Abraham: Kam se vyvíjíme a dinosauři

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: Kam se vyvíjíme a dinosauři

Příspěvekod Petr » úte 31. bře 2009 20:33:46

HOST: Abrahame, řekl jsi, že dinosauři, kteří tu byli před námi si představovali a ovlivnili své prostředí, které pak umožnilo příchod lidské rasy.
Když si uvědomím, že je mnohem více času ještě před námi, než za námi… je správný úsudek, že lidé si nyní představují a připravují prostředí Země pro další živou formu této čelní linie?
ABRAHAM: Ano.
HOST: :))) Kterou může a nemusí být člověk.
ABRAHAM: Bude to rozšířený-expandovaný .. vyvinutý … dychtivější … nadšenější … stabilnější … zdravější…soustředěnější…spokojenější…tvořivější…člověk.
HOST: Pokud to tak bude, je tato nová verze člověka nebo životní formy v této čelní linii, součástí určitého plánu? Existuje něco, co nás vede určitým směrem?
ABRAHAM: Ne. Neexistuje nějaký vyšší plán v tom smyslu, že už něco bylo předrozhodnuto. Je to přirozený vedlejší produkt prostředí, které stále vyvolává nové preference na mnoha úrovních každé lidské bytosti. Takže musí nastat ta úžasná dopředná evoluce. Je to nevyhnutelnost blahobytu, o kterém jste se zmínil.
A budoucí generace se budou dívat zpětně, na to, čím váš druh nyní je, a budou vás nazývat neandrtálci. Ve srovnání s nimi. Budou mluvit o časech, kdy lidé nerozuměli emocím. Budou mluvit o časech, kdy lidé dělali slepě věci, jen aby vyhověli ostatním a potěšili ostatní, raději než uspokojili sebe a automaticky se spojili s energií Zdroje. Budou mluvit o těch, kteří vnímali pouze svými pěti smysly, mohli vidět, slyšet, cítit, chutnat a dotýkat se, ale vědomě nerozvíjeli svůj širší smysl čtení vibrací a proto nerozuměli skutečné povaze každé chvíle jejich životních zkušeností. Je tolik úžasných věcí před vámi. A cokoliv z toho můžete začít zažívat klidně již zítra, pokud budete chtít.
HOST: OK. Díky moc.

Zdroj: Abraham-Hicks - Workshop, Silver Spring, 20/10/2001
Překlad: Petr - http://www.inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron