Mooji - YouTube kanal s ceskymi titulky

Mooji - YouTube kanal s ceskymi titulky

Příspěvekod Ladislav » stř 23. čer 2010 13:02:12

Tenhle člověk mi hodně dává... :) (videa jsou s českými titulky :thumb: )

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... C9FC00D828
Naposledy upravil Petr dne pát 25. čer 2010 12:18:32, celkově upraveno 2
Důvod: Upraven nazev vlakna
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Ladislav za tento příspěvek:
Jana, Lída, Petr

Re: Mooji

Příspěvekod Lída » stř 23. čer 2010 13:39:38

I mně

:flower2:
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod Ladislav » stř 23. čer 2010 14:22:35

...možná by si (Mooji) zasloužil "čestné" místo v subfóru vedle Eckharta Tolleho, Ishy Judd a Bashara...? ;) co Petře ??? :)
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod Petr » stř 23. čer 2010 15:41:19

Ladislav píše:...možná by si (Mooji) zasloužil "čestné" místo v subfóru vedle Eckharta Tolleho, Ishy Judd a Bashara...? ;) co Petře ??? :)

tak kdyz ho budete zivit, tak jsem pro :)
idealne, co video, to samostatne tema. :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod vostalpetr » stř 23. čer 2010 22:22:07

Tenhle člověk mi hodně dává... :) (videa jsou s českými titulky :thumb: )
.....................................................................................

tahle žena mi taky hodně dává.... :D (video je bez českých titulků)

http://www.youtube.com/watch?v=0Qq2FrOsDMQ


PS.
ZATÍMCO ÚČINNOST PŘEDPOVĚDI POČASÍ JE ASI 40%,
TAK ÚČINNOST UČENÍ DUCHOVNÍCH MISTRŮ JE ASI 0,000 001%



:koukam:
TAKŽE SI OPĚT MŮŽETE VYBRAT...

(kdo by tomu nerozuměl, může si tady http://www.youtube.com/watch?v=4o6I77tm ... re=related :cat: :psik: procvičit němčinu)
Naposledy upravil vostalpetr dne čtv 24. čer 2010 6:14:07, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Jana

Re: Mooji

Příspěvekod vostalpetr » čtv 24. čer 2010 6:02:23

PS.

Mooji je samozřejmě dobrej, protože používá hlavu k přemýšlení

((většinu toho, co říká má ovšem odposlouchané ode mne a mého madarského kamaráda, nebot často seděl vedle nás v čaj shopu v TVmalai a potichu srkal čaj a potají si nenápadně neustále něco zapisoval propiskou na dlan, tak jak to dělaj obvykle indáci,

samozřejmě není tak dobrej jako můj kamarád a já,
místo VŠECHNO JE ON používá průpovídku "to nevadí"
ale to nijak nevadí,
protože to je taky vcelku dobrý...))




:yes:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Ida, jamajsky.drap, Jana, Ladislav

Re: Mooji

Příspěvekod Ladislav » čtv 24. čer 2010 7:39:35

...miluju Balaton :thumb:
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod sinah » čtv 24. čer 2010 8:12:40

Dakujem Ladislave za video :give_flower: , prave dnes mi padol na uzitok.
Prajem nech je fajn - prefajn ***
Tesi ma, ze tieto webstranky su. Skoda, ze som ich nenasla ked som zila v Cechach, mohla by som na stretnutie :happy:
Uživatelský avatar
sinah
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 05. čer 2010 7:41:29
Poděkoval: 15
Poděkováno: 7-krát v 6 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli sinah za tento příspěvek:
Jana

Re: Mooji

Příspěvekod Petr » čtv 24. čer 2010 9:09:19

tak co s tim mojiim, budete ho (to tema) nekdo zivit? :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod sinah » čtv 24. čer 2010 9:11:39

No ja mam dnes jenom cockovou polevku a testoviny, tak nevim jestli by si dal ;)
Uživatelský avatar
sinah
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 05. čer 2010 7:41:29
Poděkoval: 15
Poděkováno: 7-krát v 6 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod Jana » čtv 24. čer 2010 9:28:03

Mooji je skvělý, určitě není škoda pro něj založit čestné vlákno vedle Eckharta Tolleho, Ishy Judd a Bashara, časem se na něm určitě něco sejde.
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
Kerry, Ladislav

Re: Mooji

Příspěvekod Kerry » čtv 24. čer 2010 10:06:41

Ladislav píše:...možná by si (Mooji) zasloužil "čestné" místo v subfóru vedle Eckharta Tolleho, Ishy Judd a Bashara...? ;) co Petře ??? :)


Zkoukla jsem zatím sice jen jedno video, ale první dojem: jednoduchý a jasný :happy:
Já bych tam však ráda viděla i tu fyzickou hodnotu..... něco mi tam schází :roll:
Uživatelský avatar
Kerry
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 10. kvě 2010 14:18:57
Bydliště: Praha
Poděkoval: 50
Poděkováno: 25-krát v 11 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod Lída » čtv 24. čer 2010 10:29:33

i tu fyzickou hodnotu...

Tohle video

http://www.youtube.com/watch?v=vPh8GbKg ... PL&index=6

je o konkrétních událostech života
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Lída za tento příspěvek:
Jana, Ladislav

Re: Mooji

Příspěvekod Ladislav » čtv 24. čer 2010 13:25:41

Kerry píše:
Ladislav píše:...možná by si (Mooji) zasloužil "čestné" místo v subfóru vedle Eckharta Tolleho, Ishy Judd a Bashara...? ;) co Petře ??? :)


Zkoukla jsem zatím sice jen jedno video, ale první dojem: jednoduchý a jasný :happy:
Já bych tam však ráda viděla i tu fyzickou hodnotu..... něco mi tam schází :roll:


Ty, Kerry, já budu asi hodně natvrdlej, :redface: ale vůbec si s tou "fyzickou hodnotou" nevím rady... :netusim: Co tím myslíš? :?:
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Mooji

Příspěvekod Kerry » čtv 24. čer 2010 22:59:35

Ladislav píše:
Kerry píše:
Ladislav píše:...možná by si (Mooji) zasloužil "čestné" místo v subfóru vedle Eckharta Tolleho, Ishy Judd a Bashara...? ;) co Petře ??? :)


Zkoukla jsem zatím sice jen jedno video, ale první dojem: jednoduchý a jasný :happy:
Já bych tam však ráda viděla i tu fyzickou hodnotu..... něco mi tam schází :roll:


Ty, Kerry, já budu asi hodně natvrdlej, :redface: ale vůbec si s tou "fyzickou hodnotou" nevím rady... :netusim: Co tím myslíš? :?:

Prostě se zase musím vrátit k Abrahamovi od Ester. Mooji vysvětluje kdo nebo co jsme a v podstatě je to jen o tom myšlení. Jenže mě tam schází ta druhá fyzická polovina - ten smysl fyzikálna, který máme k dispozici a díky němu "to co je" roste, má emoce atd. Kdybychom neměli ten dar vnímat i fyzickými smysly, tak by všechno v pohodě stagnovalo. Právě proto že fyzikálno nám umožňuje kontrast, tak rosteme či expandujeme v té nefyzické části (vědomí?). Nevím jestli to píšu srozumitelně, ale věřím že Abrahamovci mi rozumí. :D Prostě hodnotu má obojí jak nefyzikálno tak fyzikálno (asi jako bych se měla rozhodnout pro: plíce nebo kyslík) ... jiné přirovnání mě teď nenapadlo :netusim: :lol:

: :music:
Naposledy upravil Kerry dne pát 25. čer 2010 8:59:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kerry
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 10. kvě 2010 14:18:57
Bydliště: Praha
Poděkoval: 50
Poděkováno: 25-krát v 11 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Kerry za tento příspěvek:
amp, watta

Re: Mooji - YouTube kanal s ceskymi titulky

Příspěvekod watta » pát 25. čer 2010 8:26:42

super podnět.

no já osobně to nerozděluju, plíce i kyslík jsou pro mě fyzikální i nefyzikální. pak to má význam.
fyzikální je jiný název pro to, co jsme schopni vnímat, nefyzikální je jiný název pro to, co jako lidi nevnímáme, nedochází nám - proto tomu říkáme duchovní, jakoby to nebylo viditelné. ale obojí je to podle mě naprosto stejné. můžu říct, že všechno je fyzické, stejně jako že všechno je duchovní, a nevidím v tom žádný rozpor. dělení na fyzikální a nefyzikální beru jako umělý výtvor člověka, kterým si člověk pomáhá, aby si to nějak roztřídil, protože pak se má o co opřít a lépe se v tom orientuje.

můj oblíbený autor Jan Čihák na blisty.cz píše
Je také třeba připomenout, že zjednodušování nejenže je přírodní zákonitostí a věcí instinktu, ale rovněž i další zásadní slabinou člověka jako bytosti jakž takž uvažující. Naprostá většina lidí na světě má totiž jeden zásadní problém, který má vliv a dopad na veškeré jejich fungování. Naprostá většina lidí totiž nedokáže přijmout a zpracovat skutečnost, že v našem relativním a proměnlivém vesmíru neexistuje prakticky žádná absolutní a nehybná pravda

já to sice nevnímám jako slabinu, ale jako fakt, nicméně v tom je zakopaný pes - kvůli tomuto člověk třídí na věci, které jistotu přináší. jestliže rozemeleš úplně všechno, chvíli to trvá, než člověk pochopí obrovskou tvořivou sílu Chaosu, kde nepotřebuje jistoty. proto si lidi stvoří namísto toho rychle, jednoduše a pohodlně Řád. jak říkají také všechny knihy o Stvoření. takto skutečně vzniká lidský svět. jistota pak člověka obtěžkává, ale zároveň mu dává pocit jasně zřetelně daných linií, takže se má čeho držet.

je to požehnaný stav - Stvoření a Tvoření lidského světa. pro toto vznikají všechny víry. a kvůli všem vírám zase všechno vzniká.

bohužel to rozdělení ale není dokonalé (na rozdíl od Chaosu), takže vznikají všechny lidské disputace. protože je Redukcí. redukcí skutečného stavu. a to v každém případě dělení a rozdělování. nikdy nepojme toto rozdělování celou skutečnost. a tak i fyzické a duchovní stojí jakoby proti sobě, aniž by ve skutečnosti vůbec existovalo každé zvlášť, nebo vůbec takto rozděleně. vzniká z toho potom semtam nějaký problémek, nad kterým je zase veselé přemýšlet.

kdybych třeba já měla rozdělen svět na fyzický a nefyzický, dokážu si dobře představit, že bych se musela zastavit časem u stejného problému. maximální většina náboženství, včetně náboženství Abrahamova, odkazují to, co není možno pojmout v části "fyzická", do části "nefyzická" (musím správně podotknout, že Abraham se opakovaně vyjadřuje též k subtilnosti tohoto rozdělení).

příklad: v Číně trpí denodenně veliká spousta lidí. v Evropě to veliká spousta lidí neví. každý den v Číně zemře mnoho lidí na následky prostých každodenních faktů: přetěžování pracovní síly a, což je takový činský unikát, na otravu vzduchem. v Číně jsou podmínky zamoření v některých oblastech tak strašlivé, že lidé umírají na vzduch, který dýchají. někdo se nedávno Abrahama ptal na tu jednu v Evropě z toho viditelnou část, když se stalo nějaké zemětřesení a rozsypal se mu vortex - jak je to možné, že tam ti lidé umírají? a Abraham vysvětluje, že z hledicka nefyzické reality to není žádné utrpení, z hlediska expanze nefyzické reality je to vnímáno jinak. tímto rozdělení, převedením problému do jiné části "světa", dostane člověk vysvětlení, které mu patrně stačí na to, aby se tím zbytečně neničil - pokud by sám měl tendenci k tomu něčím takovým se ničit. a to je úloha mnoha náboženství. já osobně si na rozdíl od Zeitgeistu nemyslím, že špatná. náboženstvím je totiž vše, veškerý náš život.

ale pokud přestaneme vnímat ten naučený rozdíl mezi fyzickým a nefyzickým, otevírá se realita, v níž tato vysvětlení nepotřebujeme. do té doby podle mě sem tak nějaké takové vysvětlení zaskřípe, dostane záplatu, a zase nějakou dobu vydrží. případně se záplaty vyměňují (stejně jako náboženství).
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
Kerry, Petr

Re: Mooji - YouTube kanal s ceskymi titulky

Příspěvekod Ladislav » pát 25. čer 2010 9:20:54

...dlouhé ale podnětné :happy: díky, Abrahama znám jen z tohoto webu, tak že občas se v těch debatách ztrácím... :? , ale pak se najdu a vše je OK (vlastně ON) :jingjang: , nemám potřebu cokoli dělit :give_flower: maximálně něco sdělit :P
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Mooji - YouTube kanal s ceskymi titulky

Příspěvekod sinah » pát 25. čer 2010 9:47:23

Nevite kde najit vice Mooji v ceskem jazyce?
Uživatelský avatar
sinah
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 05. čer 2010 7:41:29
Poděkoval: 15
Poděkováno: 7-krát v 6 příspěvcích

Re: Mooji - YouTube kanal s ceskymi titulky

Příspěvekod Petr » pát 25. čer 2010 9:54:06

sinah píše:Nevite kde najit vice Mooji v ceskem jazyce?

mozna nekde na webech advaity? na mozaice? :donknow:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Mooji - YouTube kanal s ceskymi titulky

Příspěvekod sinah » pát 25. čer 2010 10:27:55

Dekuji :) Ale nakonec jsem si ho pustila bez hlasu. Libi se mi a uklidnuje jeho pohled. Mily a opravdovy. :srdce:
Uživatelský avatar
sinah
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 05. čer 2010 7:41:29
Poděkoval: 15
Poděkováno: 7-krát v 6 příspěvcích

Další

Zpět na Mooji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron