodstatnejsi, ktere pak dale muze(me) rozvijet..
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Sluníčko

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod AlfaScorpii » ned 31. led 2010 22:18:27

Petr píše:
AlfaScorpii píše:Já bych měl na něj takové obrovské množství otázek, že ani nevím, která z nich je ta nejdůležitější :-)

:D A jsou to spise otazky ze zvedavosti, ze zajimavosti, jak to a to a proc tak a tak funguje, nebo spise neco praktickeho pro tento zivot :)
Co se tyka toho praktickeho, tak se mi zda, ze uz Abraham rekl temer vse.. nebo resp. to nejpodstatnejsi, ktere pak dale muze(me) rozvijet..


No, musím říct, že u mě jsou to hlavně otázky ze zvědavosti. Jedná se spíš už o podrobnosti, detilnější upřesněnění, nebo objasnění určitých věcí. Vzhledem k tomu, že jsem přečetl už velké množství nejrůznější ezotero literatury, kde se člověk může dočíst leccos, tak by mě zajímal jejich názor na určité teze a koncepty a jak vůbec vznikly a proč. Třeba by mě opravdu zajímal jejich komplexní názor na systém čaker. Ale jinak skoro každá jejich odpověď na něco ve mně vybudí další řadu otázek.
Přečetl jsem už několik jiných channelingů (Orin, Seth, Bashar) a ačkoliv mezi nimi nevidím prakticky žádný rozpor, spíš naopak se doplňují, přesto v určitých detailech mi leccos nesedí. Třeba např. s tím vnímáním času. Tak na to bych se taky určitě zeptal. I když mi je jasné, že by řekli, že interpretace nefyzické reality pomocí slov je vždy nedokonalá a omezená, protože je slovy neuchopitelná, navíc je do velké míry ovlivněna tím, kdo ji intrpetuje, čímž vznikají určité nepřesnosti, že rozpory jsou jen zdánlivé, protože záleží jen na úhlu pohledu atd.
Ale stejně :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod watta » pon 01. úno 2010 11:41:55

Přečetl jsem už několik jiných channelingů (Orin, Seth, Bashar) a ačkoliv mezi nimi nevidím prakticky žádný rozpor, spíš naopak se doplňují, přesto v určitých detailech mi leccos nesedí. Třeba např. s tím vnímáním času. Tak na to bych se taky určitě zeptal. I když mi je jasné, že by řekli, že interpretace nefyzické reality pomocí slov je vždy nedokonalá a omezená, protože je slovy neuchopitelná, navíc je do velké míry ovlivněna tím, kdo ji intrpetuje, čímž vznikají určité nepřesnosti, že rozpory jsou jen zdánlivé, protože záleží jen na úhlu pohledu atd.


to bych vůbec nebrala nijak jako nesoulad, vždyť oni jsou my, a jsou naším výtvorem (a my jejich), nemohou nám říct nic, co bychom nechtěli slyšet, nebo něco, na co bychom už nebyli připraveni (čili ve finále nic, co bychom nevěděli) - to zaprvé - a za druhé - takových možností existencí je celá řáda a dá se uvažovat o tom, že mohou mít rozdílnou vazbu na naši realitu, já osobně jsem zcela nikdy nenazdila teorie rozličných vrstev s různými možnostmi existence, takže jejich pohledy na naši realitu mohou být velice různorodé, stejně tak jako naše pohledy na naši realitu - což ale souvisí i s tím, že mezi námi jakou otázkou a jimi jako odpovědí je jenom náš zdánlivý rozdíl

:give_flower:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod watta » pon 01. úno 2010 11:47:37

někdy je až s podivem, jak moc se tohle z těch výkladů přehlíží - a všichni se pořád ptají na totéž, ale přitom on TO říká pořád (a stovky takových byli před abrahamem) - ale kdo z těch, kdo se ptají, sebere skutečně celý svůj potenciál a stane se opravdovým tvůrcem?
nikdo. většina se radši znovu na něco zeptá :roll:

:cooking:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
Petr, Sluníčko

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod AlfaScorpii » úte 02. úno 2010 22:40:42

Teď mě napadá, že bych se jich zeptal, proč si vlastně zvolil jméno Abraham (pokud to tedy už někde nebolo řečeno). Ono je totiž trochu matoucí :-)
Pamatuji si totiž, když jsem poprvé uslyšel o nějakém Abrahamovu učení, tak jsem si akorát řekl "Panebože,to chce někdo vycucávat ze starého zákona pasáže o Abrahamovi a z toho zbastlit nějaké jeho učení?" Až když jsem seseznámil blíž s tím, o co se jedná, tak mě teprve došlo, oc jde :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Petr » úte 02. úno 2010 22:51:50

jj, uz se na to ptali hoste nekolikrat. Zvolil si to jmeno zamerne, protoze pod Abrahamem si lide predstavuji vetsinou moudreho ucitele (i - a mozna hlavne - diky Staremu Zakonu), a to oni si mysli ze jsou :)
PS. je to zmineno i v te tucne napsane casti tohoto prispevku: viewtopic.php?f=42&t=122
a taky trochu zde viewtopic.php?f=47&t=456#p1043
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
AlfaScorpii, Sluníčko

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod watta » pát 05. úno 2010 15:40:45

mě by zajímalo, jak abraham vidí rozdíl mezi pohlavním a nepohlavním rozmnožováním. zvířátka se rozmnožují většinou pohlavně a některé jsou hermafroditní, zatímco rostlinky jsou dvoudomé nebo jednodomé. k tomu, aby se rostlinky rozmnožily, potřebují často úplně jiné bytosti - a to totiž zvířátka. člověk k tomu, aby se rozmnožil, potřebuje dalšího člověka. a méně komplikované organismy to zvládnou samy. to je docela zajímavé, není? takových rozličných monožností... mohlo by být zajímavé znát abrahamův názor na tohle pole možností, obzvláště jestli přiřazujeme určitou dispozici vědomí každé z těchto živých říší. je tam nějaké "proč", proč je pro některé lepší jiný způsob než pro jiné, a co to všechno pro ty konkrétní rostlinky a lidi přináší za další možnosti?
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Petr » pát 05. úno 2010 22:36:49

Posledni kniha od Abrahama - The Vortex ma podtitul "Tam kde Zakon Pritazlivosti kombinuje vsechny kompatibilni vztahy" a je prave cela o vztazich a je tam i docela velka kapitola o sexualite, ale toto v ni tedy neni :) resi tam trochu praktictejsi problemy teto spolecnosti a do takove hloubky se zatim nedostali :) tak treba casem :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod watta » pát 05. úno 2010 23:41:43

:) tak copak o to, taky hezký podtitul. ale tohle to není, že?
http://www.isis.sk/knihy/detail/102756/kluc-ku-vsetkym-vztahom-hicks-esther-a-jerry/pozitivne-myslenie
ten vortex v češtině pořád nevyšel, že?
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 06. úno 2010 1:09:30

Koukám, že ve slovenštině ty knihy vycházejí pod jiným názvem, než jaký má originál.
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod Petr » sob 06. úno 2010 11:32:37

watta píše::) tak copak o to, taky hezký podtitul. ale tohle to není, že?
http://www.isis.sk/knihy/detail/102756/kluc-ku-vsetkym-vztahom-hicks-esther-a-jerry/pozitivne-myslenie
ten vortex v češtině pořád nevyšel, že?

Bingo! to bude ona! :thumb:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod watta » pon 08. úno 2010 10:07:17

no ne, tak objednávám, super, díky! :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Na co byste se zeptali Abrahama?

Příspěvekod watta » pon 08. úno 2010 10:10:03

tak neobjednávám, asi jsem ji objevila pozdě, a je vyprodaná, mrška :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Další

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků