Svět Essesani

Bystrá hbitá mysl, bezpodmínečné srdce, maximální přijetí a kvanta zajímavých informací.

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » pon 26. črc 2010 20:50:57

watta píše:buď to chápeš všechno, nebo jsi to ještě nepochopil :)
(a taky to samozřejmě neříkám adresně tobě, pochopitelně, taky jenom pro ilustraci)

buď jsi ještě v děloze, nebo už jsi "venku" :)


No super :-) Tak se teď vraťme na začátek. Tedy z věty "nikdy bych neřekla, že je to tak těžké na pochopení" , kterou evidentně apeluješ na ostatní, aby pochopili tvůj pohled, podle Tebou řečeného vyplývá, že jsi už všechno pochopila, jinak bys to slovo nepoužila.

Tak to jsem rád, že je tu mezi námi vševěd :poklona:
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod vostalpetr » úte 27. črc 2010 9:24:47

Tak to jsem rád, že je tu mezi námi vševěd :poklona:
....................................................................

Já sice nejsem vševěd, ale všude jsem byl a všechno znám... :yes:

A protože vím, že nic nevím,
tak můžu velice pěkně hovořit o tom co nevím, protože mi nic nebrání si něco vymyslet,
jen furt nechápu, proč to někdo nechápe, když v podstatě každej stejně jako já vymýšlí blbosti,
a někdy dokonce i horší blbosti, než jsou mý blbosti

:cat:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Ida, Jana

Re: Svět Essesani

Příspěvekod watta » úte 27. črc 2010 9:47:38

AlfaScorpii píše:
watta píše:buď to chápeš všechno, nebo jsi to ještě nepochopil :)
(a taky to samozřejmě neříkám adresně tobě, pochopitelně, taky jenom pro ilustraci)

buď jsi ještě v děloze, nebo už jsi "venku" :)


No super :-) Tak se teď vraťme na začátek. Tedy z věty "nikdy bych neřekla, že je to tak těžké na pochopení" , kterou evidentně apeluješ na ostatní, aby pochopili tvůj pohled, podle Tebou řečeného vyplývá, že jsi už všechno pochopila, jinak bys to slovo nepoužila.

Tak to jsem rád, že je tu mezi námi vševěd :poklona:




tak tedy:
ale i ty představy o těch nefyzických jiných světech, jsou to stále lidské představy. nikdy bych neřekla, že je to tak těžké na pochopení.

tím chci říct, že bych nikdy neřekla, že fakt, že "lidské představy jsou stále lidské představy, ať už si jimi malujeme cokoliv", je tak těžký na pochopení. na nikoho neapeluji, ani nevím, jak se to dělá. nevím, proč tu větu vytrhuješ z kontextu, ve kterém byla použita, a vrháš ji do úplně jiné diskuze.

druhá věta o "pochopení všeho" se týká diskuze, které se týká, nikoli diskuze o lidských představách. diskuze o matce a dítěti je o něčem jiném. tam opravdu pochopíš buď všechno, nebo nic. jakmile pochopíš svoji roli jako dítěte, roli rodiče k dítěti a roli jakéhokoliv jiného druhého bližního na tomto světě, pochopíš všechno. špenáty, bolesti a podobné jsou toho jenom součásti.

nevím, jestli to děláš třeba schválně :), nebo spíš jenom z nepozornosti, ale každému z nás prospívá, když reagujeme na něco, co si nejprve přečteme :give_flower: z toho potom vznikají tvoje představy o vševědech a podobně :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod watta » úte 27. črc 2010 9:48:54

vostalpetr píše:Tak to jsem rád, že je tu mezi námi vševěd :poklona:
....................................................................

Já sice nejsem vševěd, ale všude jsem byl a všechno znám... :yes:

A protože vím, že nic nevím,
tak můžu velice pěkně hovořit o tom co nevím, protože mi nic nebrání si něco vymyslet,
jen furt nechápu, proč to někdo nechápe, když v podstatě každej stejně jako já vymýšlí blbosti,
a někdy dokonce i horší blbosti, než jsou mý blbosti

:cat:



ale každého nějaké blbosti rajcujou, a nějaké se mu líbí :) nemůžou se každému líbit ty stejné blbosti :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » úte 27. črc 2010 10:46:33

vostalpetr píše:no to nejvyšší poznání je, že VÍŠ, ŽE NIC NEVÍŠ,

NO A TY JINÉ ÚROVNĚ POCHOPENÍ JSOU PAK NEPOCHOPENÍM TÝ NEJVYŠŠÍ ÚROVNĚ,

UŽ TO CHÁPEŠ ??? :D

TED jsem to pochopil, jak to chapate :). Jeste musim pochopit, jak to chapu ja :).
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Jana

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » úte 27. črc 2010 16:00:58

watta píše:nevím, proč tu větu vytrhuješ z kontextu, ve kterém byla použita, a vrháš ji do úplně jiné diskuze.


Nic nevytrhávám z kontextu, naopak jsem si ji zasadil do kontextu všeho, co jsi napsala jak v tomto příspěvku, tak především do ostatních diskuzí na tomhle serveru. A příklad s mámou měla být jen alegorie, která nebyla pochopena a byla rozvinuta v něco jiného, než čím měla být. Ovšem ne mojí vinou.
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod satu satu » pát 30. črc 2010 18:39:35

:happy: Smajlík vyjadřuje moji spokojenost z toho, co jsem se dozvěděla a naučila z vašich rozprav. Díky! :happy:
Doufám, že vám nebude vadit, když přidám zase něco k původnímu tématu :-)

1 - Bashar říká, že MY /pozemšťané ze Zemegule/ jsme stvořili je /Essesany/ v naší potenciální budoucnosti jako hybridy mezi Gray a člověkem, že jsou vysocí cca 150 cm a že mají kůži bílou /ne šedou/

2 - Bashar též říká, že MY společně s jejich civilizací Essessani a s civilizací ze Síria tvoříme Trinitu, která je propojená v procesu Vzestupu, ve kterém už společně jsme ....a že v potenciální budoucnosti by nás měla na Zemi nahradit jiná civilizace, která je teď ve stavu "vývoje", odpovídajícího naší Renesanci ...

/vzhledem k tomu, že ze všech možných asociací mám jednu velmi silnou na Sirius - vlastně i na Bashara :-) - tak mi přijde, že v tom jedu taky ... a
na přiloženém linku http://www.cestydusi.cz/2010010036-byto ... terra-nova je text, který mi předala jedna bytůstka ze Siria, viz též její zobrazení/

3 - Bashar dále říká, že naše Země bude oficiálně členem Mezihvězdně Asociace v r. 2050, do té doby dojde k otevřenému hromadnému kontaktu s různými civilizacemi, a oni /Essesani/ nebudou první, ale až třetí v pořadí, kteří nás fyzicky na planetu naši gulu přijedou otevřeně navštívit ....

P.S jako malá jsem naprosto nechápala, jak mě může někdo nutit jíst takovou hroznou hrozně zelenou blajdu, takže jsem ji odmítala jíst, zabořila lžíci a trucovala, že mě nikdo nepřinutí dát "to" do pusy ... dnes vím, že "Králem květin je špenát, ten zeleňoučký špenát...."nejlíp ho umí udělat jenom moje maminka ... tak mě napadá, jestli by špenát od naší mamči přijal /místo chleba se solí/ nějaký návštěvník od Essesanů ....?
Uživatelský avatar
satu satu
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 23. čer 2010 18:17:23
Poděkoval: 1
Poděkováno: 14-krát v 7 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli satu satu za tento příspěvek:
Petr

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » ned 01. srp 2010 21:55:47

jejich slunce je zeleno-žluté

No tak to asi bude nějaký úplně jiný vesmír /realita s jinými fyzikálními zákony, protože i podle klasického HR diagramu ani zelenožžlutá hvězda v tomhle vesmíru nemůže existovat :-)
A nebo je to všechno úplně jinak.
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » ned 01. srp 2010 21:58:14

AlfaScorpii píše:
jejich slunce je zeleno-žluté

No tak to asi bude nějaký úplně jiný vesmír /realita s jinými fyzikálními zákony, protože podle klasického HR diagramu ani zelenožžlutá hvězda v tomhle vesmíru nemůže existovat :-)

tak muze to mit dva duvody :).
1) Bud jsem si to spatne zapamatoval
2) nebo to souvisi s tim ze jsou z jine dimenze, takze je nenajdeme v nami pozorovatelnem vesmiru...
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » ned 01. srp 2010 22:20:10

Já bych si asi s Basahrem fakt měl promluvit osobně :-) Nebo se ze mne stane podobný pochybovač, jako je watta :-)
Což se ovšem nestane, protože já si aspoň uvědomuji, že všechno může být jinak (a taky většinou je).Lépe řečeno, všechno může být lecjak.
Protože potence reality být čímkoliv je neomezená (třeba planetárním systémem se zelenožlutým sluncem a Essesani na jendé z planet :-))

Ale nedá mi to, abych si občas do něčeho nerejpnul :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » pon 02. srp 2010 8:36:48

jjj, oni tady ty fyzicke veci z jejich reality asi zase nejsou uplne to nejdulezitejni, ani nejzajimavejsi, kazdopadne urcity stupen zajimavosti v tom je :) . A zelenozlute mi prislo celkem fajn :D, takove cerne slunce uz by bylo prekvapivejsi :D

jj asi by jsi si si s nem mel jit pokecat :D, da se to i pres skype, ale je tam dlouha cekaci listina, rychlejsi je si zajet na seminar, pripadne se ho zucastnit po telekonferenci, ale nejsem si jist, jestli ti na telekonferenci mohou pokladat otazky, zatim sjem to tak neslysel.

Jinak muzes si zkusit sehnat, nejaky ty private sessions, nebo nejaky ucelenejsi seminar, kde neni moc otazek, resp. kde jsou jen doplnujici dotazy k tematu a neni tam moc osobnich otazek jako o tom, co delam spatne apod.. :). Tam se toho clovek dozvi vic.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » pon 02. srp 2010 8:46:28

Nekde jsi se ptal jeste na tu Trinitu: To jsem sice takto od neho nezaznamenal, ale rikal, ze vzestupujeme "spolecne".. jen oni o level vis. :) Prirovnaval to k vode... ze my se transformuje z pevneho skupenstvi do tekuteho.. z ledu do vody a oni z tekuteho do plynneho.. z vody do pary.. neni to asi treba brat do slova :D ale prirovnani dobry :)

A "spolecne" spis ve smyslu naraz, tj. ne ze bychom na sebe byli tak silne vazani, ze bud oba nebo nikdo :) o Siriusu rikal zase, ze jsou o level vysse nez Essesani, takze urcita posloupnost v tech 3 civilizacich je.

Ale toto vsechno jsou spis fakt jen doplnkove zajimavosti :).
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » pon 02. srp 2010 14:06:51

Petr píše:jj asi by jsi si si s nem mel jit pokecat :D


To by si vyžádalo cestu do států a to asi není v nejbližší době reálné. I když kdo ví, když si to budu hodně přát... :D
No, zkusím popátrat na torrentech a pod. po nějaké té private session.

Petr píše:Nekde jsi se ptal jeste na tu Trinitu


To jsem se ptal tady, ale pak jsem to smáznul, protože mi přišly zbytečný (spíš jsem je pokládal jen tak z plezíru :-)).
Ale i tak dík za odpovědi. I když bych se zase mohl ptát, čím je to dáno, že zrovna tyhle tři civlizace a jestli i nějaké jiné se taky nějak seskupují do trojicí, čtveřicí..., nebo jsou snad jen tyhle tři v celé široširé existenci na vzestupu? (což určitě ne) atd.

Mě víceméně zase takovéhle detaily moc nezajímají. To doopravdy jen tak pro zajímavost :-) A hlavně když si toho člověk už hodně přečte, tak pak logicky má tendenci si to nějak poskládat dohromady a vyplnit takové ty nejasné body. Ale na druhou stranu se tím nenechávám nějak rozptylovat :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » pon 02. srp 2010 20:27:30

jjj
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » stř 20. říj 2010 8:33:34

- mají na planetě také zvířata, některá podobná našim, jiná ne. Jen se navzájem nezabíjí (je na to takový hezký cizí slovo, ale teď si nevzpomenu :) ), ale to neznamená, že jsou lepší nebo horší...
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod PánBů » stř 15. pro 2010 10:28:18

Hurá konečně jsem našel mojí domovskou planetu cítím se tu toiž celý život jak mimozemšťan. :D
Taky nerad plánuju takže se řídim spyš synchronicitami. Do práce sice ještě chodim ale to je jen tak ze zvyku.
Taky nemám klasickou paměť. Pamatuju si jenm to co mi dává smysl. Takže je vám asi jasné že v současném světě jsem téměř bez paměti. :donknow:

Tohle mě zaujalo: nemají vládu, mají organizaci pro podporu synchronicit - prosím více rozvést co ta organizace dělá. Co třeba založit takovou organizaci tady na zemi. Myslím že tenhle server je to správné místo kde lze nálezt hodně skutečných talentů do takové organizace. :yes:

Na závěr snad lze říct že to je sice již několikátá planeta (na kterou jsem při svých duchovních toulkách narazil) odkud pocházím ale teď již dozajista ta pravá. :D :D :D
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » stř 15. pro 2010 17:33:31

obcas to mam s pameti podobne.. nejak je cim dal vic selektivni a pamatuje si jen co chce :D

O te sprave synchronicit, jsem ho slysel mluvit asi 2x, ale podrobnosti bohuzel nerikal. Nevim jestli je to jen o tom davat dohromady ti co aktualne neco potrebuji s temi co to momentalne nabizi. Takove aukro, ale zadarmo :D Nebo to muze byt i neco velmi sofistikovaneho o cem nemame ani paru :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Motýlek » stř 15. pro 2010 18:21:11

PánBů píše:Hurá konečně jsem našel mojí domovskou planetu cítím se tu toiž celý život jak mimozemšťan. :D
Taky nerad plánuju takže se řídim spyš synchronicitami. Do práce sice ještě chodim ale to je jen tak ze zvyku.
Taky nemám klasickou paměť. Pamatuju si jenm to co mi dává smysl. Takže je vám asi jasné že v současném světě jsem téměř bez paměti. :donknow:

Tohle mě zaujalo: nemají vládu, mají organizaci pro podporu synchronicit - prosím více rozvést co ta organizace dělá. Co třeba založit takovou organizaci tady na zemi. Myslím že tenhle server je to správné místo kde lze nálezt hodně skutečných talentů do takové organizace. :yes:

Na závěr snad lze říct že to je sice již několikátá planeta (na kterou jsem při svých duchovních toulkách narazil) odkud pocházím ale teď již dozajista ta pravá. :D :D :D


No prozačátek by postačilo zavést synchronicitu do své každodenní expanze... Způsob, jakým se pak o tom lidé dozvědí a naučí se to používat pro sebe, se pak už každému vyjeví podle jeho potřeb, úrovně, směřování (čili synchronně) :)
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » čtv 16. pro 2010 22:28:52

Motýlek píše:No prozačátek by postačilo zavést synchronicitu do své každodenní expanze... Způsob, jakým se pak o tom lidé dozvědí a naučí se to používat pro sebe, se pak už každému vyjeví podle jeho potřeb, úrovně, směřování (čili synchronně) :)

jj to je hezky napsany :) ja si myslim, ze zijeme v synchronim vesmiru, takze se nam nedeje nic jineho nez synchronicity. :) zadrhel je jen v tom, ze ty stastne, zadane, chtene synchronicity nazyvame synchronicitami a ty nechtene.. nejak jinak.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod vostalpetr » pát 17. pro 2010 17:29:51

Jako obdivovatel a příznivce starořecké filozofie musím říct, že synchronicity jsou navzájem v paradoxním vztahu a vedou mezi sebou nesmiřitelný boj protikladů a tak vytvářejí poněkud bláznivou jednotu evolučního vývoje...

Díky tomu si dneska každej může tvrdit co chce a co ho napadne,
čím větší blbost, tím lépe,
a v podstatě se tak vlastně nikdo nemýlí a zároven nikdo nemá pravdu

(tedy nikdo mimo náboženských vůdců a politiků, ti jsou zcela jistě dogmaticky pravdiví)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Bashar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron