Interview s Bohem

Interview s Bohem

Příspěvekod MartinesLuggi » úte 14. zář 2010 10:20:44

Interview s Bohem
"Pojď dál," řekl Bůh. "Tak ty bys se mnou chtěl udělat interview?"

"Jestli máš čas," řekl jsem.

Bůh se usmál a odpověděl: "Můj čas je věčnost, a proto je ho dost na všechno. A na co se mě vlastně chceš zeptat?"

"Co tě na lidech nejvíc překvapuje?"

Bůh odpověděl: "To, že je nudí být dětmi, a tak pospíchají, aby dospěli, a když jsou dospělí, zase touží být dětmi. Překvapuje mě, že ztrácejí zdraví, aby vydělali peníze, a pak utrácejí peníze za to, aby si dali do pořádku své zdraví. Překvapuje mě, že se natolik strachují o budoucnost, že zapomínají na přítomnost, a tak vlastně nežijí ani pro přítomnost, ani pro budoucnost.

Překvapuje mě, že žijí, jakoby nikdy neměli umřít, a že umírají, jako kdyby nikdy nežili."

Bůh mě vzal za ruce a chvíli jsme mlčeli. Pak jsem se zeptal:

"Co bys chtěl jako rodič naučit své děti?"

Bůh se usmál a odpověděl: "Chci, aby poznali, že nemohou nikoho donutit, aby je miloval. Mohou jen dovolit, aby je druzí milovali. Chci, aby poznali, že nejcennější není to, co v životě mají, ale koho mají. Chci, aby poznali, že není dobré porovnávat se s druhými. Každý bude souzen sám za sebe, ne proto, že je lepší nebo horší než jiní. Chci, aby poznali, že bohatý není ten, kdo má nejvíc, ale ten, kdo potřebuje nejméně. Chci, aby poznali, že trvá jen pár vteřin způsobit lidem, které milujeme, hluboká zranění, ale trvá mnoho let, než se taková zranění uzdraví. Chci, aby se naučili odpouštět, odpouštět skutkem. Chci, aby věděli, že jsou lidé, kteří je velmi milují, ale kteří nevědí, jak své city vyjádřit. Chci, aby věděli, že za peníze si mohou koupit všechno kromě štěstí. Chci, aby poznali, že opravdový přítel je ten, kdo o nich všechno ví, a přesto je má rád. Chci, aby poznali, že vždycky nestačí, aby jim odpustili druzí, ale že oni sami musejí odpouštět."

Chvíli jsem seděl a těšil se z Boží přítomnosti. Pak jsem Bohu poděkoval,že si na mne udělal čas. Poděkoval jsem mu za všechno, co pro mne a mou rodinu dělá.

A Bůh odpověděl: "Kdykoli. Jsem tu čtyřiadvacet hodin denně. Jen se zeptej a já ti odpovím."


:kvetina: :kvetina: :kvetina:


Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili
Přílohy
492_D.jpg
492_D.jpg (24.98 KiB) Zobrazeno 8277 krát
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli MartinesLuggi za tento příspěvek:
Jana, vostalpetr

Re: Interview s Bohem

Příspěvekod vostalpetr » úte 14. zář 2010 14:22:06

No pěkný,
ale já když hovořím s bohem, tak slyším úplně jiný věci,
(asi ten den, kdy jsi s ním mluvil měl jeden ze svých lepších dnů takže měl nějakou mystickou náladu)

Mně ovšem většinou říká:
Tak jsem se zase koukal na vás tam dolů,
a zase jsem viděl, že vám těch deset přikázání vůbec nejde,
kdyby vám šlo aspon to první, ze všech nejdůležitější (čert vem těch zbývajících devět),
ale vy mě furt nemilujete a nemilujete a nemilujete,
takže co se dá dělat,
budu vám muset dopřát toho, po čem toužíte, protože to po čem toužíte to také dostáváte,
a navrch vám přidám povodně a zemětřesení, mizerný počasí a studenej podzim a dlouhou zimu,
sem tam nějakou válku, hladomor, kobylky, komunisty, náboženský fanatiky,
a taky vám přidám vládu, to protože nechcete abych vám vládnul já sám,
takže vám budou vládnou ti, co si sami zvolíte a bude platit a platit a platit, minimálně polovinu toho, co vyděláte,
a budete z toho neurotičtí a nemocní a budete dál umírat, protože už budete chtít umřít, aby jste měli pokoj a klid od těch svých přání jenž vám splním...

A nemyslete si, že vám nepošlu pomíjivé štěstí a světskou slávu a peníze, moře peněz budete mít, protože je chcete,
vaše vlády je budou tisknout jak zběsilé,
a budete mít manželky a děti a příbuzný, nebot je vám samotným beze mě ouzko a máte strach,
to všechno vám dám, protože jsem bůh (žárlivě) milující,
a proto to všechno dostanete...

:help2:





http://www.youtube.com/watch?v=XzNNu_eE ... re=related
Naposledy upravil vostalpetr dne úte 14. zář 2010 18:15:46, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
amp, Jana

Re: Interview s Bohem

Příspěvekod Jana » úte 14. zář 2010 14:33:46

Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Interview s Bohem

Příspěvekod vostalpetr » úte 14. zář 2010 21:51:13

:D :) :happy: ;) :netusim: :roll: :!: *** :Studuji: :thumb: :happyroll: :ahoj2: :ahoj4: :give_flower: :plac: :meditace: :2in1: :wow: :cooool: :ouch: :no: :yes: :help2:

JANO DÍKY....
Naposledy upravil vostalpetr dne stř 15. zář 2010 6:57:33, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Jana

Re: Interview s Bohem

Příspěvekod Petr » úte 14. zář 2010 22:47:52

Docela jednoduse se to da, kdyz se podivas kousek pod obrazek Jany, tam je obalka - tak ta to prekvapive neni :), ale vedle je panacek se SZ a na to staci kliknout a vytvori se jednoducha zprava.. bude tam odkaz na ten prispevek ze ktereho klikas, ale to by celkem nemuselo vadit.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Interview s Bohem

Příspěvekod vostalpetr » úte 14. zář 2010 23:01:07

Díky za radu,
já to zkoušel odeslat ze svých zpráv, ale něco se nepovedlo,
zas tak často nikomu moc nepíšu, takže to zapomenu jak se to dělá, ale díky za radu,
no a tohle co jsem sem napsal smáznu,
nebo vymyslím nějaký nový interview s bohem :help2:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Interview s Bohem

Příspěvekod MartinesLuggi » stř 15. zář 2010 18:00:17

Já si myslím,že je to pouze hezki a pochopitelny sdělení,toho co je, od někoho kdo to krásně sepsal, je to takový přijatelný a moc hezký, nevidím vtom nic moc na přemýšlení, vidím v tom,jen to co je, myslím si,že je lepší vůbec nemyslet, a jen se tak na 15 min.denně zastavit vizualizovat si to co chceš a zase, stop a nemyslet, je to takový pohodovější, pač podvědomě cítíš,že tě vede universe :)
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Re: Interview s Bohem

Příspěvekod vostalpetr » stř 15. zář 2010 22:28:44

No hezký to určitě je, navíc inspirativní,
já jsem nad tím vůbec nepřemýšlel,
rovnou jsem sednul a bez přemýšlení jsem napsal co jsem napsal,

a určitě mě u toho vedlo Universe....



:zalivam:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích


Zpět na Články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron