Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 21. dub 2019 20:15:09

Trini píše:
Alaja píše:
Hmm, jak na tom byl tvůj mistr? Také pomáhal ženskému pokolení probouzet tu HS, aby mohly pokračovat v duchovní praxi?

To myslíš E. Tomáše? Že dělal s duchovně hledajícími dívkami/ženami sex a tvrdil jim, že tak probouzí jejich HS? :koukam:

Myslím E.Tomáše.
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Alaja

Poděkoval: 204
Poděkováno: 280-krát v 268 příspěvcích

Příspěvekod Alaja » ned 21. dub 2019 20:18:53

Trini píše:
armin píše:"Mistře, jaký máme mít postoj k ženám?"

"Nedívat se na ně"

"A co máme dělat, když už jsme na ně pohlédli?"

"Nemluvit na ně."

"A co když už jsme na ně promluvili?"

"Vybavit se největší obezřetností."

:lol:

Tenhle rozhovor má stejnou úroven jako ta písnička: Muži jsou prasata.

Buddha byl jistě inteligentní, proto zaručeně tento rozhovor nevedl.
:)

Podle toho, co se o Buddhovi vypráví, tak on se nejdřív oženil, počal dítě a pak teprve se dal na to duchovno...takže se ženami (minimálně s jednou) měl jistě nějaké zkušenosti... :donknow:

PS:
Neměli by budoucí mniši mít podobné zkušenosti se ženami alespoň jako Buddha, aby to měli pak vyřešené? :D
Alaja

Příspěvekod Alaja » pon 22. dub 2019 4:11:01

:D

Předtím než Buddha dosáhl stavu, ve kterém je stav milostného spojení a stav bez milostného spojení tím samým a kdy prožíval jen oceán nejvyšší radosti, prošel nejprve obdobím, kdy byl mladým princem a dokázal přinášet štěstí a radost pěti stům žen. To je samozřejmě znak dobrého zdraví, nebyl to žádný slabý chlapeček. Na druhé straně, když se pak všeho zřekl, aby mohl být příkladem, který mohou ostatní následovat, žil většinu svého života jako mnich. Nejvyšší učení ale říkají, že osvícení dosáhl v párovém spojení.

http://buddhaalaska.cz/prectete-si/
Alaja

Příspěvekod Trini » pon 22. dub 2019 6:08:24

Alaja píše::D

Předtím než Buddha dosáhl stavu, ve kterém je stav milostného spojení a stav bez milostného spojení tím samým a kdy prožíval jen oceán nejvyšší radosti, prošel nejprve obdobím, kdy byl mladým princem a dokázal přinášet štěstí a radost pěti stům žen. To je samozřejmě znak dobrého zdraví, nebyl to žádný slabý chlapeček. Na druhé straně, když se pak všeho zřekl, aby mohl být příkladem, který mohou ostatní následovat, žil většinu svého života jako mnich. Nejvyšší učení ale říkají, že osvícení dosáhl v párovém spojení.

Dávám přednost jiným pohádkám. ;)
Trini

Poděkoval: 137
Poděkováno: 57-krát v 48 příspěvcích

Příspěvekod armin » pon 22. dub 2019 9:00:18

Trini píše:
"Mistr" jí ho tam zasunul jen parkrát - zřejmě ji zapomněl dopředu upozornit, že o víc nemá zájem - a pak se zase věnuje jinému čerstvému masíčku. A ty se divíš, že jí to naštve? Kundalini žádná a jen pocit, že byla pod nesmyslnou záminkou sexuálně použita. Ten samotný sex zřejmě zanic nestál, jinak by mu to možná prominula.

Zajímavé jak vnímáš sex a roli mužů v sexu jako nositele chtíče a ženy jako oběti, které jsou jen používány. To vychází z tvých zkušeností, nebo jsou to jen projekce tvého nevědomí?

Stará paní na nás ukázala prstem a pištěla: „Darebáci, starýho člověka nepustí sednout.“ Upozornil jsem ji jemně, že celou cestu stojím na jedné noze a ještě ne na své. „Stojí, stojí, ale kdyby seděl, stejně by nepustil, já je znám,“

Více zde: https://sigrosada.webnode.cz/news/moje-jizda-tramvaji/
armin

Poděkoval: 11
Poděkováno: 32-krát v 29 příspěvcích

Příspěvekod Trini » pon 22. dub 2019 9:36:34

armin píše:
Trini píše:
"Mistr" jí ho tam zasunul jen parkrát - zřejmě ji zapomněl dopředu upozornit, že o víc nemá zájem - a pak se zase věnuje jinému čerstvému masíčku. A ty se divíš, že jí to naštve? Kundalini žádná a jen pocit, že byla pod nesmyslnou záminkou sexuálně použita. Ten samotný sex zřejmě zanic nestál, jinak by mu to možná prominula.

Zajímavé jak vnímáš sex a roli mužů v sexu jako nositele chtíče a ženy jako oběti,

Spíš je zajímavé, že si můj pohled na ženy sexuálně zneužívané tzv. mistry vykládáš jako můj pohled na sex všeobecně. Jde to ještě víc omezeně? :roll:
Trini

Příspěvekod Trini » pon 22. dub 2019 9:40:10

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:

Zajímavé jak vnímáš sex a roli mužů v sexu jako nositele chtíče a ženy jako oběti,

Spíš je zajímavé, že si můj pohled na ženy sexuálně zneužívané tzv. mistry vykládáš jako můj pohled na sex všeobecně. Jde to ještě víc omezeně? :roll:

P.S. Jak hluboko budeš ještě padat, jen abys nějak obhájil alkoholismus a sexuání zneuživání tzv. mistry?
Trini

Příspěvekod Trini » pon 22. dub 2019 10:08:25

.
Podvodníci mezi šamany, léčiteli a duchovními učiteli

https://www.neosaman.cz/2015/podvodnici ... -leciteli/

Mezi šamany, alternativními léčiteli a duchovními vůdci a učiteli jsem si všiml mnoha podvodníků, snad více než u jiných profesí. Nechat se duchovně vést či léčit totiž vyžaduje, aby člověk vložil (nejlépe naprostou) důvěru v tu kterou osobu. Víra je mocným pomocníkem a bez ní se lze jen těžko vyléčit či něco naučit. Toho se dá lehce zneužít.

Nenechte se tedy mýlit, milé ženy. Pokud se do takovéto situace dostanete a je vám nepříjemná, řekněte důrazně a nahlas ne, ať to všichni slyší. Nenechte namluvit, že „takto se to dělá“.

Speciélně pro Armina:
Jen dodám, že manipulace a zneužívání není jen doménou mužů – i ženy dělají totéž po svém. V domorodé vesnici zde na břehu řeky Napo prý žila jedna šamanka léčitelka. Některým mužům kladla tuto podmínku: „Vyléčím tě, ale musíš za mnou přijít ještě jednou a dát mi to, co chci já.“ To ještě bylo docela fér, řekla to na rovinu. U své komunity však brzy ztratila jméno dobré léčitelky a lidé k ní přestali chodit.

:)
Trini

Příspěvekod armin » pon 22. dub 2019 12:33:58

Trini píše:
P.S. Jak hluboko budeš ještě padat, jen abys nějak obhájil alkoholismus a sexuání zneuživání tzv. mistry?

Já neobhajuji ani alkoholismus ani sexuální zneužívání tzv. mistry.
Ani to neodsuzuji.
Každý svého štěstí a neštěstí strůjce.
armin

Příspěvekod Alaja » pon 22. dub 2019 21:14:32

Trini píše:
Alaja píše::D

Dávám přednost jiným pohádkám. ;)

No jo... :D

Zatím jsem to nalezla jen v textech Diamantové cesty, nejspíš se tím víc zabývali, myslím tématem Buddha a láska...
Ale je to logické, na královském dvoře jistě měli hodně služebnic a otrokyň, co se staraly o udržení prince v dobré kondici. :P
Alaja

Příspěvekod Alaja » pon 22. dub 2019 21:21:14

armin píše:
Trini píše:

Já neobhajuji ani alkoholismus ani sexuální zneužívání tzv. mistry.
Ani to neodsuzuji.
Každý svého štěstí a neštěstí strůjce.

A proč ti vlastně vyhovovalo to, že Tara psala, že tě miluje, i když jsi se s ní nemínil setkat? Mám dojem, že takováto platonická láska, bez osobního setkání, nemůže tu hadí sílu v ženě probudit. Jinak by v populaci byla velká spousta probuzených žen, jelikož dívky strašně rády pro někoho horují. pro zpěváka, herce, sportovce....učitele.. a přitom kde nic, tu nic..... :lol:
Alaja

Příspěvekod armin » úte 23. dub 2019 14:09:50

Alaja píše:
A proč ti vlastně vyhovovalo to, že Tara psala, že tě miluje, i když jsi se s ní nemínil setkat? Mám dojem, že takováto platonická láska, bez osobního setkání, nemůže tu hadí sílu v ženě probudit. Jinak by v populaci byla velká spousta probuzených žen, jelikož dívky strašně rády pro někoho horují. pro zpěváka, herce, sportovce....učitele.. a přitom kde nic, tu nic..... :lol:

Ono není radno probouzet hadí sílu předčasně, dokud člověk není schopen odolávat různým pokušením. Dokonce se důrazně doporučuje v období probouzení a výstupu hadí síly dodržovat pohlavní zdrženlivost.
armin

Příspěvekod honzam » stř 24. dub 2019 18:02:19

Porod proběhl v neděli v osm večer. Můj nový rekord v délce březosti je 114,5 dne. Do kozy domácí (150 dní) mi však stále ještě asi měsíc chybí. Pořád mám na čem pracovat a co zlepšovat.
Řekla bych, že by si mohl dát tuhle fotku snad i do občanky, on měl vždycky talent dělat všechno důkladně. - Jana (Nic)
honzam

Poděkoval: 35
Poděkováno: 67-krát v 66 příspěvcích

Příspěvekod armin » stř 24. dub 2019 20:00:48

honzam píše:Porod proběhl v neděli v osm večer. Můj nový rekord v délce březosti je 114,5 dne. Do kozy domácí (150 dní) mi však stále ještě asi měsíc chybí. Pořád mám na čem pracovat a co zlepšovat.

Tak to gratuluji. Doufám že porod proběhl zcela v pohodě a kůzlata se mají k světu a máš pro ně dost mléka. :)
Kolik se jich narodilo?
armin

Příspěvekod Alaja » čtv 25. dub 2019 5:28:28

armin píše:
Alaja píše:

Ono není radno probouzet hadí sílu předčasně, dokud člověk není schopen odolávat různým pokušením. Dokonce se důrazně doporučuje v období probouzení a výstupu hadí síly dodržovat pohlavní zdrženlivost.

A partneři , co se neprobouzí, pak hledají náhradní aktivity mimo rodinný kruh...? :lol:
Alaja

Příspěvekod Alaja » čtv 25. dub 2019 5:30:52

honzam píše:Porod proběhl v neděli v osm večer. Můj nový rekord v délce březosti je 114,5 dne. Do kozy domácí (150 dní) mi však stále ještě asi měsíc chybí. Pořád mám na čem pracovat a co zlepšovat.

Takže jsi v šestinedělí? Bacha na horečku omladnic... :D
Alaja

Příspěvekod honzam » čtv 25. dub 2019 8:23:11

114,5 dne odpovídá dost přesně prasnici, takže zatím spíš selátka s pořadovým číslem 68. Stále to vnímám tak, že se rodí dvojčata holka a kluk. O šestinedělí si můžu nechat leda tak zdát. Nejdéle jsem byla prázdná 37 dní. Teď byl odpočinek možný jen v pondělí, a pak hurá do práce za dalšími dětmi. Pořád to tentokrát byla ta lepší varianta, v prosinci jsem rodila v práci. Vzhledem k tomu, že se březost stále posouvá do delších období, je pro mě těžké plánovat vhodně volno a dovolenou. No beru to tak, že v přírodě to samičky také nemají lehké.

Už mám zapsaných dost dat a dalo by se z nich vypočítat, jak se může délka do budoucna vyvíjet a k jaké hodnotě případně konverguje.
Řekla bych, že by si mohl dát tuhle fotku snad i do občanky, on měl vždycky talent dělat všechno důkladně. - Jana (Nic)
honzam

Příspěvekod honzam » čtv 25. dub 2019 8:31:33

K diskutovanému tématu sexuální duchovní praxe se přikláním k Arminovi, ale s připomínkou, že ten pohlavní styk nemá být samoúčelný - sloužící jen k dosažení blaha a štěstí. Guru by měl svým žačkám především dělat děti, aby ta praxe k něčemu byla. Plození/Probouzení hadů je možné, ale až na vyšších nehmotných úrovních.

Kdybych se k tomu měl vyjádřit před lety, určitě bych zastával názor, že opravdová duchovní praxe prostřednictvím pohlavního styku není možná.
honzam

Příspěvekod honzam » čtv 25. dub 2019 12:05:22

Analýza vývoje délky březosti

K odhadu trendu vývoje délky březosti jsem použil funkci y = aln x + bx + c.

Pro porody od 1.1.2016, kdy se křivka zlomila směrem k růstu, vyšlo:

x je ve dnech od 1. 1. 2016 0:00

a = 5,17919
b = 0,05514
c = 5,20247

deti.png

Pro tento poslední porod vychází aproximace jen na 108,5 dní a až pro příští někdy v srpnu na 115 dní. Asi za dva roky v dubnu 2021 bych se měl dostat na úroveň kozy a 150 dní.
Pro náhlý růst délky březosti od roku 2016 nemám vysvětlení. Myslím si, že se odehrálo něco v mém podvědomí, kdy jsem přijal tuhle novou roli matky.
honzam

Příspěvekod Alaja » pát 26. dub 2019 9:00:55

honzam píše:114,5 dne odpovídá dost přesně prasnici, takže zatím spíš selátka s pořadovým číslem 68. Stále to vnímám tak, že se rodí dvojčata holka a kluk. O šestinedělí si můžu nechat leda tak zdát. Nejdéle jsem byla prázdná 37 dní. Teď byl odpočinek možný jen v pondělí, a pak hurá do práce za dalšími dětmi. Pořád to tentokrát byla ta lepší varianta, v prosinci jsem rodila v práci. Vzhledem k tomu, že se březost stále posouvá do delších období, je pro mě těžké plánovat vhodně volno a dovolenou. No beru to tak, že v přírodě to samičky také nemají lehké.

Už mám zapsaných dost dat a dalo by se z nich vypočítat, jak se může délka do budoucna vyvíjet a k jaké hodnotě případně konverguje.

:D
Alaja

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení