Abraham: O pravdě

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: O pravdě

Příspěvekod Petr » stř 16. lis 2011 21:16:14

HOST: Vrátil bych se ke slovu PRAVDA. Protože se zdá že jsou dvě různé pravdy. Existuje duševní pravda, pravda mysli na které fungujeme, je to o znalostech a pak je emoční pravda a pak je fyzická pravda a také je pravda duše. Kterou pravdou se řídíte.
ABRAHAM: Nejdříve se zastavíme u slova PRAVDA. Všechno na co se soustředíte se stává pravdou. Tím, že se na to dívám, je jakoby její validací. To, že mám emocionální reakci, je její validací. A pak se to manifestuje. A pak to vidí ostatní a začneme to nazývat pravdou. A my na to říkáme: No a co? Je spousta věcí, které jsou pravdivé a které chcete a naopak... Pojďme se definovat PRAVDU.
Definice pravdy ve vibračním vesmíru, ve kterém žijete je: Cokoliv na co se někdo soustředí a stává se více. a čím víc se toho stává, tím víc lidí se okolo shromažďuje a dělají z toho pravdu. A cokoliv je pravdou zde, může být i pravdou zde (pravděpodobně doprovázeno gestikulací o kterou jsme opchuzeni, tak nevíme, které zde a zde je myšleno :) ), pokud by se dívali sem, místo sem. Je pravda zdraví a pravda nemoci. Je pravda blahobytu a pravda chudoby. A nemá to, co dělat s čímkoliv mimo pozorovatele, který to takovým dělá.
Takže si myslíme, že jsme právě slovo PRAVDA učinili irelevantní.
Pojďme tomu říkat: "Dostávám to, nad čím přemýšlím, ať to chci nebo ne."

28/09/2011
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron