Sportka

O tom, co vás zajímá, co vám není jasné, kde máte pochybnosti, a o vašich zkušenostech se zákonem přitažlivosti....

Sportka

Příspěvekod PánBů » pát 22. říj 2010 14:58:43

Zdárec lidičky Je tomu již asi čtvrt roku co jsem objevil místní stránky Inspiruj a s nimi i Abrahamoovo učení. Již několikrát jsem se chtěl zaregistrovat a něco napsat, ale až včera jsem dostal dostatečně geniální myšlenku na to abych celou tuto náročnou :lol: proceduru registrace absolvoval.
V jackpotu spotrky Je už skoro 40 milionu korun. Co byste řekli na myšlenku vsadit společně na stejná čísla? Můžeme tak spojit naše tvůrčí síly a být všichni pohádkově oděměni. Kdyby nás vsadilo třeba 10 tak to furt vychází na nezanedbatelné 4 miliony na osobu. :D Každý z nás by měl jistě skvěly pocit z toho že vyhrál. A také supr pocit že spousta skvělech lidiček vyhála také. A v neposlední řadě ta představa tvářících se obličejů představitelů sazky i ostatních lidí na to že po několika týdnech kdy nikdo nevyhrál je najednou tolik výherců . :)

Tak co jste pro?

Dokonce jsem si všiml že je zde téma: Abraham-Hicks: Winning the lottery? To je dobré znamení. Tak se zatím rozhodněte já jdu louskat angličtinu neb k těm videím nejsou ještě české titulky.
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod Jana » pát 22. říj 2010 16:33:52

PánBů píše:Tak co jste pro?


Já ne, jelikož mě by to šťastnější neudělalo a je nesmysl připravit o část té výhry někoho, koho by to třeba šťastného udělalo.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
Motýlek

Re: Sportka

Příspěvekod vostalpetr » pát 22. říj 2010 18:26:57

No měli by jste to zkusit,
já teda ne,
já jsem asketickej jogín, který opovrhuje penězma, slávou a kariérou...

Ale fakt by mě zajímalo, jestli vám to podle toho návodu Abrahama vyjde,
a kdyby vám to vyšlo, tak by mě pak zajímalo, co s váma ty prachy udělaj, jestli zblbnete nebo ne,
vcelku by se tedy mohlo jednat o poměrně zajímavej experiment...

:yes:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod AlfaScorpii » pát 22. říj 2010 19:08:40

Já jsem pro každou pitomost, ale zajímalo by mě, jak bychom se 10 shodli na stejných číslech... :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod Petr » pát 22. říj 2010 21:06:34

Zdarec a vitej :)
jednodussi bude, kdyz si vsadi kazdy zvlast, protoze prece jen kazdy clovek ma jiny vztah s penezi, mysleno, ze ne kazdy ma tak cistou energii smerem k penezum aby si pritahl 40 milionu. A vetsinou je to problem prave duchovnaku (ale neptejte se me co to znamena, uz jsme to tu kdysi resili :))

At si to zatim nacvici kazdy sam, po te co si kazdy dokaze pritahnout prvni cenu (muzeme pocitat i druhou, kdyz bude nam 1mil), tak muzeme postoupit o level vis, ke spolutvoreni a pritahnout to spolecne :D

Nad cisli ani neni treba moc premyslet, klidne dejte 1,2,3,4,5,6, pokud tedy verite, ze maji stejnou sanci vyhrat jako jina :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod Petr » pát 22. říj 2010 21:13:31

je nesmysl připravit o část té výhry někoho, koho by to třeba šťastného udělalo.


Štěstí je dost pro všechny, netřeba s ním šetřit.. :yellowflower:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod LuKas » pát 22. říj 2010 21:44:43

proc jenom 40mil?
Uživatelský avatar
LuKas
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod AlfaScorpii » pát 22. říj 2010 22:15:45

LuKas píše:proc jenom 40mil?


No to je taky fakt, kašlu na Sportku, jdu si přitahovat důl na diamanty :D
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod Petr » pát 22. říj 2010 22:17:58

AlfaScorpii píše:No to je taky fakt, kašlu na Sportku, jdu si přitahovat důl na diamanty :D

:lol: peníze se dají ukrást, ale důl? Důl, ten vám vzít nemohou..... :D :D (Cimrman)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod Motýlek » pát 22. říj 2010 23:18:21

Asi před rokem, když jsem se o Abrahamovi dozvěděl poprvé, jsem nadšeně přijal myšlenku, že můžu mít vše, oč požádám. Tak to opravdu je, můžu mít vše. Není to fikce, zákon přitažlivosti funguje dokonale ve všem. Začal jsem si proto v mysli představovat, co bych tak mohl mít, co bych chtěl. V prvotním nadšení jsem si dokonce hrál s myšlenkou, že bych ve sportce vyhrál - bylo to 93 milionů. Proč zrovna tohle číslo a ne jiné, nevím. Nejdřív jsem tu myšlenku přijal a rozvíjel, co bych s těmi penězi dělal, jak je užil. Čím víc jsem ale nad tím dumal, tím víc se v mně rozléhal pocit - vnitřní hlas - který mi říkal jednu a tutéž větu: "Nikdy nemůžeš mít víc, než potřebuješ". Trvalo mi to pár měsíců, než jsem pochopil a co je hlavní, splynul s touto myšlenkou. Nebudu ji tady nijak rozebírat - schválně. Proč? Protože by to nemělo smysl. Každý si musí k tomuto poznání dojít sám, vlastní, originální cestou. Anebo taky ne: život je přepestrý a byla by nuda, kdyby někdo ve sportce těch 40 mega nevyhrál. Ze srdce mu je přeju :)
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 23. říj 2010 0:21:12

Přesně tak, já teď potřebuji nutně 40 milionů na cestu Bentleyem do Indie, takže je můžu mít :-)

PS. Řekl bych, že když to tak cítíš, tak je to Tvoje pravda. Ale zásadní otázka je tato: Co vlastně skutečně potřebuješ? Oni totiž potřeby opět jen vycházejí z Tebe. Je to subjektivní záležitost. Protože co člověk potřebuje objektivně? Snad nějaké jídlo? A co oblečení? Přeci můžeš chodit nahý, nebo ne? A střechu nad hlavou? Stačí stodola se senem? Ne? Tak tedy byt? Nebo domek? Hmm... Kdo stanovuje hranici, co potřebuješ a co už nepotřebuješ? A čím je ta hranice daná?
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 23. říj 2010 0:29:28

Petr píše:
AlfaScorpii píše:No to je taky fakt, kašlu na Sportku, jdu si přitahovat důl na diamanty :D

:lol: peníze se dají ukrást, ale důl? Důl, ten vám vzít nemohou..... :D :D (Cimrman)


Cimrman byl prostě génius :D
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod Jana » sob 23. říj 2010 8:04:31

Motýlek píše:Asi před rokem, když jsem se o Abrahamovi dozvěděl poprvé, jsem nadšeně přijal myšlenku, že můžu mít vše, oč požádám.

Ano tohle je dobrá věc. Ještě lepší věc pak byla, když se přání se začala plnit dřív, než jsem na ně stihala pomyslet.
A vyústilo to ve stav, kdy se vůbec nenamáhám s tím si něco přát a je tu stále to, co je ke štěstí třeba, dokonce je tady toho mnohem víc, než stačí k tomu největšímu štěstí, jaké si lze představit.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod vostalpetr » sob 23. říj 2010 9:16:22

"Nikdy nemůžeš mít víc, než potřebuješ".
..............................................

No já teda nevím jak vy, ale já mám skoro neustále víc, než to co DOOPRAVDY potřebuju,
a to nemám na mysli jen peníze,
a spousta těch věcí, o kterých si člověk myslí že je potřebuje, tak ve skutečnosti vůbec nepotřebuje a má s nimi jen a jen problémy

((třeba takový kolo, který si beru sebou do indie, je skvělá věc, nebot nemusíte chodit pěšky a jste všude rychlejc a nešlapete do kravských hoven kterých je v indii víc než dost, ale zas na druhou stranu, takhle minete spoustu věcí, které by jste při chůzi zcela určitě neminuli, navíc každou chvíli v indii píchnete, furt vám někdo točí s páčkou přehazovačky, když cestujete třeba vlakem či autobusem, musíte kolo rozložit a zabalit atd))

((řekl bych, že se 40 miliony nebo diamantovým dolem budete mít podobné problémy))
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod PánBů » sob 23. říj 2010 11:20:13

To je hezký že nám přejete peníze ikdyž jimi opocrhujete :)
Zblbnout z peněz? Dyť ty papírky za to nemohou. Navíc mě přijde že jsem zblbnul asi rok a púl nazpět(odborně nazváno duchovní cesta :happy: ).
Jak se shodnout na číslech: mě třeba žádný tutovky o kterých vim že bych je protlačil do osudí nenapadaj.
čísla 123456 je supr nápad to by všichni sázející čuměli. Otázka je co by na to říkali.
40mil jasně že to je jenom začátek pro nás co mají zatim spyš holou ři't :D
Nikdy nemůžeš mít víc, než potřebuješ No já si dokážu představit docela dost věcí za které bych to utratil. Btw Prozraď nám co je to hlavní v živote?'Říkat nám to nemá smysl a neříkat má? Já měl za to že máme tvořit.
Já teď potřebuji nutně 40 milionů na cestu... Myslim že Abraham by na tohle řekl že něco potřebovat znamená orientovat se na nedostatek. Já ty prachy nepotřebuju já je chci :happy: Prostě život s pár milionama v kapse je bohatší svobodnějsí zajímavějsí atd...
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod vostalpetr » sob 23. říj 2010 11:44:53

Nikdy nemůžeš mít víc, než potřebuješ No já si dokážu představit docela dost věcí za které bych to utratil. Btw Prozraď nám co je to hlavní v živote?'Říkat nám to nemá smysl a neříkat má? Já měl za to že máme tvořit.
Já teď potřebuji nutně 40 milionů na cestu... Myslim že Abraham by na tohle řekl že něco potřebovat znamená orientovat se na nedostatek. Já ty prachy nepotřebuju já je chci :happy: Prostě život s pár milionama v kapse je bohatší svobodnějsí zajímavějsí atd...
...................................................................................................................................

No neustále to tady píšu,
že každej si má zjistit ( a nelze to zjistit jinak, než každej pěkně sám za sebe) CO OPRAVDU SKUTEČNĚ CHCE, ČEHO OPRAVDU SKUTEČNĚ CHCE VŠEMI SVÝMI SKUTKY, ČINY, MYŠLENKAMI A PŘEDSTAVAMI DOSÁHNOUT ???

Pokud máš za to, že máš tvořit, tak se tě teda ptám, proč chceš tvořit a čeho tím chceš dosáhnout? Co je tvůj cíl?

A opravdu chceš prachy?

Podívej se na to pořádně co doopravdy chceš....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod PánBů » sob 23. říj 2010 12:21:53

Máme expandovat a ktomu nám pomáhá tvoření. Protě tak nějak cítím že to hlásá Abraham je návod na život který jsem vždy hledal. Na druhou stranu nechci tvrdit že cesta nevede dále a že mě v budoucnu třeba neupoutá něco lepšího ;)
A opravdu chceš prachy? Tuto otázku nechápu vznikla v tobě zřejmě díky tvěmu negativnímu vztahu k penězům :happy:
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod vostalpetr » sob 23. říj 2010 12:47:49

PánBů píše:Máme expandovat a ktomu nám pomáhá tvoření. Protě tak nějak cítím že to hlásá Abraham je návod na život který jsem vždy hledal. Na druhou stranu nechci tvrdit že cesta nevede dále a že mě v budoucnu třeba neupoutá něco lepšího ;)
A opravdu chceš prachy? Tuto otázku nechápu vznikla v tobě zřejmě díky tvěmu negativnímu vztahu k penězům :happy:



Ptám se tě na to, co chceš ty a ne nějakej Abraham nebo já nebo kdokoli jinej....
zapomen na to, co ti kdo nakukal a co jsi si kdy kde přečetl,

já taky nevřím komunistickým žvástům o pozemským ráji který jsem v mladí četl,
stejně tak nemám zapotřebí věřit komukoli jinému a nemá to zapotřebí v podstatě vůbec nikdo

No a ohledně těch peněz (což je asi to nejjednodušší jak zjistit to co chceš) tak se tě ptám, čeho chceš pomocí těch peněz dosáhnout, neptám se tě co si chceš koupit, ale čeho chceš dosáhnout, tím, že si za ně něco koupíš ?
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod PánBů » sob 23. říj 2010 13:38:33

Dle mého názoru My jako lidi nechceme přímo peníze, baráky, s'tastné rodiny, sprotovní výkony atd... ale zážitky z toho plynoucí. a Většinou když dané věci dosáhneme tak o ní ztrácíme zájem.
a čeho chci s penězma dosáhnout už jsem psal. Bohatší svobodnější a plnější život. vím že namítneš že svoboda je vnitřní stav a život úplně bez peněz je svobodnější ale je to jen jiný druh svobody. Možnost mít hromady peněz a žit jako bych je neměl mi přijde jedoduchá kdežto bejt bez peněž a přesto je utrácet je docela oříšek.
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Re: Sportka

Příspěvekod vostalpetr » sob 23. říj 2010 16:18:19

PánBů píše:Dle mého názoru My jako lidi nechceme přímo peníze, baráky, s'tastné rodiny, sprotovní výkony atd... ale zážitky z toho plynoucí. a Většinou když dané věci dosáhneme tak o ní ztrácíme zájem.
a čeho chci s penězma dosáhnout už jsem psal. Bohatší svobodnější a plnější život. vím že namítneš že svoboda je vnitřní stav a život úplně bez peněz je svobodnější ale je to jen jiný druh svobody. Možnost mít hromady peněz a žit jako bych je neměl mi přijde jedoduchá kdežto bejt bez peněž a přesto je utrácet je docela oříšek.



No tím v podstatě říkáš, že ti, kteří mají peníze žijí bohatší a svobodnější a plnější život.

Já bych spíš řekl, že bohatší a svobodnější a plnější život nemá s prachama a majetkem nic společného,
že je v podstatě jedno, jestli jsi bohatý, nebo chudý.

A dokonce bych snad i řekl, že ti chudší mají jakoby větší příležitost prožít bohatší a plnější život.

Samozřejmě, jde o zážitky, asi ale lépe řečeno o PROŽÍVÁNÍ ŽIVOTA.
Zážitky jsou super, cestování, sport, párty, vzrůšo, mejdany atd. ale jak říkáš, když toho dosáhneš, tak o to pak ztratíš zájem, proto ti říkám,
že musíš najít v těch všech možných činnostech to, co pomocí nich skutečně hledáš, to o co ti skutečně jde,
protože jinak v podstatě jen bloudíš a vlastně chceš dojít někam a k něčemu,
ale nevíš k čemu to vlastně chceš dojít...

Ale prachy s tím nemají nic společnýho,
já samozřejmě nemám nijak negativní postoj k penězům, asi tak nějak jako každej jinej člověk,
ale podle mě je úplně jedno jakou máš výplatu, at už bereš 10 000 nebo 100 000 měsíčně, vždycky se ti to nakonec poskládá tak, že budeš mít málo, i když ted si asi říkáš, jo 100 000 to by byl super život...



vím že namítneš že svoboda je vnitřní stav a život úplně bez peněz je svobodnější
................................................................................................
jasně že ti to namítnu, ale rovnou ti říkám, že musíš zjistit co to je ta vnitřní svoboda,

ale určitě bych teda asi netvrdil, že život bez peněz je svobodnější,
to je jen taková duchovní pseudopomůcka jako že je na tom člověk líp, když je chudej a žije někde v jeskyni v lese a medituje a cpe se kořínkama,
jde jen o to nebýt k něčemu připoutanej, a připoutanej můžeš být nejen k penězům, ale i k meditaci své jeskyni a svým kořínkům

PROSTĚ PODSTATNÝ JE ZJISTIT, CO HLEDÁŠ A JESTLIŽE TO CHCEŠ NAZVAT TŘEBA VNITŘNÍ SVOBODA, TAK JE DOBRÝ VĚDĚT CO TO JE, ZJISTIT CO TO JE...

:yes:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Jana, Motýlek

Další

Zpět na Diskuze k Abrahamovi a zákonu přitažlivosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron