Vizualni overeni a schvalovani prispevku neregistrovanych

Vizualni overeni a schvalovani prispevku neregistrovanych

Příspěvekod vostalpetr » úte 20. led 2009 14:13:08

No máš to tady moc hezký,
fakt chválím...
tak jsem se přihlásil, abych ti to tady mohl počmárat nějakejma veselejma komentářema,

jen mě mrzí, ta cenzura, musel jsem opět souhlasit s tím, s čím nesouhlasím abych se mohl zaregistrovat,
nevím jak to běhá, ale to fakt cenzuruješ každej příspěvek než se otiskne?
no a potom ten kod proti spamům mi taky dává zabrat....

tak snad jsem tě trošku nainspiroval, naoplátku když ty jsi mě naispiroval vloženými videii... :ahoj2:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Žádosti o nové fóra a kategorie

Příspěvekod Petr » úte 20. led 2009 14:26:52

Diky, jsem rad ze se libi a vitej :ahoj:

No s tou cenzurou mi chvili trvalo, nez jsem pochopil co mas na mysli. Asi myslis ten tvuj predchozi prispevek u videa, ktery jsi vkladal jako neregistrovany, tj navstevnik. No vec se ma tak, ze standartne neregistrovani uzivatele nemohou vkladat zadne prispevky, je to ochrana proti spambotum a tak. No a ja jsem toto prave poupravil tak, ze vkladat mohou, ale nez se zobrazi, tak to nekdo (ja:) musi odklepnout ze to neni spambot.
Po registraci, uz se vkladaji prispevky automaticky bez schvalovani.

Co se tyce uvodniho souhlasu.. no ani nevim, co v nem je, ponevadz jsem ho ani ja necetl, a jen odklikl, ale urcite jsou tam same dobre veci :D ;)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Žádosti o nové fóra a kategorie

Příspěvekod vostalpetr » úte 20. led 2009 17:53:10

Co se tyce uvodniho souhlasu.. no ani nevim, co v nem je, ponevadz jsem ho ani ja necetl, a jen odklikl, ale urcite jsou tam same dobre veci
.........................................................................................................................................................

No to víš že jo, asi tak jako za komunistů, samý dobrý věci :D

Na Mozaice to běhá všem stejně, registrovaní, neregistrovaní a myslím, že tam s tím snad nemaj žádný problémy, teda že tam nemají žádný spamboty,
hodně lidem asi vyhovuje, že se nemusejí registrovat...
předpokládám teda, že mozaiku znáš, protože přes ni jsem se dostal na tvý stránky...

máš nejen hezký stránky, ale i hezký jméno, ale to ty určitě dobře víš... ***



Teda koukal jsem do tý tvý knihovny, to jsi fakt toho tolik přečetl? já z toho vůbec nic neznám...
pár let jsem četl furt stejný knížky dokola, ale ted už je nečtu, už je umím nazpamět, takže ted zase budu pár let čekat, až zase všechno zapomenu...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích


Zpět na Fórum - úvod, nápady, připomínky, technické věci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků