Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Přeložené výroky od Abrahama najdete nyní zde.

Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod Petr » čtv 02. pro 2010 23:03:32

Je mnoho situací, přístupů, životních stylů - dokonce určitá jídla - se kterými nechcete mít nic společného. Díky žití vašeho života jste identifikovali mnoho žádoucích a nežádoucích věcí, ale je důležité si zapamatovat, že žádná z těchto nežádoucích věcí nemůže skočit do vaší zkušenosti, protože neexistuje prosazení(vnucení) něčeho ve Vesmíru založeném na přitažlivosti.

Volby, které činí jiní lidé, nemohou vaši zkušenost negativně ovlivnit, pokud je nezahrnete do své zkušenosti skrz zaměření pozornosti na ně. Věci k vám přicházejí pouze na Vibrační pozvánku - a zůstávají pouze pokud pokračujete ve věnování pozornosti jejich směrem.

Váš Vesmír je založen na svobodě. Svoboda pro každého si vybrat čemu věnuje pozornost, a tak si vybrat co zažije. A vaše setkávání se s jinými lidmi vám poskytuje základ kontrastu, který zajistí nepřetržitou expanzi.

Když ostatní dosáhnou vibrační shody s tím, po čem touží, tak vám v žádném případě neodepírají to, po čem toužíte vy. Pokud vás vaše časo-prostorová realita inspirovala k nějaké touze, tak je jisté, že ta touha může být naplněna, poněvadž vaše prostředí na Zemi má potenciál uspokojit podstatu všech tužeb.


There are many situations, attitudes, lifestyles—even food choices—that you do not want to participate with. Through the living of your life, you have identified many wanted and unwanted aspects, and it is important to remember that none of those unwanted things can jump into your experience, because there is no assertion in your attraction-based Universe.

The choices that others make cannot negatively impact your experience unless you include them in your experience through your attention to them. Things come to you only through your Vibrational invitation—and they remain only by your continuing attention to them.

Your Universe is based upon freedom. Freedom for everyone to choose what they give their attention to, and therefore what they choose to experience. And your interaction with one another provides a contrasting basis that assures continual expansion.

When others achieve Vibrational alignment with something they desire, they in no way deprive you of your desires. If your time-space reality has inspired a desire within you, it is certain that your desire can be fulfilled, for your Earth environment has the potential of satisfying the essence of all desires.

--- Abraham

This is 4 of 32 practical expanded quotes excerpted from Abraham’s new Getting into the Vortex Guided Meditation CD and User Guide that will be available everywhere on Nov. 15, 2010.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Petr

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod PánBů » pát 03. pro 2010 10:15:05

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Petr


Není ned to pochválit sám sebe za dobře udělanou práci. :D
činím tedy totéž. :svatozar:
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli PánBů za tento příspěvek:
Petr, PánBů

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod Petr » sob 04. pro 2010 0:14:49

PánBů píše:Není ned to pochválit sám sebe za dobře udělanou práci. :D
činím tedy totéž. :svatozar:

me to nedalo se nepochvalit :D ;)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
AlfaScorpii, Petr

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 04. pro 2010 1:53:35

Petr píše:me to nedalo se nepochvalit :D ;)

Tak za to Tě chvílím. A za to se chválím :D
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli AlfaScorpii za tento příspěvek:
AlfaScorpii, Petr

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod Jana » sob 04. pro 2010 8:15:41

Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
Petr

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod vostalpetr » sob 04. pro 2010 9:19:16

Váš Vesmír je založen na svobodě. Svoboda pro každého si vybrat čemu věnuje pozornost, a tak si vybrat co zažije. A vaše setkávání se s jinými lidmi vám poskytuje základ kontrastu, který zajistí nepřetržitou expanzi.
...............................................................................................................................

no pokud vyjdu ze (všeobecně přijímaného předpokladu)

že "já pozoruji" tak v tom případě já coby osoba mám svobodnou vůli pozorovat to, co chci a jsem pánem svého osudu

jenže,
pozorování je zde ještě před mou osobou,
jinak řečeno, pozoruji, že existuji, že jsem,

takže jako osoba existuji jen díky pozorování,
pozornost je před osobou...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Petr

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod Petr » sob 04. pro 2010 10:26:13

vostalpetr píše:no pokud vyjdu ze (všeobecně přijímaného předpokladu)

že "já pozoruji" tak v tom případě já coby osoba mám svobodnou vůli pozorovat to, co chci a jsem pánem svého osudu

jenže,
pozorování je zde ještě před mou osobou,
jinak řečeno, pozoruji, že existuji, že jsem,

takže jako osoba existuji jen díky pozorování,
pozornost je před osobou...


a to mi osobne uz prijde jako rozsirezni praktickeho vykladu na teoreticky :) Bashar by rekl, ze uz jsme v tomto prilis ezotericti :)
Ona je to treba i pravda co pises :thumb:, ale na druhou stranu tato cast pravdy, pokud je to pravda, je nemenna, nic s ni ted a tady neudelas.. kdezto s pozornosti lidskou si muzes delat co chces :D

PS. toto je vyborne samodekovaci vlakno :D tak si nezapomente podekovat pokud se vam libi, to co jste napsali, nebo vlozili ;)
:thanx: :yes: :cooool:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Petr, PánBů

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod vostalpetr » sob 04. pro 2010 16:34:42

a to mi osobne uz prijde jako rozsirezni praktickeho vykladu na teoreticky :) Bashar by rekl, ze uz jsme v tomto prilis ezotericti :)
...........................................................................................................................

No Basharovi (ale i komukoli jinému) to může připadat jako teorie,
ale v podstatě to je praxe jogy

ale vlastně jen stačí se pořádně podívat jak jsou ty věci za sebou sezařeny,
abych se mohl považovat za osobu, tak zde musí být sebeuvědomění sebe sama, vlastní existence, tedy jsem si vědom, že jsem,
takže NĚCO (NEBO NĚKDO) pozoruje pozoruje pocit "já jsem", tedy moje osobní sebeuvědomění,
a protože se s tímto (pozorovaným) sebeuvědoměním to NĚCO ztotožní, tak zde vznikne omezená osoba, která si pak myslí, že ona je tím pozoorujícím a konajícím

je to velmi podobné, jako když si vytvořím představu, že jsem křestan nebo komunista, no a pak samozřejmě budou následovat všechny činnosti a skutky křestanské nebo komunistické apd. nebot budu mít křestanskou či komunistickou mysl
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Petr

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod Petr » sob 04. pro 2010 18:27:26

ano ano. ale kdybych teda treba chtel byt orientovany na praxi tak, co ted s tim? :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Petr

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod vostalpetr » sob 04. pro 2010 19:36:07

Petr píše:ano ano. ale kdybych teda treba chtel byt orientovany na praxi tak, co ted s tim? :)


Jakože k čemu je to dobrý?

No zjistíš, že osoba nemá žádnou svobodnou vůli,

že činnosti se dějí a skutky jsou konány, ale není zde žádný idividuální konatel

že Vesmír sice existuje, ale není skutečný (podobně jako sen)

že jediné, co je skutečné je Já
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Vesmír založený na přitažlivosti a svobodě

Příspěvekod Petr » ned 05. pro 2010 10:58:55

jj k cemu je to dobry :) jsem myslel

no pokud tedy zjistime, ze jsme omezena osoba pozorujici a konajici, a vzniklo to tim ze se pozorojume, tak jsme se z nejake dobreho duvodu takto rozhodli se omezit a takto se rozhodli se pozorovat. A co ted s tim? Musel tam byt nejaky smysl te iluze, snu. Kdyby ten smysl byl pouze ten sen prokouknout a nic vic, tak ...proc se ted sen neukoncil a trva?

pro me ma osoba svobodnou vuli vybirat si nasledujici myslenku, vybirat si nasledujici pozornost, vybirat si nasledujici skutek, vybrat si ukoncit iluzi (vlastne to je ale jen podmnozina skutku).
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích


Zpět na Abraham: Z výroků (česky)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron