Abraham: O spolutvoření a závěr semináře

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: O spolutvoření a závěr semináře

Příspěvekod Petr » pát 05. bře 2010 16:48:16

Mám tu jeden úžasný závěr semináře s inspirativní částí o vzájemném spolutvoření mezi námi teď zde a Abrahamem momentálně tam a Zdrojem permanentně všude :) :happy: ;)
Hezký víkend všem :ahoj: :dance:


...a když pustíte tu touhu, aby to (Abrahama) kdokoliv jiný pochopil, a pouze se naladíte na emoci, která vás lehce vtáhne do Vortexu a začnete pak vidět svět očima Zdroje... a když vás ostatní uvidí, jak vidíte svět očima Zdroje, tak i když oni ho tak nevidí, tak jim dáte důvod k přiblížení se tomu, co víte vy.
Jinými slovy, pokud věnujete čas tomu, abyste si to užívali, tak je je pro vás přirozené, tak to je ta nejlepší věc, co můžete komukoliv dát.
Nemůžete vzít to, co víte.. a nemůžeme ani my.. a jen tak to někomu říct tak, že to bude také vědět.
Se vším, co víme..a víme toho tak moc.. se vším, co víme, to nejlepší, co můžeme učinit, je pouze to vědět..jen to vědět.. a s Estheřinou pomocí, bůh jí žehnej, tak to můžeme říkat a říkat a říkat, co víme, a ukazovat a demonstrovat, co víme v souladu se zákony vesmíru, tak jak je známe, že jsou. A jak je neustále vyjadřujeme úplně a bez rezistence, pouze je vyjadřuje čistě, ryze, tak jak je známe, tak ti co naslouchají, ti, co jsou v blízkosti toho, ti, kteří žádali, tak začnou cítit rezonanci s tím, co víme, až tak, že to pak víte též.

Užili jsme si to, co jsme zde cítili v těch, kteří zde teď jste, protože jste se dostali do souladu se svým vlastním opravdovým věděním. Tak, jak to nyní říkáme, tak nabízíme více slov, než které najdete kdekoliv jinde v jiné formě.. mluvíme tak rychle, a vy dokonce stíhate to, co říkáme, protože jste na stejné vlnové délce jako my.
Vy víte, co my víme. Ve většině věcí, které jsme zde prezentovali, jste s námi na té čelní hraně. Měli jsme dnes 17, možná 18, možná 19 exkurzí do míst, kde nikdo před tím ve fyzické formě nebyl a vy jste se tam všichni lehce dostali, protože jste byli přesně na kraji toho vědění a spolu, jak jsme objevili tyto nová místa, tak jsme všichni... spolu...zaráz.. to věděli. Je to úplně něco jiného, než, když Zdroj něco ví a pak to učí vás. Jste to vy, tím co žijete, kteří učí Zdroj a Zdroj to příjímá ... možná rychleji než vy... co jsme se spolu dozvěděli a pak to odráží zpět k vám. Nikdy nebylo, v tom, co jsme zažili, lepší prostředí spolutvoření, než co jsme zde zažili dnes.
Je vzrušující scházet se s takovými, jakými jste vy, kteří přícházejí každým dnem jasněji na to kým jsou.
Berte to lehce, a nechte toto přirovnání o Vortexu..nechte vám ho sloužit lehce a jemně, a ono pak bude. Staňte se žijící nepodmíněnou láskou. Zajímejte se o to, jak se cítíte. Hledejte důvody k tomu, abyste se cítili dobře. A žehnejte svému polštáři. :D
A to, co objevíte je, že Zdroj na vás čekal, a bude pro vás neustále v tomto vibračním stavu úplnosti.. toho, co jste zatím vytvořili, a bude vás nasměřovávat k tomu vzrušujícímu spojení.
Nikdy to nedokončíme a nikdy nic neuděláme špatně. A vy nikdy nic nedokončíte a nikdy nic neuděláte špatně.
Takže oslavujte jak jen můžete a stěžujte si jak nejméně můžete.
A dívejte se kolik prostředků již pro vás bylo přichystáno.
Je v pořádku, že se cítíte dobře. Máte si to užívat.
A za všeho nejvíce, máte být ve Vortexu.
Necháme vás zde, vzrušení, víc než lze slovy popsat.
A zůstávame věčně a radostně ve Vortexu.
Konec semináře.

Ze semináře z 13.prosince 2009
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Dagmar, Ida

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků