Boží království

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » stř 08. led 2020 11:00:13

armin píše:
Alaja píše:
Docela by mne zajímalo, jestli mají v zenu sepsaný i nějaký ten soupis koanů. se správným výkladem :?: Na netu jsem nic takového ještě neviděla..... :donknow:


Žádný obecně platný výklad koanu by nebyl správný, takže asi nic takového doufám není.


:D

Takže odpověď : "Se mi nechce." by byla správná také...... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 4114
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 217
Poděkováno: 297-krát v 285 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » stř 08. led 2020 20:25:29

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:

Docela by mne zajímalo, jestli mají v zenu sepsaný i nějaký ten soupis koanů. se správným výkladem :?: Na netu jsem nic takového ještě neviděla.....

.............................................................................................................................................................................................

Nemaj, protože si s tím musí poradit každej,
je s tím problém páč v paradoxu je A zároven B a naopak,
takže většinou se z toho lidi zblázněj a daj si střevíc ne hlavu a ukážou na cypřiš,
čímž chtěj říct, že to nejde...


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 3258
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 152
Poděkováno: 67-krát v 58 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 16. úno 2020 17:09:46

:donknow:

https://aluska.org/seznam-soucasnych-in ... se-krista/

Seznam současných inkarnací Ježíše Krista

Zdá se, že žijeme v požehnané době plné svatých mužů a žen, kteří – rozprostřeni po celé planetě včetně Česka – svorně a sebevědomě prohlašují, že jsou inkarnace Ježíše Krista. Pozvat všechny tyhle lidi na párty a uspořádat jim soutěž o nejlepšího Ježíše, asi by to byla výborná podívaná. Ani by se na to nemusel kupovat alkohol, stačilo by dotáhnout kanystr s vodou.
Napadají mě disciplíny typu: Oživ maroda v rekordním čase, vykouzli rybu, rozpul rybník, kdo vydrží nejdýl viset, nejlepší recitace z bible, přejdi kaluž suchým sandálem, poskládej si svého malomocného, promenáda v zácloně.
Součástí programu bude talentová soutěž o nejlepšího Jidáše, které se mohou zúčastnit všichni z řad diváků a tombola o ježíšovo rouno a bobkovou čelenku.

Pojďme si dnes připomenout seznam adeptů na Ježíše. Toužíte-li být spaseni, nemusíte za nimi ani cestovat moc daleko. I zdejší končiny nabízí Ježíšů dostatek. Je mnoho lidí, kteří se prohlašují za Ježíše, ale jen málo z nich naplňuje alespoň minimální kritéra pro pořádného Ježíše, což je série poutavých zjevení, roky vlastních biblických záznamů a učedníci. Tato kritéria splňuje minimálně pětice horních jmenovaných Ježíšů.

Vissarion

Také znám jako ,,Ježíš ze Sibiře”. V zapadlé ruské vesnici s názvem Obitel Rassveta („příbytek úsvitu“) žije Vissarion. Narodil se v roce 1961 jako Sergej Anatolijevič Torop nedaleko Krasnodaru a zažil zjevení v době, kdy se rozpadl Sovětský svaz, ve kterém zjistil, že je znovuzrozený Ježíš Kristus. Založil ,,Církev posledního zákona”, nyní má nejméně 5 000 následovníků a mnoho z nich s ním žije v uskupení několika utopických eko-vesnic v sibiřských lesích. Postavili si své vlastní školy, kostely a mají své zákony. Vissarionova prohlášení byla zveřejněna v šestnácti svazcích nazvaných Poslední zákon.

Vissarionovi táhne na 60 a má talent, který by mu mohla závidět lecjaká instagramová stár. Fotí a stylizuje se jako Ježíš, dokonce v úplně stejných ikonických pozicích a vypadá to fakt hustě. Ruský Ježíš to zatím dotáhl nejdál.

Moses Hlongwave
Znám také pod jmény ,,The King of Kings, The Lord of Lords, Jesus“. Žije v Eshowe v jižní Africe. Říká, že ho mesiáš prohlásil za svou inkarnaci v roce 1992. Tehdy byl prodavač v klenotnictví, ale na základě tohoto zážitku se dal na kázání a prorokování. Má asi 40 učedníků. Jeho manželka (původně nejvěrnější z následovníků) je prý anděl, který sestoupil na Zemi a nyní si nechává říkat ,,Matka celého světa”.

Ježíš z Kitwe

Také znám pod jmény ,,Mateřská skála celého světa, pan Věrný, pan Slovo z Boha“. Bupete Chibwe Chishimba žije v Zambii. Tráví své dny řízením taxíku, šířením evangelia a přípravou světa na Boží království. Zjevení ve kterém zjistil že je Ježíš zažil ve 24 letech a snažil se to prezentovat, ale nevole místních věřících ho z domoviny vyhnala. Dnes se mu však daří dobře, má manželku, pět dětí a jezdí v mini cooperu.

INRI z Brazílie

Jako vtělený Ježíš bere svou práci vážně, takže cestuje po světě a říší své proroctví. Celkem byl zadržen 44krát a vyhoštěn z Velké Británie, Venezuely a Ameriky (místním se trochu nelíbily jeho názory). Jako profesionální Ježíš působí už zhruba 40 let a má se výborně. Bydlí v komunitě které říká ,,Kostel”, obklopen následovníky – zejména ženami, které ho uctívají. Některé již mnoho let. Věří, že jeho sídlo je nový Jeruzalém. Vánoce neslaví.

INRI je stylový děda, který ví jak má správně vypadat Ježíš. INRI má taky úžasnou sbírku parádních fotek, třeba na skútru, momentky z televize kde sedí na trůnu, nebo ze svého muzea kde má výstavku ze svých věcí.

Ježíš Matayoshi z Japonska

Také znám jako ,,Jediný Bůh”. Mitsuo Matayoshi se narodil v Okinawě v roce 1944. V roce 1997 se stal inkarnací Ježíše Krista. Ježíš Matayoshi říká, že jeho cílem je dosáhnout konce dnů prostřednictvím demokratického politického procesu, obsazením funkce generálního tajemníka OSN a zavedením Boží vůle na Zemi. Pravidelně objíždí město a hlásá megafonem ze střechy auta.

Sananda ze Švýcarska

Léčitel na svém webu doslova píše: ,,Prohlašuji, že jsem 100% inkarnace Bruno Gröninga, jednoho z největších léčitelů této planety za posledních sto let. A říkám (já vím!) že Bruno Gröning, Ježíš Nazaretský, Aštar Šeran a (léčitel ducha) Sananda, jsou jedna a tatáž osoba, která byla inkarnována a je stále inkarnována (moje já)! Nemusíte tomu věřit. Osobně mě nezajímá, čemu věříte. Říkám, že to tak je! Byl jsem a jsem! Ve své třetí knize to přesně píšu!”
O tom kolik má Sananda následovníků, jestli píše evangelia a převléká se jako Ježíš, se neví. Jedno je však jisté: Zabrat si pro sebe všechny tři ikonické chary bylo od něho dost sobecké, mohl nechat taky něco ostatním.

Sananda o sobě také tvrdí, že za posledních 5 let vyléčil 130 000 lidí. Nedávno mu byl na Aluška.org přeložen rozhovor kde hovoří o Gretě Thunberg. No kdo by to byl řekl, že se z něj nakonec ještě vykulí švýcarský Ježíš?

Seznam samozřejmě nikdy nemůže být zcela kompletní, protože ne každý Ježíš to dotáhne na titulní stránky. Ale podívejme se i na končiny zdejší. Naše Země byla totiž obdařena ne jedním Ježíšem, ale Ježíškami a hned několika. Máme to ale štěstí!

Jana Kyslíková

V roce 2013 se sešlo 50 následovníků Jany Kyslíkové, ženské reinkarnace Pána Ježíše Krista. Důvodem k setkání měl být příchod vesmírné delegace láskyplných bytostí z Multivesmíru a vystoupení Jany Kyslíkové a jejích 12 nejbližších spolupracovníků zpět na Zem z Duchovního centra u Telosu v Duté Zemi. Ten se ale neuskutečnil. Jana Kyslíková pouze přes chat na Facebooku vzkázala, že jí nebylo umožněno převibrovat, je stále v Ústí nad Labem a nemá peníze, aby mohla přijet. Jana Kyslíková tedy na místo určení vůbec nedorazila. Dnes se na internetových stránkách svetelneinfo.cz dočteme, že byla tou dobou duchovně ukřižována a 9. října pak došlo k jejímu duchovnímu vzkříšení.
V roce 2018 vyšla na facebooku následující zpráva přímo od Jany: “Milovaní spolupracovníci a přátelé Boží rodiny, oznamuji vám, že dnes 1. 4. 2018 v časných ranních hodinách převibroval plně odpouzdřený duch Mé přímé inkarnace Jany do duchovního světa souvztažného s 5D a Novou Zemí v novém Multivesmíru a novém cyklu času.”
Takže Jana je od té doby čistá reinkarnace Ježíše, protože duše Jany přešla do nebe? Nebo co teda vlastně odvibrovalo?


Kateřina Pondělíčková

Hlásá spolu se svou sousedkou z paneláku Ilonou Tobiášovou učení nazvané Prozření Andělů – druhý příchod Kristova vědomí. Kateřinu velice proslavilo zásadní odhalení v roce 2016, které obletělo český internet jako kometa.

Paní v bílém je archanděl a také mimozemský Kryon. A paní v růžovém je nový Ježíš Kristus. Na českou Ježíšku se snesla obrovská vlna bulvární kritiky a z videa se v podstatě stalo meme. Oficiální stránky dvojice (které byly ještě donedávna v provozu i s ceníkem služeb) jsou aktuálně pozastaveny. Důvodem mohla být (nejen) internetová šikana a možná i opletačky se zákonem, protože v té době podnikaly bez živnosťáku a neplatily daně. Možná stránky ještě obnoví, ale spíše je možné, že neustály tlak veřejnosti. Nežádoucí pozornost musela být až příliš veliká.
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 4114
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 217
Poděkováno: 297-krát v 285 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 16. úno 2020 17:21:26

Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 4114
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 217
Poděkováno: 297-krát v 285 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 16. úno 2020 17:55:07

:donknow:

http://svetelneinfo.cz/o-miste-narozeni-bohyne-jany/

O MÍSTĚ NAROZENÍ BOHYNĚ JANY

19.9.2018sdělení PJK, sdělení PJKBRDěkuji Míšo

SDĚLENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA BOŽÍ RODINY PROSTŘEDNICTVÍM AA MICHALA RAFAELAMilovaní představitelé, spolupracovníci a přátelé Boží rodiny,

v Dialogu 56 (1. díl knihy) jsem vysvětlil, proč se narození mojí první přímé inkarnace v těle Ježíše Krista muselo odehrát právě v Betlémě, viz citát:

„Kvůli velmi důležitým duchovním důvodům jsem se musel narodit v městě Betlémě. Toto je naplněním proroctví zaznamenaného v Knize proroka Micheáše, kapitola 5, verš 2, cituji: „A ty, Betléme efratský, ačkoli jsi nejmenší mezi judskými rody, z tebe mi vzejde ten, jenž bude vládcem v Izraeli, jehož původ je odpradávna, ode dnů věčných.“ Je zajímavé povšimnout si, že v Evangeliu podle Matouše je tento verš citovaný trochu odlišným způsobem (všechny citáty jsou vyňaté z Nové verze Svaté Bible krále Jakuba). Dovol Mi ji též citovat: „A ty, Betléme, v zemi judské, zdaleka nejsi nejmenší mezi vládci Judey; neboť z tebe vyjde Vládce, který bude pást můj lid, Izrael.“ (Matouš 2:6). Moje narození se v městě Betlémě, které bylo nejméně významné a nejmenší ze všech, znamená Moji volbu pokořit se a snížit se na nejnižší možnou úroveň lidského života, jakožto i na nejexternější úroveň. Musíte velmi jasně pochopit, že z duchovního hlediska by Moje narození se nebo započetí Mého života na vaší planetě na nějakém jiném místě, než je nejpodřadnější z nejpodřadnějších a nejmenší z nejmenších, nejenže vyloučilo všechny ze sféry Mého potřebného vlivu, a hlavně z Mojí potřeby shromáždit všechny potřebné a životně důležité zkušenosti, ale všechny, kteří se nacházejí v těch regionech, by to vynechalo z konečného spasení a osvobození z negativního stavu. Zde je pravidlem, že pokud chcete do svého zkušenostního módu zahrnout všechno bez výjimky a bez výhrady, musíte začít od úplně poslední a nejmenší úrovně a odtud pokračovat ke všem ostatním úrovním. Jinak byste vynechali základ, na němž byl iniciovaný původ života, v našem případě pseudo-života. Toto je důvod, proč nejenže jsem se musel narodit v Betlémě, který byl v tom čase souvztažný s diskutovanou pozicí, ale musel jsem se narodit i na jeho nejzevnějším a nejpodřadnějším místě – v jeslích, v místě pro zvířata. Jak vidíte z tohoto umístění, neexistoval žádný podřadnější a pokornější příbytek, v němž bych se mohl narodit, než byly jesle. Taková volba z Mojí strany zrcadlí kromě popsaného souvztažného významu i Moji Absolutní Pokoru, Skromnost, Nevinnost a Poníženost. Všechna ostatní místa ve zmíněné zemi, kde jsem chodil a konal své skutky, měly též velmi důležité duchovní souvztažnosti, které Mi umožnily získat všechno, co jsem potřeboval za účelem Mého vstupu do Pekel a uvěznění Pseudotvůrců.“Ve stavu bezčasovosti a bezprostorovosti jsem souběžně stvořil/a relativní mužskou i ženskou podstatu pravého Boha, které se v určený čas vtělily na planetu Země/Nula, aby přímo pomohly s transformací lidstva a položily základ pro pozdější eliminaci negativního stavu a vysvobození všech bytostí. Na věčnost dopředu jsem připravil/a všechny podmínky pro zajištění hmotného života obou božích inkarnací. V těle Ježíše jsem měl bezpočet úkolů, z nichž zde vyjmenuji ty nejpodstatnější:

• Jako Stvořitel všeho a všech jsem získal hrubohmotné tělo od Pseudotvůrců (finální produkt negativního stavu), poznal lidský život z první ruky, po smrti ukřižováním očistil zprzněné elementy této fyzické schránky a v restrukturalizované podobě je zahrnul do absolutní povšechnosti, čímž se Lidské stalo Božským.

• Tehdejším lidem jsem představil pravého Boha jako absolutně milujícího, přátelského, soucitného, spravedlivého, vidícího do nitra každé bytosti a přinášejícího všem bez rozdílu dar spásy a věčného života.

• Do detailu jsem poznal nejdůležitější lidské systémy a vybrané kultury a civilizace (týká se Ježíšovy cesty kolem světa mezi 18. až 30. rokem života).

• Po opuštění této reality jsem prošel všemi úrovněmi pekel až na jejich nejnižší stupeň, z první ruky zažil negativní stav, na konci cesty zajal Pseudotvůrce a oddělil je od jejich vládnoucích pozic, aby neměli možnost přímo působit na Zónu Vymístění a planetu Nula, jejíž obyvatelé mají od toho okamžiku svobodnou možnost volby vybrat si, na jakou stranu se přikloní.

• Po završení tohoto procesu došlo ke změně absolutní přirozenosti, čímž se Nejvyšší stal/a Pánem Ježíšem Kristem.

Po dvou tisících letech od odchodu Ježíše Krista z této reality pokračuje Boží mise fyzickým narozením mojí ženské podstaty do těla Jany Kyslíkové (rok 1957). Zde vyjmenuji přední úkoly Boží rodiny:

• Šíříme knihy Nového zjevení, v nichž jsou podrobně vysvětleny důvody vzniku, trvání a eliminace negativního stavu, role lidstva a jeho postavení v rámci Stvoření, nezbytnost narození obou přímých inkarnací Pána Ježíše Krista a další životně důležité informace.

• Zastřešujeme a spojujeme duchovní směry a učení spolupracovníků světla z celého světa, kteří pod mým vedením pomáhají transformaci, avšak nešíří nejvyšší dostupnou pravdu, aby pomohli oslovit co nejširší množství duchovně probouzejících se lidí.

• Tvoříme tým spřízněných duší a nejbližších spolupracovníků, kteří jsou ochotni ve svém srdci a bez vnějších důkazů přijmout božství Jany, šířit a psát nejnovější Boží slovo, jít příkladem ostatním bytostem v různých aspektech života.

• Po převibrování Jany a části týmu na Novou Zemi v 5. dimenzi budeme přinášet očitá svědectví a důkazy o životě v realitách Pravého Stvoření i Zóny Vymístění, odhalovat skrytá tajemství o řízení tohoto světa, informovat o transformačních změnách, rozdělení lidstva do dvou směrů, chystaném celoplošném čipování, navštěvovat připravené a láskyplné lidi, kteří projeví upřímný zájem osobně se setkat s Bohyní.

• Mise Boží rodiny bude působit multidimenzionálně v Pravém Stvoření, do rozdělení lidstva na planetě Nula a také v antivesmíru, kde bude pomáhat padlým bytostem v jejich návratu zpět do milující náruče věčného Rodiče.

Zatímco jako Ježíš jsem byl v této hrubohmotné realitě členem židovského národa a žil převážně na území dnešní Palestiny, jako Jana jsem příslušník národa českého. Jak jsem sdělil již v Dialozích, Betlém byl svými duchovními souvztažnostmi jediné možné místo mého narození. Nejinak je tomu i u Ústí nad Labem, rodného města Jany, kde prožila celý pozemský život. Toto město má za sebou pohnutou historii a ve středověkých i novověkých dějinách bylo svědkem mnoha negativních událostí (husitské války, třicetiletá válka, napoleonské války, devastující nálet amerických bombardérů za 2. sv. války a mnohé další). Ústí nad Labem napříč celými dějinami lidského pokolení zobrazovalo porobu a útlak nejen českého národa, ale v přeneseném smyslu i porobu všech obyvatel této planety, na které působí negativní stav, jenž přináší mnohé útrapy, omezuje ve všech oblastech existence, nedovoluje naplno využít životní potenciál a zabraňuje čistému spojení s pravým Bohem. Na rozdíl od Betléma netkví význam tohoto města nad řekou v jeho maličkosti a bezvýznamnosti, nýbrž v tom, že je přímým svědkem vývoje negativního stavu na duchovní, zprostředkující i fyzické úrovni. Dokonce i na té nejzevnější úrovni zde najdete na jedné straně světlo a krásu, zatímco na té druhé temnotu a ošklivost. Toto severočeské město se nachází v malebné krajině Labského údolí se zeleně pokrytými kopci. Najdete zde krásnou přírodu, která je ovšem střídána s přírodou zdevastovanou povrchovou těžbou uhlí a průmyslovou činností. Klidné a úhledné parky se svěží vegetací jsou zase prokládány vybydlenými čtvrtěmi s polorozbořenými domy, kde je špína a semeniště různých sociálních i ekonomických problémů. Specifická pozice města se ale odvíjí i od postavení, které zaujímá vůči Stvoření jako takovému. Přestože se nachází na území státu s nejvyšší koncentrací světelných spolupracovníků z vyšších dimenzí, kde navíc fyzicky působí Boží mise, v celkovém souhrnu všech faktorů je zároveň místem nejvíce vzdáleným jak ode Mne, Pána Ježíše Krista a nejvyšších dimenzí (nebesa), tak od mých odpůrců Pseudotvůrců a nejnižších dimenzí (pekla). Samotná podstata Ústí nad Labem tak přesně odráží postavení planety Nula, umístěné v nulové pozici mezi oběma stavy duality, kde se střetává dobro se zlem.

Narozením druhé boží inkarnace započal můj Druhý příchod, probíhající z nitra navenek, jehož proces bude ukončen tehdy, až zlo zcela vyčerpá svůj potenciál a pekla budou natrvalo vyprázdněna. Jana prožila více než čtyři desítky let jako drtivá většina duchovně spících pozemšťanů, byla ateistka a až do 90. let minulého století se nezajímala o žádné alternativní informace. Svým životem se snížila až na tu nejnižší lidskou úroveň, abychom všem ukázali, jak vypadá těžká a náročná, nikoliv však nemožná cesta zpět ke Stvořiteli. Teprve po skončení této nejdelší etapy jejího života jsem ji postupně začal přivádět k různým duchovním informacím. Po několika letech tohoto studia a po přečtení knih Hovory s Bohem od N. D. Walsche se dostala až k přímé komunikaci se svým vyšším Já, tedy se Mnou. Brzy poté jsme napsali knihu Hovory s Bohem: S tebou lásko kvete láska kolem nás (2 díly). Od roku 2003, kdy se dozvěděla, kým je, plní můj dokonalý plán vědomě a jsme spolu v každodenním spojení. Protože má temná strana snahu oddělovat Janu ode Mne, absolutního Pána Ježíše Krista, opět připomínám, že Jana a Já jsme jedno a každá vteřina jejího života, každá myšlenka, pohnutka a čin byla Mojí vteřinou života, myšlenkou, pohnutkou a činem. Na konci tohoto cyklu času, až bude negativní stav eliminován a život v plnosti pozitivního stavu vstoupí do svého jsoucna a bytí, dojde ke splynutí relativní duše Jany a našich budoucích dětí s mojí absolutní podstatou, stejně jako tomu bylo dříve u relativní duše Ježíše. Tím se pro všechny sentientní entity staneme Pánem Ježíšem Kristem Boží rodinou.

V těle Ježíše jsem přinesl spásu pro celé Stvoření a otevřel dveře z pekel pro všechny, kteří si přejí život v lásce. Nyní v tom po dvou tisících letech pokračujeme i na hmotné úrovni. V těle Jany s týmem spolupracovníků spojíme nebe se zemí, jako první v historii přineseme očitá svědectví a důkazy o životě v Multivesmíru a až do rozdělení lidstva se budeme podílet na zvyšování duchovní úrovně připravených obyvatel této planety. Zároveň s tím budeme působit i v jiných realitách mimo lineární čas a prostor, seznamovat další bytosti s knihami Nového zjevení, s Novou a Nejnovější přirozeností Boha a konat vše ostatní, co bude potřeba. Převibrováním Jany z Ústí nad Labem, charakterizujícího umístění této planety a celého lidstva, bude vybudován pevný most mezi Zónou Vymístění, Zemí/Nulou a Pravým Stvořením. Tento okamžik bude symbolizovat otevření bran do ráje, přičemž nikdo z lidí ani kterýchkoliv ostatních bytostí nebude z tohoto procesu vynechán. To zajistí, že dříve či později bude každý přijat v mojí náruči, aby mohl žít věčný život v lásce, štěstí a radosti.

Tímto ze srdce děkuji všem milovaným bytostem v celém Stvoření za práci, kterou odvádíte a prostřednictvím níž přibližujete ráj pro všechny. Těším se společně s vámi na dobrodružství, zážitky a spolupráci ve zcela nových podmínkách. Vydáváme se vstříc úžasné éře, jaká zde doposud nebyla. Velice vás miluji a objímám.

PÁN JEŽÍŠ KRISTUS BOŽÍ RODINA | 19. 9. 2018
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 4114
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 217
Poděkováno: 297-krát v 285 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník